День Народження 7 Грудня: Знак Зодіаку — Стрілець

Незалежні Стрільці, які народилися 7 грудня, володіють ненаситним цікавістю. Надлишок енергії впливає на ваш невгамовний пошук нових ідей, місць і співрозмовників. Як гуманіст, що прагне врятувати світ, ви щиро цікавлюся всім тим, на захист чого виступаєте. Ви вмієте не тільки говорити, але й робити. Чітко дотримуючись твердих принципів, ви будете до кінця відстоювати свою точку зору, якщо хтось поставить її під сумнів.

Нервова система народжених 7 грудня вкрай чутлива, так що стреси краще звести до мінімуму. Дуже корисні часті вилазки на природу — природна краса завжди вкрай благотворно впливає на душевний спокій. Свіже повітря може надихнути народжених 7 грудня на фізичні вправи, так як в міських умовах на такі «подвиги» у них просто не вистачає часу. Товариство маленьких дітей (необов’язково) змушує їх відчути себе молодше на декілька років. У тому, що стосується дієти, народженим 7 грудня слід розвивати свій смак і намагатися отримувати насолоду від їжі. Обмеження в харчуванні можливі лише в разі алергії. Алергія, до речі (на бруд, тварин, мило або їжу), може містити в собі фізичний компонент. І головне — ні за яких обставин народженим 7 грудня не слід мучити себе таємними підозрами щодо уявних або існуючих хвороб.

Народжені 7 грудня — своєрідні особистості. Протягом усього життя їм буває важко ужитися з оточуючими — чи то в школі, на роботі або в сім’ї. Народжені у цей день часто ростуть з думкою про те, що вони не такі, як всі, дивні і навіть дивакуваті. Навіть якщо насправді це не так, вони все одно вірять в це і найчастіше живуть по своїм очікуванням. Народжених 7 грудня завжди притягує до тих, хто теж відрізняється старанністю. Як би те ні було, вони з повагою ставляться до тих, хто йде по життю своїм шляхом, незалежно від того, куди він веде. Зрозуміло, потай вони мріють про те, щоб їх приймали за своїх, прагнуть як би змішатися з натовпом. Вони навіть можуть прикладати до цього надзвичайні зусилля, що завжди негативно позначається на стані їх нервової системи.

Знак Зодіаку 7 Грудня — Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Вогняної стихії, які виділяються наступними якостями: мінливість, щирість, нерозсудливість. Стрілець — людина відкрита і чуйний, чесний і справедливий, має велику спрагу духовної незалежності.

Планета Управитель: Юпітер. Стрілець отримує від неї пристрасть до всього солідному, успіх у вивченні іноземних мов, інтерес до того, що відбувається далеко. Вплив Юпітера ідеально для турагентів. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідальна за вибіркове ставлення до інформації, а також відсутність вміння тверезо оцінювати інформацію.

Стрілець, народився 7 грудня, оригінальний. Він товариський, відкритий, оптимістичний. Стрілець володіє невичерпними душевними ресурсами. Його співчуття вистачає на багатьох нужденних. Гуманізм – головний принцип існування народженого 7 грудня. Стрілець прагне врятувати світ від брехні, фальші, насильства, хвороб. Всім, на захист чого виступає представник знака, він щиро цікавиться. Стрілець є особистістю захоплюється. У будь-який проект він занурюється з головою. Для народженого 7 грудня важливо бути потрібним. Саме це штовхає його на вчинення добрих справ. На жаль, допомагає Стрілець часто там, де у цьому немає необхідності. Але схильність ідеалізувати події не дозволяє йому помітити помилку.

В роки юності народжені 7 грудня проявляють нерішучість у виборі професії та життєвої мети. Нерідко вони пробують себе в багатьох якостях, абсолютно різних і навіть протилежних, поки не знайдуть ту область, яка найбільше їм підходить. Зазвичай вони ніколи не згортають з обраної стежки, однак це зовсім не означає, що вони щасливі своїм вибором. Частково це можна пояснити тим, що предмет їх інтересу не завжди приносить матеріальне задоволення. Відповідно неминучі роздратування і занепокоєння, сумніви з приводу зробленого вибору.

