Сонник Гра — до чого сниться ?

Будь-сон про гру попереджає про ризик у справі, яке ви зробили. Іноді це гра не на життя, а на смерть. Справи, від яких сон попереджає вас, що стосуються питань бути або не бути, великих змін у житті. Сам процес гри в таких снах означає ваші дії в житті. Дивіться, щоб ви не помилилися в грі (не зробили неправильного ходу). Блеф в грі віщує небезпеку, означає обман або зрада. Якщо уві сні вас обіграє шулер, то ви втратите близької людини через прикре непорозуміння. Грати в більярд у сні — знак розбрату або невірності чоловіка. Дивіться тлумачення: Більярд.

Гра в кеглі у сні передвіщає печаль через втрати. Грати в карти, рулетку або кістки у сні означає суперечки з-за грошей. У таких снах краще програвати, ніж вигравати. Хворому сон про програші пророкує смерть. Інше означає в сні виграш в кістки. Такий сон — знак того, що у вас будуть суперечки з родичами з-за спадщини, яке врешті-решт дістанеться спящему. Будь-сон про програш означає, що ваші плани або бажання не здійсняться. Іноді сон про програш може означати сварку з близькою людиною або зрада. Виграш у сні означає залежність від волі інших людей (духовну або матеріальну). Іноді такий сон пророкує, що ви можете нажити собі недруга.

Грати в шахи у сні — до прибутку, яка дістанеться з великим трудом. Іноді такий сон означає, що вам доведеться багато працювати. Грати в шашки або шахи у сні означає, що у вас є суперник, з яким вам є, що ділити. У такому разі виграти партію в сні — добре, а програти — погано. Сама по собі гра в шахи або шашки вказує на те, що ви будуєте плани на майбутнє. Грати в ці ігри з новачками у сні пророкує прибуток, нажиту шляхом обману. І навпаки: грати в шашки або шахи з досвідченим гравцем у сні передвіщає втрати, збитки за вміло розставлених вашими недоброзичливцями пасток. Програш в цих іграх часто означає крах планів. А виграш говорить про зворотне.

Якщо вам присниться, що ви обмірковуєте черговий хід при грі в шашки (шахи), то задумане справа не дасться вам без труднощів і хвилювань. Іноді такий сон указує на те, що вам потрібно прийняти важливе рішення. Грати в м’яч у сні (перекидання його друг до друга) означає, що вам слід звернути увагу на ваших партнерів, які намагаються чинити перешкоди в справах. Такий сон також означає, що ваш боржник не стане віддавати вам грошей, кожен раз придумуючи нові відмовки. Гра в м’яч у сні передвіщає, що вас чекають порожні турботи, перешкоди і переживання. Масові ігри (фанти, пальники тощо) бачити в сні або брати в них участь передбачають отримання приємних звісток або радісні зустрічі з приємними людьми. Іноді такий сон попереджає вас про те, що ви можете зав’язати любовну інтригу.

Приснилося участь у грі — такий сон предсказывет, що вже найближчим часом ви будете розважатися. Гра в карти сниться до обману, ризику розлучитися з більшою частиною майна. Брали участь в азартній грі — наяву будете спілкуватися з лицемірними і вульгарними персонами. Якщо уві сні вас, бере участь в азартній грі, хтось обдурив, це означає, що ви затеете якийсь досить ризикований проект, і в тому, що він закінчиться зовсім безславно, будете винні тільки ви. Для молодої жінки такий сон означає, що коханий її розчарує. Споглядання уві сні дитячої гри пророкує вам тягар відповідальності за близьких людей, який скоро ляже на ваші плечі. У вагітної жінки після такого сну народиться неспокійний малюк.

Сон, у якому Ви бачите себе героєм комп’ютерної гри, означає, що Ви прагнете втекти від реальності, яка Вас не влаштовує, і створюєте свій вигаданий світ. Бачити уві сні азартні ігри означає, що Вам слід проявити граничну обережність, оскільки Ви ризикуєте бути втягнутим в якусь сумнівну історію. Якщо уві сні Ви граєте в шахи, то наяву Вас очікує застій в справах і погіршення самопочуття. Програти партію в шахи — до підступів ворогів. Виграти — до подолання всіх труднощів. Якщо Вам приснилося, що Ви купуєте дитині розвиваючі ігри, то в реальному житті Ви усвідомили необхідність отримання хорошої освіти, однак, не виключено, що це відбулося досить пізно.

