Сонник Голки — до чого сняться ?

Отримати голки в подарунок уві сні — посваритися наяву з дарувальником. Розсипати голки по підлозі — за власної необережності накликати на себе масу проблем, дрібних неприємностей, вирішити які буде не стільки важко, скільки клопітно. Збирати голки, розсипані кимось іншим — до необхідності усувати прикрі помилки близьких людей. Якщо ж вам довелося збирати багато голок, розсипаних по підлозі, кількість яких при цьому не зменшувалася, вам слід озирнутися наяву, щоб зрозуміти, хто і чому намагається наставити вам палиць в колеса. Бачити в сні дуже багато розкиданих навколо голок — до запеклим пліткам, інтригам. Знайти голку під ногами і підняти її до суперечки. Якщо уві сні вам дають голку — ви посваритеся з цією людиною.

Голки уві сні — уособлення лихослів’я. Приснилося багато голок — станете об’єктом чужих нападок, наклепу. Голки в одязі сняться до пліток у вашу адресу. Якщо їх було багато — обговорення вашої персони буде публічним. Виймати голки з одягу — сон говорить про те, що ви зумієте відбитися від чужих нападок або вчасно зупинити злі наговори. Знайти голку в ліжку — до зради. Голки в тілі сняться до хвороби або низці неприємностей. Витягувати з себе голки — небудь уникнути псування, пристріту, хвороби, або подолати певну душевну біль.

Користуватися голкою в сні — попередження про наближення горі, Ви будете страждати від втрати симпатії того, хто належить Вам по праву. Побачити голку з вдернутой в неї ниткою — означає, що Ви будете обтяжені турботою про інших більше, ніж своїми справами. Шукати голку — передвісник марних тривог. Знайти голку — означає, що у Вас з’являться друзі, які Вас будуть високо цінувати. Зламати голку — знак самотності й бідності.

Хто побачить у сні нитку, вдетую в голку, цілісність того об’єднається після поселення, і з’єднаються воєдино його розпалися справи. І хто побачить, що голка, якою він шиє, зламалася або випала з рук, то його справи і плани засмутяться і розпадуться. Також у сні голка — це дружина, і якщо хто-небудь побачить, що засилює нитку в голку, то це є ознакою її покірності.

Користуватися голкою в сні – передвістя страждань від неприязні близької вам людини. Голка з ниткою означає, що ви будете клопотати про чужих справах більше, ніж про своїх власних. Шукати голку в сні – до безпідставною тривог. Знайти її – до появи нових, надійних друзів. Зламати голку – знак самотності й бідності.

Якщо вам сниться, що ви зламали голку, цей сон означає, що вас чекають втрата коханої людини і самотність. Знайти голку – знак того, що ви придбаєте справжнього друга, який згодом може зіграти важливу роль у вашому житті.

Якщо вам приснилися швейні голки, — це передвіщає безліч дрібних турбот. В’язальні спиці — віщують вам лихослів’я навколо вашого імені.


Залишити відгук