День Народження 5 Грудня: Знак Зодіаку — Стрілець

Новаторство — ось ключове слово, що характеризує далекоглядних Стрільців, народжених 5 грудня. Вас приваблюють нові, прогресивні проекти, до того ж ви наділені талантом помічати можливості, зазвичай приховані від інших. Завдяки творчої жилки і артистизму ви маніпулюєте словами та ідеями так, як художник працює з фарбою або глиною. Ви з ретельністю беретеся за складні проблеми і вирішувати їх, поєднуючи мозковий штурм і реальні дії. Впертий і самовпевнений, ви знаєте, як представити свою справу, і проявляєте небачене красномовство, відстоюючи свою думку.

Народженим 5 грудня слід остерігатися різного роду травм. Найбільш відчайдушні представники цього дня дуже часто випробовують долю. Стабільна дієта і медитація здатні приборкати їх буйну енергію. Рекомендується дієта, побудована на зернових і коренеплодах, без зайвого споживання цукру і консервантів. Наркотиків слід уникати будь-якою ціною. Фізична активність показана в будь-якому її вигляді.

Народжені 5 грудня надмірно впевнені в тому, що їм вдасться здійснити задумане. Іноді ця впевненість не безпідставна, іноді — на жаль. Народжені в цей день насправді здатні на грандіозні звершення, проте їм не чужі й поразки. Якщо їм трапляється потерпіти невдачу, це відбувається із-за нереалістичного підходу до життя — коли вони схильні дивитися на світ крізь рожеві окуляри. Таким чином, їм треба твердо уяснити для себе, що успіх приходить не тільки завдяки докладеним зусиллям, але і як наслідок ретельного, зваженого розрахунку.

Знак Зодіаку 5 Грудня — Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку належить до групи Вогняних знаків, які володіють наступними якостями: безвідповідальність, непостійність, логіка. Стрілець — людина відкрита і чуйний, любить коней, має велику спрагу особистої незалежності.

Планета Управитель: Юпітер. Відповідає за пристрасть до всього солідному, успіх у вивченні іноземних звичаїв, інтерес до того, що відбувалося давно. Юпітер сприятливий для політиків. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідальна за відсутність об’єктивності, а також сприйняття тільки тієї інформації, що відповідає переконанням.

5 грудня свій день народження святкують Стрільці. Представників знаку відрізняють самовпевненість, упертість. Стрільці не схильні прислухатися до чужої думки. Багато рекомендації та поради вони не сприймають всерйоз. Представникам знаку не відмовиш у самостійності. Але, на відміну від інших Стрільців, народилися 5 грудня з задоволенням перекладають обов’язки по життєзабезпеченню на плечі партнера. Представників знаку не назвеш занадто товариськими. Вони є переважно домосідами, не люблячими тусовок. Зовсім інша справа – відпочинок в компанії однодумців. Тут чарівним і красномовним Стрільцям немає рівних.

Народжені 5 грудня, як правило, живі та динамічні люди. Вони щиро захоплені тим, що роблять в дану хвилину, і щедро діляться плодами своєї праці з оточуючими. Їх може здивувати, що близькі їм люди не поділяють їх поглядів або не відчувають тієї ж ступеня захвату. Зрозуміло, що з віком і зрілістю до народженим 5 грудня приходить розуміння того, що й інші мають право на особисте волевиявлення. Звичайно, не можна заперечувати того, що впевненість, яку демонструють народжені 5 грудня, має ряд переваг. Більшість з них відносно вільні від турбот і сумніві, зазвичай одолевающих інших людей. Однак вони повинні визнати факт існування труднощів, оскільки часто штучно намагаються переконати себе в тому, що все йде прекрасно, коли насправді це далеко не так. Таким барометром може стати рада близьких або друзів, та навіть ворогів або суперників.

загалом, народженим 5 грудня потрібно засвоїти, що думка інших теж дещо значить, навіть якщо воно неправильно. Оскільки народжені 5 грудня — активні особистості, вони не схильні зволікати зі справами, відкладаючи їх на завтра, і взагалі не дозволяють пускати справи на самоплив. Хоча такий підхід споконвічно позитивний і робить життя народжених 5 грудня менш ускладненою, він все-таки може залучити їх в процес осмислення того, що ж є кращим для них.

