Сонник Гральний будинок — до чого сниться ?

Приснилося, що ви грали на останні гроші в казино і в результаті їх програли – необдумані дії можуть поставити під удар сім’ю або друзів. Будьте розумні, бережіть своїх близьких. Бачити уві сні, що, за який би ви не сідали стіл, вам не везе ні у одній грі – вам слід позбавитися від якихось своїх поганих звичок, так як вони дуже заважають вашим родичам.

Якщо ви перебували в гральному будинку і вигравали — то наяву вам слід проявити обережність, щоб не понести збитків. А програш, навпаки, обіцяє вам грошове поповнення і щасливий збіг обставин. Потрапити вперше в гральний будинок — означає, що ви надто переоцінюєте свої можливості, тому згодом і будете розчаровані.

Якщо ви потрапили у сні в гральний будинок, і не просто потрапили, але ще й виграли, то це вказівка на те, що ви потрапите в сумнівне товариство і будете отримувати задоволення, доставляючи прикрості іншим. Якщо ж в гральному будинку ви програєте, в реальному житті ваше легка поведінка стане причиною проблем у житті близької людини.

Якщо у сні ви виграєте, це означає, що ви будете отримувати задоволення, використовуючи інших людей. Сон про те, що ви програєте в гральному будинку, передвіщає вам скоєння ганебного вчинку, який стане причиною загибелі вашого коханого.

Побачити себе уві сні в гральному будинку перемагаючим — означає вульгарне суспільство і задоволення за рахунок інших. Якщо Ви програєте — це означає, що Ваше безчесне поведінка буде причиною загибелі близької Вам людини.

Грати в азартні ігри — передвіщає сварки і неприємні ситуації.

Безгрошів’я, безглузді витрати грошей і здоров’я.


Залишити відгук