Сонник Іменини — до чого сняться ?

Наснилося святкування іменин означає вашу втому. Вас вимотали повсякденні турботи, і тепер ви відчуваєте бажання відволіктися від обов’язків, поспілкуватися з друзями, розслабитися і відпочити. Сон пророкує, що незабаром вам випаде така можливість. Привітання вас з іменинами уві сні сниться до того, що вам бракує уваги близьких, і ситуація залишиться такою і в найближчому майбутньому.

Вітати з іменинами когось- обережно, у вас з’явилися заздрісники. Вони будуть не тільки пліткувати за вашою спиною, але і активно шкодити. Уві сні в день іменин ви так і не дочекалися привітань — значить, зробите негідний вчинок, а потім будете каятися в цьому.

Якщо у сні ви були на власних іменинах, це говорить про вашу звичкою перебільшувати власні можливості, вважаючи себе центром всесвіту. Присутність на чиїсь іменини обіцяє цікаве розвага. Є ймовірність зустріти свою другу половину.

Бути на чиїхось іменини — це означає, що найближчим часом чекає цікаве розвага. Може відбутися зустріч з майбутньою другою половиною.


Залишити відгук