Сонник Голки — до чого сняться?

Отримати голки в подарунок уві сні – посваритися наяву з дарувальником. Розсипати голки по підлозі – за власної необережності накликати на себе масу проблем, дрібних неприємностей, вирішити які буде не стільки важко, скільки клопітно. Збирати голки, розсипані кимось іншим – до необхідності усувати прикрі помилки близьких людей. Якщо ж вам довелося збирати багато голок, розсипаних по підлозі, кількість яких при цьому не зменшувалася, вам слід озирнутися наяву, щоб зрозуміти, хто і чому намагається наставити вам палиць в колеса. Бачити в сні дуже багато розкиданих навколо голок – до запеклим пліткам, інтригам. Знайти голку під ногами і підняти її до суперечки. Якщо уві сні вам дають голку – ви посваритеся з цією людиною.

Голки уві сні – уособлення лихослів’я. Приснилося багато голок – станете об’єктом чужих нападок, наклепу. Голки в одязі сняться до пліток у вашу адресу. Якщо їх було багато – обговорення вашої персони буде публічним. Виймати голки з одягу – сон говорить про те, що ви зумієте відбитися від чужих нападок або вчасно зупинити злі наговори. Знайти голку в ліжку – до зради. Голки в тілі сняться до хвороби або низці неприємностей. Витягувати з себе голки – небудь уникнути псування, пристріту, хвороби, або подолати певну душевну біль.

Користуватися голкою в сні – попередження про наближення горі, Ви будете страждати від втрати симпатії того, хто належить Вам по праву. Побачити голку з вдернутой в неї ниткою – означає, що Ви будете обтяжені турботою про інших більше, ніж своїми справами. Шукати голку – передвісник марних тривог. Знайти голку – означає, що у Вас з’являться друзі, які Вас будуть високо цінувати. Зламати голку – знак самотності й бідності.

Хто побачить у сні нитку, вдетую в голку, цілісність того об’єднається після поселення, і з’єднаються воєдино його розпалися справи. І хто побачить, що голка, якою він шиє, зламалася або випала з рук, то його справи і плани засмутяться і розпадуться. Також у сні голка – це дружина, і якщо хто-небудь побачить, що засилює нитку в голку, то це є ознакою її покірності.

Користуватися голкою в сні – передвістя страждань від неприязні близької вам людини. Голка з ниткою означає, що ви будете клопотати про чужих справах більше, ніж про своїх власних. Шукати голку в сні – до безпідставною тривог. Знайти її – до появи нових, надійних друзів. Зламати голку – знак самотності й бідності.

Якщо вам сниться, що ви зламали голку, цей сон означає, що вас чекають втрата коханої людини і самотність. Знайти голку – знак того, що ви придбаєте справжнього друга, який згодом може зіграти важливу роль у вашому житті.

Якщо вам приснилися швейні голки, – це передвіщає безліч дрібних турбот. В’язальні спиці – віщують вам лихослів’я навколо вашого імені.


Залишити відгук