Таким чином, для народжених 5 грудня надзвичайно важливо зайнятися самопізнанням. Неодмінною умовою має стати вироблення твердого, реалістичного уявлення про своє місце і цілі в житті. Поки цього не станеться, народжені 5 грудня просто приречені на коливання і, незважаючи на властивий їм оптимізм, будуть схильні до розчарувань. Як це не сумно, але саме серія невдач може підвести їх до необхідності перерахованих вище кроків. Коли народжені 5 грудня пізнають природу невпевненості, визнають владу долі і розвинуть у собі необхідну іронію, вони знайдуть твердий грунт під ногами і, отже, будуть готові до нових звершень.

Чоловік Стрілець — народився 5 Грудня

Чоловіки, народжені 5 грудня — можуть похвалитися такими якостями: такий кавалер — ризикований, веселий, добре обізнаний, відкритий, експансивний. Чоловіки-Стрільці – напористі, а часом навіть агресивні, на шляху до мети їх не може зупинити ніщо. Відносини з таким чоловіком яскраві та емоційні, однак його практично неможливо втримати на місці або зв’язати якимись зобов’язаннями. Тому жінці, яка вирішить скласти щастя Стрільця, доведеться застосувати всю свою мудрість і винахідливість, щоб не набриднути своєму коханому. Крім того, Стрільці дуже цінують свободу і не допускають обмежень свого особистого простору.

Жінка Стрілець — народилася 5 Грудня

Жінки, що народилися 5 грудня, вирізняються особливими якостями: така дама — смілива, незалежна, весела, філософічна. У стосунках з чоловіками жінки-Стрільці не терплять патріархату. Вони звикли бути на рівних з партнером, не бояться проявити ініціативу і брати ситуацію в свої руки. Завоювати таку жінку здатні тільки яскраві та харизматичні чоловіки, ні в чому не поступаються своєю коханою і здатні скласти їй достойну пару.

День Народження 5 Грудня

Стрільці, народжені 5 грудня знак зодіаку Стрілець, веселі, відкриті та азартні люди. Вони володіють сильним характером і дивовижною наполегливістю, оптимістичні у всіх своїх починаннях. Загострено відчуття відповідальності й обов’язку, часто вкладають багато сил навіть на те, що їм не по душі. Люди, що народилися 5 грудня знак зодіаку Стрілець, відрізняються своєю самовпевненістю, вони дійсно можуть досягти грандіозних результатів, але, як і всім, у них часті і невдачі. Вони дивляться на світ через рожеві окуляри, через це й терплять більшість невдач. Вони працьовиті і докладають багато зусиль на шляху до мети, але часто їм не вистачає для її досягнення холодного розрахунку. Зіткнувшись з труднощами Стрільці, що народилися в цей день, наполегливо намагаються їх не помічати і налаштовуватися на позитив, але проблеми, на жаль, від цього не зменшується. Змусити їх подивитися реальності у особа може рада близької людини або, навпаки, ворога.

Впевненість у собі звільняє, народжених 5 грудня знак зодіаку Стрілець, від сумнівів і турбот, вони люблять ризикувати, і не замислюючись можуть поставити на кін усе. Такі Стрільці динамічні і дуже активні, якщо вони займаються чимось, то повністю поглинуті цим і з захопленням готові говорити про це постійно. Вони дивуються, коли близькі не розуміють їх інтереси або не підтримують погляди, і тільки з часом вони вчаться приймати чуже, відмінне від їх власного, думка. З-за своєї активності люди, народжені 5 грудня знак зодіаку Стрілець, ненавидять чекати і ніколи не відкладають справи на наступний день, і в цілому у всіх сферах життя діють негайно. Потенційні управлінці, безкомпромісні, не терплять підкорятися і виконувати чужі доручення. Але якщо їм все-таки доведеться, будуть намагатися максимально внести свій внесок і проявити ініціативу і зробити по-своєму.

