Сонник Ієрогліфи — до чого сняться ?

Якщо в сновидінні ви розглядаєте ієрогліф і ніяк не можете розгадати його значення, значить, ви заплуталися в складних життєвих обставинах. Спробуйте заспокоїти свій внутрішній світ, знайти гармонію і тоді всі сумніви вирішаться самі собою. Якщо ж вам вдалося розшифрувати ієрогліф – все у вашому житті складеться так, як було задумано. Ви достатньою мірою наділені цілеспрямованістю, щоб досягти бажаного.

Розглядаєте ієрогліфи написані на камені – вас чекає несподіванка. Наскільки вона буде приємною сказати важко. Якщо ж ви самі висікаєте символи на скелі або кам’яній брилі – значить, незабаром ваше життя насупиться труднощами. У цьому частина вашої провини – ви дуже часто забуваєте про всіх близьких, дбаючи лише про себе.

зі сну ієрогліфи свідчать про те, що зараз ваш розум зайнятий розгадкою справжніх намірів людини, який в даний момент супроводжує вас на життєвому шляху. Він не дає вам зрозуміти — ні словами, ні поведінкою, чого чекає від вас і складуться у вас подальші відносини. Тільки час покаже, які в нього наміри, тому будьте терплячі і чекайте.

Писати ієрогліфи — таке сновидіння видає ваше усвідомлене прагнення приховати свої теплі почуття до якоїсь людини. Ви чомусь вважаєте, що в цьому випадку ваші шанси бути поміченим мізерно малі і він ніколи не покине вас зацікавлений погляд.

Бачити в сні велика кількість ієрогліфів або просто написів незрозумілого змісту – вам властива схильність до нетрадиційних способів любові. Однак вони не принесуть очікуваного задоволення ні вам, ні тим більше вашому партнерові, який, цілком можливо, віддасть перевагу звичне екзотичному і покине ваше затишне гніздечко.

Якщо вам приснилися ієрогліфи, такий сон передвіщає вам біду і велику грошову втрату, які трапляться з-за того, що ви будете сумніватися щодо якихось справ, які мають для вас життєво важливе значення. Вдалося зрозуміти ієрогліфи — в опорі злу вас чекає успіх.

Побачені уві сні ієрогліфи застерігають від нерішучості у вирішенні життєво важливого питання, яка може стати причиною серйозних неприємностей і грошових втрат. Якщо ви змогли розшифрувати ієрогліфи – вас чекає успіх у подоланні усіх труднощів.

Ієрогліфи уві сні іноді сприймаються як загадкові написи, і тоді цей сон лише модифікація символу «загадка». Але іноді цілком можливо прочитати ієрогліфи, тоді цей сон буде вказувати на успіх у подоланні якихось перешкод в житті.

Ієрогліф символізує майбутні життєві обставини, здатні повалити сновидця в стан замішання. Слід бути дуже обережним з життя – ви ризикуєте понести значні збитки.

Будь-сон про них означає, що ви заплуталися у справах. Якщо зрозумієте їх уві сні, то ваші проблеми наяву вирішаться.

Пишеш ієрогліфи, літери, складаючи вірші, текст, лист — велике щастя, удача.

Знайомство з «східним» людиною або впливу «східних» духовних навчань.

Це символ функцій роботи машини, яка спрямована проти людини.

Треба вчитися чогось, і це стане для вас важкою роботою.


Залишити відгук