Сонник Ідол — до чого сниться ?

Поклонятися уві сні золотому ідолу значить опинитися в найближчому часі в колі нечестивих людей і своїми поганими вчинками викликати гнів Аллаха, за яким послідує неминуче покарання від Нього, що, можливо, позначиться на матеріальному становищі бачив подібного роду сон. Поклонятися уві сні срібному ідолу значить зіткнутися в недалекому майбутньому з зрадою, зрадою коханої людини, чоловіка або дружини.

Поклонятися ідолу з будь-якого іншого металу або дерева означає відмовитися від релігії Аллаха і правильних переконань заради якого-небудь лицеміра або матеріального блага. Побачити в сні ідола, але не вклонитися йому, обіцяє далеку подорож або багатство. Бачити уві сні себе вклоняються вогню значить наяву поклонятися Шайтана (тобто виконувати його повеління, здійснюючи гріхи), що накличе великий гнів Всевишнього і Його кару. Поклонятися уві сні деревах або зіркам означати коливатися між вірою в Аллаха і невір’ям.

Наснилося поклоніння ідолу — це свідчення вашої відсталості, нездорового консерватизму, сліпе слідування суспільним стереотипам. Дотримуючись старих правил, ви часто не хочете розуміти очевидного, навіть коли вам вказують на нього дуже недвозначно.

Повалити ідола — будете боротися за якусь ідею, що буде складною справою, оскільки переконувати в її доцільності ви будете людей, що належать до всього нового з великою підозрою. УдачаУдача до вас прийде в тому випадку, якщо підключиться якась впливова особа.

Встановлення ідола сниться до майбутніх безрезультатним спробам встановити свої порядки там, де вас раніше не було. Навіть якщо у вас будуть відповідні повноваження, не забувайте, що в чужий монастир зі своїм статутом не ходять, інакше сварок не уникнути.

Приснилося ваше поклоніння ідолам — такий сон говорить про те, що шлях до популярності і слави буде тривати занадто довго: швидше за все, більш швидкому просуванню завадять дріб’язкові заняття, яким ви будете віддавати надто багато свого дорогоцінного часу. У сні ви розвінчали ідолів — значить, будете тверді духом і зібрані вашому прагненню до загальній повазі не завадить ніяка виснажлива робота.

Бачили, що поклоняються ідолам інші, — сон пророкує, що серед друзів виникнуть розбіжності. Засудження ідолопоклонства сниться до досягнення вами слави і почестей, ніж ваші здібності у сфері осягнення можливостей і схильностей людського розуму, а також особливостей психології зіграють важливу роль.

Побачений ідол — це не хто інший, як ваш партнер — самолюбний, пихатий сноб, не має ніяких об’єктивних підстав для прояву цих якостей. Встановлювати ідола або поклонятися йому — сон означає, що ви самі з свого партнера робите кумира, чи не молячись на нього. Всіляко виявляючи своє безмежне обожнювання і захоплення, ви даєте йому зрозуміти, що він самий-самий і вам крупно з ним пощастило. Тільки пізніше ви здивуєтеся несподівано відкрився фактом: він вас не любить, а лише дозволяє любити себе. Звалювати ідола уві сні — це підказка підсвідомості: пора розірвати відносини з партнером, адже він анітрохи не поважає ваш союз, ваші почуття і інтереси, а думає тільки про себе.

Ідол уві сні може бути символом якоїсь конкретної людини, в житті якого ви ставите собі за приклад. Якщо уві сні ви поклоняєтеся ідолам, то цей сон означає дуже повільне сходження до популярності і слави. Але на шляху до високого становища ви будете надмірно льстивы і схильні підлещуватися перед сильними світу цього. Якщо уві сні ви зайняті розвінчанням ідолів, то в реальному житті вам будуть властиві твердість духу і самовладання, і ніяка виснажлива робота не зупинить вас у прагненні до загальній повазі.

Бачити уві сні язичницького ідола – Вам доведеться проявити максимум хитрості і спритності, щоб знайомство з безпринципним, нахабним і невихованим людиною не продовжилося в інтимній обстановці. Скористайтеся перевіреним прийомом – зобразіть з себе справжнього «ідола», недосяжного для простих смертних. Тільки так Ви зможете уникнути неприємних і навіть образливих докучань.

Ожилий кумир сниться до того, що то наяву ви зробите невірний крок і розчаруєтеся в життя, особливо якщо уві сні ви схилялися перед ним коліна. Якщо снилося, що поклоняються ідолу інші дійові особи вашого сну, то в дійсності вас розчарує близька людина, зате ви підніметеся в очах оточуючих.

Приснився кумир — значить, ви на чомусь зацикливаетесь; прийшла пора «провітритися». Ожилий ідол — це ожилі спогади, не надавайте їм великого значення.

Побачити фігуру ідола в сні — знак невдачі з-за власної помилки. Якщо оживе, то бійтесь повторити свою помилку.

Ідол – зробити помилку; оживає — повторити помилку.


Залишити відгук