Сонник Гикавка — до чого сниться ?

Гикавка у сні — означає, що Ви самі створюєте собі перешкоди на шляху до успіху. Бачити уві сні ікаючої людини — означає, що в житті Ви зіткнетеся з великими розчаруваннями і труднощами. Молодій дівчині такий сон передвіщає, що вона вийде заміж за іноземця або за заможного, але дурного молодої людини. Чути уві сні ікання інших людей — знак того, що Ваші сумніви та побоювання безпідставні. Якщо Вам сниться, що Ви будь-якими засобами намагаєтеся зупинити гикавку — ваше положення в суспільстві помітно погіршиться. Ікати у сні — знак боротьби з поганим результатом.

Сон, у якому ви ікаете, свідчить про те, що в реальному житті вас дратує людина, яка відчуває до вас явну симпатію. Ви ж, у свою чергу, не відчуваєте до нього ніякого позитивного почуття і щиро не розумієте, чому ви повинні спілкуватися з тим, хто вам неприємний.

Якщо вам приснилася гикавка, це свідчить про те, що в реальності вам сильно докучає той, чиї симпатії ви, на жаль, розділити не можете. Ви не розумієте, чому вам нав’язують спілкування неприємного, на вашу думку, людину, якщо ви ніяких намірів щодо не маєте.

Сон, у якому ви ікаете, вказує на те, що ви самі для себе є найгіршим ворогом. Якщо ви бачите або чуєте, що гикають інші люди — ви в реальному житті оточені дурнями, не здатними і не охочими почути голос здорового глузду.

Гикавка — віщує про шаленому стані бачить сон і його нехороших словах, що послужить причиною його хвороби.


Залишити відгук