Сонник Імператор — до чого сниться ?

Якщо вночі уві сні ви бачили Російського імператора Миколи II, вам належить довгу подорож, але великі витрати на поїздку візьмуть верх над вашим радісним настроєм. Бачили якогось іноземного імператора, будуть вашими загального визнання, але зіркова хвороба, яка вас спіткає, послужить сваркою між вами і колегами. Імператриця Катерина II, приснився вам, обіцяє успішне просування справ, а ось розмови з нею — поганий настрій.

Імператор запрошує на аудієнцію — буде несподівана радість. Імператриця або дружина правителя викликає тебе і пропонує питво — буде хвороба. Тебе запрошує спадкоємець престолу — буде велика радість, щастя і удача. Син Неба, законний правитель дарує тобі дозвіл сісти в його присутності — буде багатство і щастя. Правитель сидить разом зі своїми сподвижниками — віщує велике щастя, вигоду.

Бачити уві сні величного імператора в мантії, оточений придворними і гвардією, такого, як ніби він зійшов зі сторінок історичного роману або з екрана телевізора — знак міфологічності вашої свідомості. Ви занадто легко погоджуєтесь з загальноприйнятими думками, нормами поведінки, в результаті чого пригнічується ваша індивідуальність, розпливається імідж, яка занепадають і рвуться любовні та дружні зв’язки.

Вам сниться, що ви є наближеним імператора, означає, що до цих пір опіка батьків над вами настільки велика, що доставляє деякі незручності вам. Просіть допомоги у цій царственої особи — ви не в змозі жити і вирішувати проблеми самостійно. Батьківське вплив на вас дуже велике. Ну, а якщо ви самі стали імператором уві сні, то бажаєте здобути владу над батьком і матір’ю.

Бачити себе в образі імператора — ваші фантазії, таємні бажання і прагнення, що стосуються інтимної сторони відносин з партнером, вимагають термінового виходу, реалізації. Перестаньте думати про те, що пристойно, а що ні. І тоді ви, нарешті, зрозумієте, наскільки різноманітний світ еротики.

Сон, де ви поряд з монархом — це провісник радісних змін. Розмовляли з ним — рідня допоможе вам грошима. Якщо імператор у вас в будинку — познайомитеся з впливовою людиною, на якого можна розраховувати. Імператор гине — тимчасові труднощі.

Імператор — отримаєте підвищення по службі, а може бути станете популярним.


Залишити відгук