Сонник Ілюмінатор — до чого сниться ?

У сні намагатися розбити ілюмінатор — наяву потрапити в складну ситуацію, від якої буде залежати багато чого у вашому житті. Якщо уві сні вам вдається розбити ілюмінатор, значить, наяву обставини складуться на вашу користь. Якщо ілюмінатор залишиться цілим, то такий сон загрожує вам великими втратами. Дивитися в ілюмінатор — ви не втручаєтеся в справи оточуючих і думаєте, що таким чином убережетеся від стресів і зайвих хвилювань, але насправді ви тільки даремно витратите своє життя, нікому не зробивши добра.

Якщо в сні ви намагаєтеся вилізти в ілюмінатор, то наяву вам належить зробити нелегкий вибір, який вирішить не тільки вашу подальшу долю, але і долі ваших дітей. Перераховувати ілюмінатори на судні або в літаку — такий сон говорить про те, що повсякденність здається вам одноманітною і нудною, насправді кожен день — це ваш вибір, рішення, згідно з яким вас оцінюють і на Землі, і на небі.

Якщо приснилося, що ви вважали ілюмінатори на якомусь судні, це означає, що вам належить зміна звичної обстановки: романтичну подорож або авантюрне пригода принесуть вам радісні емоції. Відкривати ілюмінатор — це символ свободи дій, самостійності в прийнятті рішень, можливості творити і творити. Спроба пролізти через ілюмінатор сниться до сумним турботам, для яких потрібні будуть великі фізичні зусилля. Спроби дивитися на що-то через закритий ілюмінатор сняться до того, що ви зробите вчинок, який порочить вашу репутацію, з-за чого відносини з близькими погіршаться.


Залишити відгук