Сонник Ікона — до чого сниться ?

У багатьох випадках сновидіння, в яких фігурують ікони, є відображенням або сили, або єдності. Вам хочеться відчувати єдність з Всесвітом, і ікони є відповідним елементом, за допомогою якого можна здійснити таке єднання. Іноді сняться ситуації, в яких для вирішення конфлікту ви потребуєте в надприродній силі, і ікони в цьому випадку будуть провідником або символом такої сили.

Всі люди можуть бачити величезну кількість образів-ікон, а з’являються у снах пов’язані з індивідуальним життєвим досвідом (наприклад, розп’яття, зірка Давида, Будда та ін.). Досвід, який має відношення до образів-іконам, ставився до священних або надприродним явищам, які спостерігалися у вашому житті? Згадайте, що з’явилися уві сні ікони були шанованими людьми або вони нехтували ними, і які у зв’язку з цим ви відчували почуття.

Якщо приснилася ікона, це говорить про те, що доля надасть вам відмінні шанси для того, щоб зав’язати нові ділові контакти, встановити доброзичливі стосунки з людьми, у спілкуванні з якими ви потребуєте. Отримати вигоду з розпочатої справи у вас вийде навіть за найскладніших обставин. Молитися перед іконою — такий сон передвіщає підтримку партнерів по бізнесу, яку запропонують вони самі. А от покупка ікони повідомляє, що друзі відмовлять, коли ви зверніться до них з проханням про допомогу. Є ймовірність, що ви з власної вини розлучитеся з сім’єю або втратите роботу. Дивитися на ікону в церкві — сон підказує, що ваш вибір буде правильним. Молода дівчина після такого сну вдало вийде заміж і після жодного разу про це не пошкодує.

Наснилися ікони, що знаходяться в будинку, — таке сновидіння повідомляє про конфлікт на релігійному ґрунті. Він відбудеться на вашій батьківщині, призведе до жертв і великого збитку і затягнеться на роки. Уві сні знімали ікони зі стін — прийде час кризи віри, люди будуть ігнорувати закони Божі. Але це занадто дорого їм обійдеться, вони самі себе покарають, і дуже жорстоко.

Побачені вами ікони перебували в церкві — такий сон говорить вам: коли настануть лихі часи, єдине, що здатне врятувати вас, — це віра в Бога. Якщо ви, як блудний син, прийдете в лоно церкви, Бог не відвернеться від вас, незважаючи на не дуже велику релігійність.

Образ ікони у сні передвіщає благополучний розклад справ. Ви з легкістю налагодите стосунки з потрібними людьми, а розпочате захід скоро завершиться успіхом. Читати молитву перед іконою – хороший знак, що говорить про те, що ділові партнери запропонують вам цікаві багатообіцяючі ідеї, продуктивні перспективи. Купувати ікону в сні – знак того, що кращі друзі не зможуть підтримати вас у матеріальному плані, тому доведеться розраховувати тільки на власні сили. Тримати її в руках – до досягнення мети, упустити, до марним очікуванням.

Ікона уособлює собою покаяння, духовність, пророцтво. Молитися перед іконою — сон такого роду підказує вам, що ви ігноруєте розвиток, вдосконалення духу, оскільки концентруєтеся на матеріальних проблемах. Приснився плачуча ікона є поганою ознакою.

Тримати в руках ікону — сновидіння до отримання довгоочікуваної новини. Ставити свічку перед іконою — сон видає ваш внутрішній стан: помилки минулого викликають у вас докори сумління. Впала ікона передбачає фатальну помилку.

Побачити в сні ікону — такий сон свідчить про те, що стосунки з партнером вам бачаться грішними, неправильними, не такими, якими їм належить. Але чи замислювалися ви хоч раз над тим, якими саме вони, на вашу думку, повинні бути? Подумайте, з якого дива ви повинні підкорятися існуючим у вашій уяві правилами зав’язування відносин.

Приснилася ікона з добрим обличчям — прийде удача, вищі сили дали вам своє благословення. З темним, поганим ликом — це до спокусі. Думаючи, що вершите велику справу, ви потураєте особистої гордині та амбітності. Приснилася безлика ікона — значить, вам необхідно переглянути свої пріоритети, оскільки зараз ви поклоняєтеся колоссу на глиняних ногах.

Молитися перед іконою або просто дивитися на неї – сон, що попереджає про майбутній вибір. Деякий час Ви будете розриватися між болісним бажанням порвати стосунки з людиною, який пригнічує Вас в сексуальному плані і є джерелом болю і прикрості, і боязню змінити щось у своєму житті.

Бачити її уві сні — знак печалі і терпіння. Молитися перед нею — чекайте полегшення, заспокоєння в сумі, підтримки. Дивіться тлумачення: Вівтар, Кіот.

Ікона сниться до добробуту. Ви захиститеся від спокус, як би великі вони не були.

Доведеться терпіти.

Допомога, захист.


Залишити відгук