Народженим 7 грудня просто необхідно послабити вимогливість по відношенню до себе. Якщо в дитинстві у них виявляються великі таланти, оточуючі починають будувати грандіозні плани на цей рахунок, що в кінцевому рахунку нервує дитини, сприяє його замкненості, яка пояснюється тим, що дитина ледь не спеціально оточує себе стіною, щоб уникнути подальшого розчарування або неприязні. Тим щасливчикам, у яких батьки виявляють належне розуміння, швидше вдається знайти собі застосування в житті.

А якщо до того ж їм пощастить і вони знайдуть людини, здатного розвинути в них закладені природою задатки, вони взагалі можуть стати надбанням суспільства. І все ж народженим 7 грудня, мабуть, не варто відгороджувати себе від світу. Мрійники і фантазери, вони ризикують піти у світ ілюзій. Хоча б в якійсь мірі їм потрібно захопитися турботами сім’ї, підтримувати тісний контакт із друзями, писати листи — словом, спілкуватися якомога більше. В особистих стосунках іноді буває корисно залучити до себе підвищену увагу партнера. Народилася 7 грудня слід пам’ятати, що жалість до себе і невпевненість схоже отрути.

Чоловік Стрілець — народився 7 Грудня

Чоловіки, c датою народження 7 грудня — відрізняються наступними властивостями: такий кавалер — веселий, чесний, волелюбний, оптимістичний, добре обізнаний. Чоловіки-Стрільці – напористі, а часом навіть агресивні, на шляху до мети їх не може зупинити ніщо. Відносини з таким чоловіком яскраві та емоційні, однак його практично неможливо втримати на місці або зв’язати якимись зобов’язаннями. Тому жінці, яка вирішить скласти щастя Стрільця, доведеться застосувати всю свою мудрість і винахідливість, щоб не набриднути своєму коханому. Крім того, Стрільці дуже цінують свободу і не допускають обмежень свого особистого простору.

Жінка Стрілець — народилася 7 Грудня

Жінки, народжені 7 грудня, виділяються особливими відзнаками натури: така дама — чесна, авантюрна, поважає традиції, проста. У стосунках з чоловіками жінки-Стрільці не терплять патріархату. Вони звикли бути на рівних з партнером, не бояться проявити ініціативу і брати ситуацію в свої руки. Завоювати таку жінку здатні тільки яскраві та харизматичні чоловіки, ні в чому не поступаються своєю коханою і здатні скласти їй достойну пару.

День Народження 7 Грудня

Народжені 7 грудня знак зодіаку Стрілець, розумні, рішучі люди, відкриті для нових знань і відкриттів. Вони швидко вловлюють суть справи і повні креативних ідей, які активно використовують творчість, особисте життя та інтелектуальної діяльності. Така кількість нестандартних думок і рішень, роблять їх несхожими на оточуючих. Характер у людей, народжених 7 грудня знак зодіаку Стрілець, далеко не подарунок. Вони дуже своєрідні, з-за чого за життя їм складно знаходити спільну мову з оточуючими. З дитинства відрізняються від однолітків, про такі часто кажуть: «на своїй хвилі», «у себе на думці». Вони створюють враження дивакуватих індивідуалістів і прагнуть оточувати себе теж неординарними людьми. Народжені 7 грудня, з інтересом та увагою ставляться до тих, хто прокладає в життя власну дорогу.

Вони втомлюються від надлишку уваги до своєї особистості і навіть намагаються стати як усі, злитися з натовпом, але стандартне для багатьох світогляд негативно впливає на нервову систему. Вони піддані сумнівам і довго шукають себе, це стосується як вибору професії, так і своєї мети в житті. Щоб не зробити помилку, вони шукають себе і пробують в різних, іноді протилежних сферах, відкривають у собі нові якості та задатки, поки не знайдуть комфортне для себе місце. На шляху самопоиска, вони будуть дратівливі і напружені, але визначившись з вибором, вони дуже рідко міняють, навіть якщо з часом він виявляється не зовсім вдалим. Це можна пояснити тим, що матеріальні цінності не стоять у них на першому місці.

