Сонник Ікра — до чого сниться ?

Ікра — провісниця розкішного життя, але в той же час попередження про необхідність обережності, щоб відразу не розлучитися з усім своїм добробутом. Їсти ікру — до поповнення в сімействі, для вагітної жінки — до безпроблемним пологах. Діставати з риби ікру — сон до вашого вкрай жорстокого обходження з близькими. Купівля ікри передбачає суттєве поліпшення здоров’я, хворим людям — швидке одужання. Для літніх людей цей сон є вісником довгого життя, наповнене спокоєм.

Ікра уві сні – передвісник багатства і розкоші. При цьому треба бути обережним, щоб не втратити все відразу. Їсте ікру – очікуйте поповнення в родині. Вагітним цей сон пророкує безболісні пологи. Якщо ви дістаєте ікру безпосередньо з риби, доставите рідним сильний біль. Просто купувати її – зміцнювати своє здоров’я, а хворій людині – сигнал про одужання. Для літніх людей це знак довгої і спокійного життя.

Червона ікра — вас очікує обман і втрата великих грошей. Чорна — чекайте чорну смугу в житті. Якщо ви їсте чорну ікру — чекайте неприємний сюрприз. Є червону ікру — вас чекає жорстокий обман з боку близької людини, якому ви повністю довіряли. Овочева ікра — знак, хороших змін. Купувати ікру – накликати на себе нещастя. Продавати ж її – підставити під удар близьких.

Ікра у сні символізує майбутні плани та задуми, які ви хочете здійснити. Якщо уві сні вас пригощають ікрою, то незабаром вам запропонують участь у прибутковій справі. Недоброякісна ікра у сні означає, що ваші плани проваляться, а бажання не здійсняться.

Червону ікру є — здобудете перемогу; чорну — прийде розлука. Бачити, купувати — у вас з’являться перед іншими людьми зобов’язання, які будуть віднімати багато часу. Снилася риба, метає ікру, — значить, чекають задоволення.

Ікра – сюрприз, пологи. Ікра баклажанна – крах ваших справах і знайомства. Приснилася ікра – думи про нащадків, продовження роду, сексуальні прагнення, комплекси.

Згідно сонника бачити на святковому столі чорну або червону ікру — до застілля. Нерестовище – сигнал, чекайте численних гостей з дітьми.

Маленькі рибки відкладають ікру — велике щастя, вигода. Є ікру в сні, очікуйте поповнення в родині.

Подарунок; вагітність; баклажанна раптовий провал (в справах, зв’язках).

Ікра – диво, їсти ікру – плакати.


Залишити відгук