Сонник Іграшка — до чого сниться ?

Іграшки сняться до сімейних радощів, але тільки якщо вони були у вашому сні в цілості й схоронності. Зламані віщують вам наповнила душу смуток. Також дитячі іграшки сняться до появи блискучих перспектив; вірогідні важливі знайомства. Побачити в сні дітей, розважаються з іграшками, — такий сон означає, що сімейне життя буде надзвичайно благополучною.

Побачили себе разбирающими коробку, ящик і т. п. з дитячими іграшками або роблять вибір в магазині — такий сон підказує, що ви дали поглинути себе дрібниць, зовсім забувши про головне. Віддавали іграшки — значить, знайомі будуть нехтувати вашою персоною. Дарували іграшки — з колегами ваші відносини будуть душевними і дружніми; будете радіти. Грати в іграшки, будучи дорослим, — сон до неможливості виконання мрій. Також див. Магазин, Дзига.

Бачити їх у сні — до розладу і засмученням з-за втрати грошей. Іноді такий сон означає незаслужену образу для закоханих. Якщо вам присниться, що хтось грає з іграшкою і це викликає ваше здивування уві сні, то якийсь чоловік з’явиться у вашому житті і буде вертіти вами як захоче. Давати комусь іграшку у сні — знак того, що ця людина легко впорається з якоюсь справою, яке ви довірите йому. Бачити уві сні дітей, спокійно грають своїми іграшками, означає мир і спокій у родині. Якщо ж діти під час гри будуть сильно шуміти, що викличе ваше роздратування, то ваше сімейне благополуччя похитнеться через скандалів чи сварок. Дивіться тлумачення: Діти, Ігротека, Гра.

Іграшки – символ великих перспектив, появи цікавих знайомств та нових друзів. Побачивши такий сон, готуйтеся до досягнення нових висот у кар’єрі, а також в особистому житті. Коли сняться іграшки і грають в них діти, то ваше сімейне життя з цього моменту буде затишній, спокійній і тихій, пропаде всяке нерозуміння. Якщо ж у сні ви просто даруєте іграшки друзям, то це ознака поліпшення відносин з ними, символ радості. Коли дорослий грає в іграшки – це свідчення невиконання бажань.

Коли сниться іграшка-неваляшка, в реальному житті вас очікує нестійке становище. Ви вагаєтесь з будь-яких приводів, обмірковуєте всякі дрібниці. Згодом можете взагалі нічого не зробити. Якщо вам сниться м’яка рожева іграшка — ви дуже сильно в чому-то помиляєтеся, а крім того, ваше оману використовується в чиїхось інтересах. В цілому ж плюшева іграшка (ведмедик, щеня, кошеня та ін.) у сні говорить про те, що ви надмірно мягкотелы і дозволяєте іншим людям цим зловживати.

Якщо Вам приснилося, що Ви перебираєте безліч найрізноманітніших іграшок, постарайтеся позбутися від комплексів, які заважають Вам відчути красу сексуальних відносин і проявити себе ніжним, ласкавим і уважним партнером. Дарувати іграшки – Ваші сексуальні відносини з коханою людиною незабаром втратять пристрасть і гостроту, плавно перейшовши в платонічні – теплі і дружні.

Дитячі іграшки – безглузді захоплення непотрібними справами. Купити дитячу іграшку у сні — до спроби когось обдурити, перехитрити. Маленька дитина і іграшка-брязкальце у нього в руках сняться до дивовижного звістці, яка на повірку виявиться вигадкою. Таке ж значення має і приснився іграшка-качка.

Це позначення однієї з моделей монітора відхилення; символ не приносить користі предмета, що перемикає на себе всі зусилля людини шляхом програмування його життєвих установок.

Якщо приснилося, що коханий чоловік подарував іграшку, то поступово пристрасні стосунки втратять гостроту і перетворяться в дружнє спілкування.

У вас буде багато дітей. Крім того, дитячі іграшки передбачають марна, непотрібна справа, марну втрату коштів і часу.

Іграшки в сні означають, що по злому наміру вас введуть в оману; купувати іграшки – до новин.

Іграшка – до втрати часу і грошей.

Плюшеві іграшки — дрібна радість.


Залишити відгук