Взагалі грати у сні означає розраховувати на успіх в житті. Але, як відомо, удача оманлива, і ви можете сильно поплатитися за свою самовпевненість і відчайдушність. Якщо уві сні ви грали в карти, то цей сон передвіщає вам обман і втрати. Чим азартніше гра уві сні, тим більше небезпечні події можуть статися у вашому житті. Якщо уві сні ви граєте на якомусь музичному інструменті, то цей сон вказує на те, що ви займаєтесь самообманом, або на те, що вас оточують наклеп і плітки. Якщо ви граєте якусь роль, тобто задіяні у зйомках фільму або дії на сцені, то цей сон говорить про вашому лицемірний відношенні до чогось, яке може поставити вас у негарне або незручне становище.

Пояснювати іншому правила гри — значить, для вашого кар’єрного росту вам необхідно докласти всі свої зусилля і здібності, а також завжди пам’ятайте про взаємовиручку і допомоги іншим. Побачити, як грають діти — цей сон вказує вам, що ви відчайдушно намагаєтеся уникнути самотності, проте вам слід приймати це з гідністю, так як це не найстрашніша біда на світі.

Грати з дітьми — ви стурбовані про те, який слід на землі залишиться після вашого відходу. Не варто переживати — ви виховаєте чудове потомство. Грати в доміно чи лото — на даний момент вам необхідно активно діяти, а не покладатися на долю, інакше ви пропустите вдалий момент.

спортивні Ігри (Волейбол, Хокей, Футбол, Теніс…) — вказують на динаміку, сьогодення і швидку зміну подій, ситуацій. Успішна гра, перемога — як правило, означає успішну діяльність та вигідні відносини наяву, вірно і зворотне. Крім того, ігри уві сні — вказують на те подію, ситуацію або переживання в майбутньому, які не є важливими, значними, суттєвими або виявляться неправдивими. Спілкування, любовні відносини, багато в чому — це ігри дорослих людей. Грати з кимось–повідомляє про характер відносин. Для начальника, керівника – маніпуляції підлеглими.

Якщо грали самі. В карти — влізе в борги, віддати які буде складно. В шахи, шашки — до недостатньо продуманому ходу, рішенням. В рухливі ігри — до спорів, пов’язаних з майном, фінансами, дивідендами. У ляльки — сон означає, що вами маніпулюють, і це породжує в вас внутрішній опір; вам вже пора на свободу. Роль на сцені — будете прикидатися, використовуєте брехня на спасіння. Якщо грали інші — аналогічне тлумачення з тією різницею, що ініціаторами і виконавцями будуть інші люди.

Побачити себе грає в якусь гру і постійно перемагаючим — такий сон передвіщає вашу крайню неудачливость у справах. А ось програш обіцяє досягнення благополуччя. Для люблячих сон означає, що предмет їх гарячої пристрасті стане добрим супутником життя. Відчувати від гри величезне задоволення — для молодих — до щасливого шлюбу, для інших — до мирного і спокійного життя в будинку. Грати в спектаклі на сцені — поганий знак.

Гра — під цим словом мають на увазі такі різні заняття, як гра в карти, гра на музичних інструментах, різні настільні або рухливі ігри, а також участь у виставах та інсценізаціях. Але все це безліч різних діянь є символом онанізму або мастурбації, тобто говорить про прагнення сновідящого, або його близьких і знайомих, до самозадоволення.

Приснилася гра на музичних інструментах — ви або музикували самі, або чули чужу гру — це добрий сон, який обіцяє успіх, радість, доброзичливі стосунки з оточуючими людьми. Якщо приснилася гра на гроші, то якщо ви виграли, наживете собі ворога, а якщо програли, наяву станете об’єктом насмішок. Гра в карти сниться до спокусі.

Приснилася гра в карти — це до досади, втрати, лицемірству одного; на барабані — до смерті; грати самому — преисполнитесь важливості і завищеного зарозумілості; грати в п’єсі — до суєти. Бачили гру акторів у п’єсі, і вона вам подобалася — значить, і наяву отримаєте якесь задоволення.

Грати в карти — вас хтось обдурить; є вірогідність, що ви втратите майно і станете жертвою підступності недоброзичливців.


Залишити відгук