Люди, народжені 7 грудня знак зодіаку Стрілець, зайво самокритичні і вимогливі до себе, вони ставлять для себе високі планки, а при невдачах схильні до тривалого самобичування. Такі люди потребують людину, здатну допомогти розвинути свій природний потенціал, без тиску і грандіозних надій, щоб уникнути чергового розчарування. Коли людина, народжена в цей день, відкриває в собі талант, то властива йому замкнутість зникає, і він готовий дарує себе суспільству. Народилася 7 грудня знак зодіаку Стрілець, необхідно активно брати участь в житті сім’ї, проводити час з друзями, відвідувати робочі корпоративи, тому що при недоліку спілкування вони можуть відгородитися від навколишнього світу і повністю піти у світ ілюзій і фантазій. В особистому житті люблять експериментувати і дивувати, ніж постійно привертають увагу, і підтримують інтерес свого партнера.

Стрільці, народжені 7 грудня, затяті ідеалісти і узаконити можуть тільки дійсно значущі для себе відносини. Із-за особливостей характеру і своєї неоднозначності, спалахи спонтанної пристрасті можуть змінюватися холодним байдужістю і необхідністю усамітнитися зі своїми думками. Коли хвиля зневіри відходить, то вони знову готові щиро і відкрито демонструвати свої емоції і почуття, не розуміючи, що такі коливання можуть зіпсувати відносини з друзями і коханими. Люди, чий день народження випав на цю дату, готові розділити свою радість на всіх, але негативні переживання вони повинні винести самі, без сторонньої допомоги. Вони вважають, що це особисто їх промах і недоробка і не готові, щоб інші бачили їх в хвилини слабкості. Така вже особливість їхньої натури.

Любов і Сумісність

У романтичних стосунках ви проявляєте себе пристрасним і щедрим. Хоча ви вважаєте любов чудовим досвідом, внутрішня природа вимагає часу для відокремлених роздумів, а тому вам може виявитися складно знайти партнера, який налаштується на вас і бажання пристосуватися до частих змін настрою.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

Народилися 7 грудня дуже цікаві. Їм цікаво все, що відбувається навколо. Насититися знаннями такі люди просто не можуть. Природна цікавість штовхає їх на освоєння нових сфер діяльності в будь-якому віці. Якщо народився 7 грудня чимось зацікавлений, відвернути його вкрай складно. Захоплені люди – найбільш ефективні та продуктивні працівники.

Для народжених 7 грудня притаманні багато рис інших представників їх зодіакального знаку. Натомість, їм властивий гуманізм, бажання допомогти кожному стражденному. Допомога народжених 7 грудня завжди є адресною. Вони не йдуть проти системи, не намагаються зламати підвалини. Куди важливіше для таких людей допомагати кожному, хто потребує, і, відповідно, отримувати подяку.

Стрілець готовий працювати самовіддано, якщо він чітко бачить перед собою мету. Для представника знака важлива соціальна місія справи. Часто Стрільці, які народилися 7 грудня, знаходять себе у громадській діяльності, політиці, соціальній роботі.

Здоров’я і Хвороби

Стрілець, народився 7 грудня, дуже чутливий. Він страждає від впливу стресових факторів. Погіршує ситуацію тяга Стрільця до фармацевтиці. Представник знака може вважати, що без препаратів зі стресом впоратися неможливо. Враховуючи особливості особистості, транквілізатори, наркотичні речовини представнику знака необхідно виключити з вживання у що б то не стало. З поширених захворювань у Стрільців найчастіше розвиваються алергії. Алергенами можуть виступати побутова пил, миючі засоби, компоненти косметики. Найбільш часте прояв алергії у представників знаку – контактний дерматит.

Доля і Удача

В цей день народжуються веселі, життєрадісні люди. Вони знають, чого хочуть від життя, знають, що їм потрібно робити, куди йти. Вони володіють життєвою мудрістю. Це працьовиті, акуратні цілеспрямовані люди. Наполегливо рухаючись до намічених цілей, вони завжди досягають успіхів і благополуччя. Особливо успішно можуть проявити себе в медицині, музиці, мистецтві. Вони вміють цінувати красу, комфорт, затишок. У житті досягають лише завдяки своїй працьовитості, правильно застосовуючи таланти, якими їх щедро обдарував Творець. У грошових справах щасливі.

Поради Стрільцям, Народженим 7 Грудня

Помисливість – ваш головний ворог. Не варто мучити себе підозрами щодо уявних недуг. Постарайтеся налагодити регулярний контакт з суспільством. Не чекайте від себе занадто багато. Навчіться сприймати життя легко і не відчувати себе її полоненими.


Залишити відгук