Сонник Імпотенція — до чого сниться ?

Безсилля здається Вам непереборним станом. Творчі сили втрачені, і те, що раніше радувало Вас і приносило задоволення, вже не має свого колишнього підбадьорливого ефекту. Робота гнітить Вас, а домашні турботи, подібно листопаду, сиплються одна за одною. Іноді Вам хочеться застигнути на дивані в горизонтальному положенні і не вставати все життя.

Вік і турботи, звичайно, беруть своє, але це ще не привід для повної моральної капітуляції. Ваше несвідоме, раз воно послало цей сон, дотримується такої ж думки. Воно хоче повідомити Вам, що не всі життєві сили ще вичерпані: Ви воістину нескінченний джерело енергії, яку можна спрямувати в різні сфери життєдіяльності на ваш розсуд.

Неусвідомлювані структури психіки вимагають, щоб Ви розкрили їх потаємні можливості, пригнічені гнітом буденності і рутини. Вам потрібно лише направити власний потенціал на виконання тієї чи іншої поставленої задачі. Так що не час списувати себе з рахунків історії: Ви ще можете поборотися за щастя з долею, і більше того – виграти в цій битві.

Для чоловіка побачити себе імпотентом означає, що йому ніяк не вдається вирішити поставлені перед ним завдання. Жінка бачила уві сні роман з імпотентом — значить, наяву вже скоро від шанувальників у неї не буде відбою, але жодної пропозиції руки і серця їй не зроблять. Наснилося бажання позбавитися від імпотенції означає, що винахідливість допоможе вам перехитрити своїх недоброзичливців.

У сні лікуватися ліками від імпотенції — таке сновидіння повідомляє, що вам би хотілося відкритися перед публікою, продемонструвавши їй свої здібності і можливості, проте ви не знаєте, яким чином це можна здійснити. На жаль, колеги не цінують вас, хоча ви справжній професіонал.

Імпотенція (статеве безсилля) — говорить про те, що бачить сон буде вести доброчесний і відокремлений спосіб життя. Якщо їй насниться, що він одужав від цієї недуги — він буде володіти владою і широким визнанням. Кажуть, що якщо хто-небудь побачить уві сні те, як він одружується або купує рабиню, і не може, зважаючи статевого безсилля, вчинити статевий акт ні з однією з них — це означає, що він здійснить невигідну торговельну угоду, не виявивши ніякої наполегливості.

Хтось знайомий уві сні був імпотентом — значить, з цією людиною ви будете мати спільні справи, причому дуже вдало. Ви самі страждали від імпотенції — сон пророкує, що близький той день, коли ви викинете страхи з голови. Поки ж у всіх життєвих сферах вам заважає саме нерішучість і безглузді фобії.

Імпотенція уві сні — це нездатність зробити щось важливе в житті. Якщо жінці сниться, що вона намагається завести роман з імпотентом, то цей сон передвіщає велику кількість шанувальників, з яких ні один не буде заслуговувати уваги.


Залишити відгук