Честолюбство і завзятість роблять, народжених 5 грудня знак зодіаку Стрілець, класними керівниками і лідерами компаній. Вони з азартом відносяться до суперництва і підйому кар’єрними сходами. Складності, суперечки і перешкоди стимулюють їх сильніше намагатися і більше вкладати зусиль. Такі Стрільці усвідомлюють важливість колективної роботи, і намагаються створити теплий і сприятливий клімат в роботі, але з суворою дисципліною. Вони не терплять конфліктів і чвар всередині колективу і ретельно підбирають працівників, обходячи деструктивних осіб.В особистому житті люди, народжені 5 грудня знак зодіаку Стрілець, чуйні і люблять, їм важливо мати затишне сімейне вогнище. У стосунках вони гармонійно поєднують стриманість і бунтарство, самовіддані і прямі.

Вони намагаються максимально оточити супутника турботою і увагою, і можуть не помітити, що стали нав’язливими. Якщо ваш партнер, народився в цей день, то вам ніколи не буде нудно – він завжди знайде тисячу способів додати вогню у ваші відносини. Важливим етапом є осмислення своєї головної життєвої мети, поки це не сталося, Стрільці, які народилися 5 грудня, незважаючи на оптимістичний настрій, можуть перебувати в стані зневіри. Самопізнання займає не останнє місце в житті цих людей. Стрільці, народжені 6 грудня, рішучі і розсудливі люди, але яким не чужі глибокі почуття і високі ідеали. Ці люди цінують свою незалежність і наповнені енергією, вміють контролювати свої емоції і слухати інтуїцію. Авантюрні натури, які не можуть жити без пригод і довго сидіти на одному місці.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви щедрий і пристрасний, але уникаєте давати будь-які обіцянки, пов’язані з обмеженням своєї свободи. Хоча ніхто не буде володіти вами цілком, досвідчений і терплячий партнер може заслужити вашу любов і відданість.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

На світ 5 грудня з’являються новатори. Новаторство і далекоглядність – найсильніші риси особистості таких людей. Вони орієнтуються на прогресивні проекти, технології. Їм цікаво все нове, нераскрученное. Народилися 5 грудня люблять створювати нове і самостійно. Вони можуть ставати винахідниками, але переважно аматорського рівня. Рідкісний представник знака патентує свої винаходи. Для народжених 5 грудня важливою є складність шляху до мети. Представники знаку діляться на дві категорії. Одні воліють рівну второвану дорогу. Інших приваблюють терни.

Стрільців, народжених 5 грудня, не назвеш наполегливими трудівниками. Свою роботу вони виконують якісно, професійно. Але зірки з неба не для них. Лише деякі представники знаку, народилися 5 грудня, роблять запаморочливу кар’єру. Це як раз ті безумці, які вибирають тернистий шлях, а не второвану дорогу. Такі Стрільці комфортно почувають себе на керівних постах.

Здоров’я і Хвороби

У народжених 5 грудня Стрільців високий ризик травматизму. Багато травми представники знака отримують у професійному спорті. Але і в побуті їм слід бути обережними. Другою проблемою Стрільців, народжених 5 грудня, є різного роду залежності. Представникам знака необхідно уникати вживання алкоголю та наркотиків. Залежність може стати необоротною. Властива Стрільцям і нестабільність нервової системи. Вона породжує невпевненість у собі, недовірливість, психосоматичні розлади.

Доля і Удача

В цей день народжуються суперечливі натури. Вібрації цього дня такі, що посилюють ті якості характеру людини, які найбільш проявлені. Своє життя людина будує сам. Над народженими сьогодні тяжіють кармічні борги. Тільки через милосердя, щедрість, терпіння людина зможе знайти щастя. Пройшовши через низку бід, смутку, він зможе стати щасливим, якщо буде гідно йти по життю, випромінює доброту, буде справедливий до себе і оточуючих.

Поради Стрільцям, Народженим 5 Грудня

Ворог Стрільця, який народився 5 грудня, він сам. Власна слабкість стає причиною проблем зі здоров’ям. Уникайте вживання стимуляторів і алкоголю будь-якою ціною. Це допоможе зберегти фізичне і психічне здоров’я. Уважно вдивіться в себе і навколишній світ. Проведіть інвентаризацію своїх здібностей, якщо ви досі цього не зробили. Зверніть увагу на те, що вам говорять інші. Періодично дозволяйте собі слідувати порадам оточуючих, якщо ви знаходите ці поради розумними.


Залишити відгук