Сонник Голка — до чого сниться ?

Швейна голка уві сні — символ вкрай неоднозначний. Він уособлює і предмет магічного обряду, і інструмент для пошиття одягу, і колючість, сказану в чиюсь адресу, а також має і інший символізм, який визначається з широти використання цього слова в розмовній мові. Ми говоримо «бути, як на голках», маючи на увазі тривожний, напружений стан. Якщо спящему довелося сидіти на них уві сні в буквальному сенсі слова, стояти або ходити ногами по голках, це може означати, що попереду період нервового очікування, сильного хвилювання. Якщо ж ви сіли в сні на цей предмет так, що голка опинилася в тілі, то наяву існує небезпека наркотичної залежності або сильного, фанатичної пристрасті до чого-небудь (вислів «сісти на голку»).

Шукати голку в сні — вказівка на те, що сплячий шукає (або це належить йому в майбутньому) щось настільки незначне і дрібне, що шанси знайти це зводяться до нуля. Голка уві сні також уособлює собою як гостру, але не небезпечну для життя біль (більш душевну, ніж фізичну), так і якась сполучна ланка, якщо це швейна голка або голка з ниткою. Досить частим буває сон, коли людина бачить, а часом і відчуває в тілі голки. Увагу слід приділити і частини тіла, в якій вони були виявлені, і тому обставині, як вони імовірно туди потрапили.

Якщо сновидіння не обмежувалося епізодом, у якому ви побачили у своєму тілі голки, а цьому передували якісь події — зверніть увагу на всі деталі сну, самі ви стали причиною цього (наприклад, збирали голки з килима і поранилися), або хтось зробив це навмисне. На підставі цього ви зможете зрозуміти, звідки у ваше життя може прийти неприємність. Якщо уві сні ви намагалися витягувати голки з тіла — наяву будете робити спроби позбутися заважають обставин, що викликають біль. З’явилася при цьому кров вказує на те, що все це відніме у вас багато сил і життєвої енергії (чим більше крові, тим важче будуть наслідки).

Якщо сниться швейна голка з ниткою, сон вказує на певну ланцюг пов’язаних між собою подій, наступних одне за іншим. Це застереження про те, що будь-який ваш вчинок може мати наслідки, спричинити за собою інші обставини, хоча вам може здатися, що все пройшло безслідно. Якщо нитка вже просунуті у вушко або, тим більше, що ви вже почали щось зшивати — мова йде про вже скоєний або здійснюваній дії. Якщо ж вам сняться лежать окремо голка і рулон ниток — це попередження на майбутнє.

Крім цього, приснився швейна голка з просунуті в неї ниткою може символізувати якісь зв’язки, і в цьому випадку сон може бути як попереджувальним (якщо мова йде про небезпечні зв’язки), так і підштовхує до дії. Зверніть увагу на колір нитки. Червона нитка може означати справи сердечні, зелена — вказувати на перспективні зв’язку, голка з чорною ниткою сниться, як попередження про те, що наступні події будуть мати негативне, а то й трагічне значення. Якщо холостому молодій людині приснилася дівчина з голкою і нитками — це сигнал, що хтось із представниць протилежної статі переслідує мету прив’язати його до себе, використовуючи при цьому, можливо, не зовсім порядні методи.

Бачити уві сні швейну голку — до пересудам або клопотів. Шукати голки, розсипані на підлогу і не знаходити їх — попередження про те, що приходить час відповісти за сказані колись необережні слова або образи. Знайти голку на власному ліжку — сон попереджає, що ви можете отримати інформацію «від доброзичливців» про невірність партнера або партнерки. Цілком можливо, що за цими відомостями стоїть чийсь інтерес, тому не варто вірити кожному на слово. Укол голкою сниться до сварки з близькими людьми. Приснилася зламана голка — втратите одного.

Наснилися нові швейні голки — до нових зв’язків, знайомств. Розсипані голки сняться до марних тривог. Збирати їх — до труднощів, клопіткою справах. Підняти з підлоги голку і зламати її — до самотності. Сняться голки в ліжку — хтось спробує внести розлад у ваше особисте життя. Ходити по голках — до крайнього нетерпінню, дуже тривожної ситуації. Голки в тілі сняться до хвороб і сильним переживанням. Виймати їх з себе — до втрати життєвої енергії, занепаду сил. Поламана голка сниться до розриву стосунків, причиною чого може стати чиєсь балакучість.

Всиляти нитку в швейну голку – попередження про те, що вам не варто втручатися в чужі справи. Велика ймовірність того, що до добра це не призведе. Втратити швейну голку – такий сон віщує втрату підтримки впливової людини. Випадково вколотися голкою – варто чекати підлості з боку недоброзичливців, таємних заздрісників. Поламати уві сні голку — до конфліктів і невдач. Варто заспокоїтися і переглянути свою поведінку.

Користуватися голкою – наближається горі, Ви будете страждати від втрати симпатії того, хто належить Вам по праву. Голка з вдернутой в неї ниткою – Ви будете обтяжені турботою про інших більше, ніж своїми справами. Шукати голку – даремні тривоги, знайти голку – у Вас з’являться друзі, які Вас будуть високо цінувати, зламати голку – знак самотності й бідності.

Вколотися — закохатися; неприємне знайомство; «шпильки» інших; велика небезпека. Багато голок — висока, прониклива чутливість (творча, серцева або негативна).

Сон, у якому ви шиєте голкою, передвіщає вам одні неприємності. Вам судилося розлучитися з людиною, якій ви віддали своє серце.


Залишити відгук