Сонник Ідіот — до чого сниться ?

Побачений ідіот — це відображення тривог, терзають вашу душу безупинно. Ви знаходитесь в пошуках рішення, яке влаштувало б усіх. Але адже догодити всім неможливо, тому можна особливо до цього не прагнути, все одно ніхто не оцінить вашої жертви. Вам слід було б зайнятися, насамперед, задоволення власних інтересів і вже потім, якщо у вас вистачить для цього ентузіазму, часу і сил, подбати про інтереси інших. Ось тоді ви досягнете успіху.

Сновидіння з участю дурня, ідіота тлумачиться навпаки; неприємностей вам не варто побоюватися. Ви провернеться вигідну угоду, зав’яжете одночасно ділові, корисні і дружні зв’язки. Також сон може передвіщати весілля з інтелігентної обраницею. Приснилося, що ви самі ідіот, — будете досить компетентні в своїй справі.

Якщо приснився дурень, це означає ваше майбутнє незгоду з ким-то; з’явиться великий ризик втратити щось важливе. Побачити себе ідіотом — відчуєте себе ображеним через аварії розроблених вами планів. Бачити недоумкуватих дітей — до засмученням і негативним змінам в житті.

Побачити ідіота — отримаєте радісні звістки. Народити дурня — готуйтеся до великого подарунку, виграшу, отримання спадщини.

Самому стати їм у сні — до невдачі в справах. Взагалі, сон про ідіотах або з їх участь пророкує втрати, невдачі та поразки.

Ідіот віщує щастя.

На щастя.


Залишити відгук