Сонник Голка — до чого сниться ?

Голка уособлює собою не тільки працьовитість, але й підступність, образа, таємну помста, чаклунство. Приснилася голка, на якій були видні сліди свіжої крові, — обережно, хтось із вашої рідні замислив зробити щось дуже нехороше. Побачити голку з просунуті дуже довгою ниткою — знак того, що людина, яка прийшла до верховної влади без виборів, диктувати свою волю буде протягом тривалого періоду і вселить громадянам країни повагу до своєї персони. Велику кількість розкиданих голок — уособлення пліток, інтриг, підступності, які заразять практично всіх і призведуть до загибелі окремих неугодних осіб.

Приснився звір з стирчать з шкури сталевими голками — у людства з’явиться раніше невідомий ворог. Зовні він буде майже таким же, як земні мешканці, що зробить протистояння з ним складним і непередбачуваним. Приснилося, що якийсь чоловік встромляв в своє тіло голки, — в майбутньому серед людей з’явиться людина, яка з доброї волі принесе себе в жертву, щоб його смерть спокутувала все погане, що зробили земляни.

Приснилася буква «Х», викладена стирчать вістрям вгору голками, — сон повідомляє, що якщо люди не хочуть бути об’єктами для різних експериментів представників більш розвинених цивілізацій, то вони можуть протягом десятиліття працювати над своїм вдосконаленням і тим самим заробити собі кращу долю. Якщо уві сні ви діставали з людського серця голку, значить, вам буде належати заслуга в якомусь науковому відкритті, завдяки якому буде зроблено помітний крок у розвитку людства. Потрапити під дощ з голок — такий сон говорить про активізацію чорних сил, що хочуть у черговий раз наслати на людство тяжкі випробування.

Медична голка, побачена в сні, може попереджати про хвороби, яка, можливо, вже почала свій розвиток і вимагає втручання лікаря. Якщо при цьому сниться, що голка в крові, це може бути попередженням про можливе зараження чим-небудь, особливо, якщо кров була брудна, неприємного кольору. Голка в нозі уособлює перешкоду в рух, як фізичному (наприклад, невдала з несподіваної причини подорож), так і в плані життєвих досягнень. Якщо приснилася голка в серце — мова йде про прийдешні проблеми в особистих взаєминах, про душевної рани. Голка в роті сплячого говорить про те, що його чекає велика спокуса видати якусь таємницю або просто сказати зайве. Після такого сновидіння слід дуже ретельно стежити за своєю мовою. Витягувати голки з рота — перемогти така спокуса.

Як і більшість довгих і гострих предметів, голка — є чоловічим символом. Якщо ви що-небудь пришиваете, шиєте або вишиваєте — у вас розвинене прагнення до численних і частим любовних контактів з різними партнерами. Якщо ви побачили багато голок — ви прагнете до численних розваг. Якщо ви вкололися голкою — ви прагнете до безпосереднього та швидкого розваги. Якщо ви встромляєте голку під що-небудь — ви дуже агресивні в ліжку і отримуєте задоволення лише в тому випадку, коли можете реалізувати свої садистські прагнення. Якщо ви сіли на голку — то ви можете стати предметом домагань, причому для чоловіка це можуть бути і посягання з боку інших чоловіків. Зламана голка говорить про можливі порушення в інтимній сфері.

Голка в пальці сниться в знак того, що ви постраждаєте зі своєї вини, коли захочете домогтися чого-то хитрістю, обманом, підступом. Приснилася голка в теле — вам завдадуть образу, душевний біль. Проковтнути голку у сні — до серцевого захворювання. Якщо ви проковтнули голку і при цьому відчули гостру біль — є ймовірність інфаркту, бережіть себе. Витягувати голки з власного тіла — сюжет говорить, що ви зумієте протистояти хворобі або нападкам якихось недоброзичливців. Приснилося, що витягали голку з вуха — це раду не приймати на віру наговори на близької вам людини. Укол голкою сниться до образи.

Тримати в руках голку — в чому вам допоможе хитрість, підступність. Знайти, збирати розсипані — чекайте уколу прямо в серце: зради самого близької людини. Розкидати — мимохідь ви комусь нанесли образу, і тепер настав час наслідків. Зайвий раз попросити вибачення не завадить. Проковтнути голку — сон до захворювання серця, вірогідний інфаркт. Вколотися самому голкою — ризикуєте поранитися і стати жертвою аварії. Вколов вас хтось- не лізьте на рожен, бо запросто нарветеся на неприємності. Ви вкололи когось- станете для якоїсь людини джерелом радості.

Побачили себе в сні використовують голку — попереду у вас якесь горе; доведеться пережити душевні муки з-за того, що людина, що належить вам по праву, раптом втратить до вас своє колишнє розташування. Побачили голку з просунуті ниткою — турботи про інших займуть у вас більше часу і сил, ніж свої справи. Шукали голку — попереду даремні тривоги. Знайшли її — у вашому житті будуть друзі, які будуть дотримуватись про вас зависокої думки. Зламали голку — готуйтеся до самотності й бідності.

Той, хто побачить у своєму сні нитка вдетую в голку, той знайде свою раніше втрачену цілісність. Розпалися справи знову з’єднаються воєдино і налагодяться. Той, кому випало побачити, що швейна голка випала з рук або поламалася, наяву побачить, як його мрії і плани розпадуться і поламаються. Голка уві сні – це символ заміжньої жінки. І якщо хто-небудь побачить у сні, що заміжня жінка засилює нитку в голку, то це є ознакою її покірності.

Вколотися голкою — закохатися, неприємне знайомство, «колючість» інших; велика голка — небезпека.

Знайти голку — будете сперечатися; отримати голку в подарунок — сон до розлуки з приятелем.

Побачити голку в своєму сні – до прийдешніх неприємностей, конфліктів.

Здобуваєш голку і нитку — всі справи завершаться успішно.

Побачити швейні голки — до маси дрібних турбот.


Залишити відгук