Сонник Цвяхи — до чого сняться ?

Як і будь-довгий і гострий предмет, цвяхи символізують чоловіка. Велика кількість цвяхів говорить про інтенсивного статевого життя. Іржаві цвяхи говорять про занепад сил і можливої імпотенції. Криві й ламані цвяхи говорять про різні порушення, хвороби або розладах діяльності статевих органів.

Пропажа цвяхів говорить про те, що ви переоцінюєте свою сексуальну привабливість. Якщо у вас позичають цвяхи, хтось хоче відвести вашого сексуального партнера. Якщо ви купуєте цвяхи, то ви звикли жити інтенсивним статевим життям і завжди плануєте свої пригоди. Якщо ви хочете позичити цвяхів у знайомих, то у вас можливий роман з людиною, про яку ви свідомо ще і не замислювалися. Якщо ви кладете цвяхи в кишеню, то ви прагнете до групового сексу.

Забивати цвяхи — в статевого життя немає ніяких розладів і відхилень. Забивати цвяхи і вдарити по пальцю — будьте обережні, так як можливі несподівані розлади статевої функції або венеричне захворювання. Якщо жінка провалу про цвях одяг або оцарапалась, то це символізує втрату невинності, або незапланований статевий контакт, можливо, пов’язаний з насильством або примусом. Якщо чоловік порвав одяг про цвях або оцарапался, то це віщує йому гомосексуальні наміри від сторонніх осіб з можливими розбірками. Цвях у взутті говорить про деякому дискомфорт у відносинах з вашим сексуальним партнером.

Забивати цвяхи у сні – до майбутніх конфліктів. Ваше особисте життя насупиться скандалами і сварками. З іншого боку, якщо Ви не будете ініціатором прийдешніх неприємностей, швидше за все, Вам вдасться їх уникнути. Якщо Ви самотні, цей сон означає набуття дружніх відносин, а може бути, і більш тісних зв’язків.

Якщо у сні Ви бачите цвяхи — це означає, що Вас чекають сварки і засмучення. Якщо жінці сниться, що вона забиває цвяхи — це знак того, що вона переможе свою суперницю. Якщо, забиваючи цвях, вона вдарить себе по пальцю, її чекають серйозні неприємності.

Вбивати — знайдете правильне рішення; бачити — випаде якась рідкісна можливість; знайти — сон до щастя; витягувати — до невдачі. Розмір цвяха служить вказівкою на масштаб того, що прогнозується, приміром, удачі чи невдачі.

Бачити цвяхи в сні — до образ і невдач. Забивати їх у сні — знак зміцнення вашого положення. Забивати цвяхи в паркан означає, що ви будете піклуватися про те, щоб ніщо не порушувало вашого щастя. Дивіться тлумачення: Молоток.

Бачити цвяхи в сні – до сварок і засмученням. Якщо жінці сниться, що вона забиває цвяхи, – це знак того, що вона переможе свою суперницю. Якщо, забиваючи цвях, вона вдарить себе по пальцю, її чекають серйозні неприємності.

Позначення штучно створених складнощів, проблем, які виходять від монітора відхилення. В інших випадках сон може вказувати на місце, де розвивається патологія.

Побачили розсип цвяхів — будете задоволені своїм здоров’ям. Вбивати — приймете правильне рішення. Витягувати гнутий — ваша боягузтво все зіпсує.

Цвяхи — це передвісники нанесення шкоди вашій репутації. Прийнявши сон під увагу, ви зможете контролювати ситуацію.

Цвях сниться до образу, смутку і невдачі. Забивати цвяхи — сон до удачі і успіху в справах.


Залишити відгук