Сонник Гуси — до чого сниться?

Якщо вам снилися гуси, насправді ви потрапили в мережу інтриг, вибратися з яких вам вдасться лише за допомогою вірного людини, що володіє силою і владою. У ніч на вівторок гусак сниться до появи заплутаних справ, які можуть накликати на вас недовіру оточуючих. Бачення на четвер, в яких снилися гуси, пророкують майбутній вам складний вибір, пов’язаний з рідними.

Сон, в якому гуси поскубли вас, передрікає появу недоброзичливця, який доставить вам багато клопоту і неприємних моментів у житті. Гуси, від яких ви рятуєтеся втечею, сняться до того, що в реальній дійсності вас чекають розчарування: близька людина не виправдає ваших сподівань і підведе вас.

Цей сон невдалий для холостого чоловіки. Жінка, яку він любить, виявиться дуже дурною і невмілої дружиною. Вона буде постійно брехати, сварячись зі своїми сусідами, засуджуючи всіх і вся і сварливо сварячись з чоловіком і його родичами. Побачив цей сон холостяку, у якого є вже на прикметі молода жінка, краще залишити її кому-небудь іншому і пошукати своє щастя де-небудь ще. Всім іншим цей сон обіцяє певний розлад у відносинах з друзями.

Сон обіцяє Вам участь у легковажних і безглуздих розмов. Мати в сні табуном гусей – до придбання в житті пошани, поваги, підтримки з боку впливових осіб. Якщо уві сні Ви чуєте гоготять гуси (кудкудакання курей), сон обіцяє Вам матеріальний достаток, стабільність у справах. Молодий гусак сниться до успіхів на науковій ниві. Відрізати у сні голову гусака – до набуття благополуччя та душевного спокою.

Досаждающее ґелґотанням гусей обіцяє нещастя. Якщо ж Ви дивитеся на пливучих гусей – це означає, що удача поступово повернеться до Вас. Особливо сприятливо бачити гусей на траві. Якщо гусей бачить люблячий – то цей сон нагадує йому про гідність у стосунках з коханою, про вірність слову. Скликати гусей і годувати їх – придбання майна.

Гусак – його бачення уві сні вказує на красивих жінок. Бачити уві сні гусака також вказує і на радісну звістку. Купається гусак у сні передвіщає народження дитини наяву. Приємне знайомство зі знатної сім’єю, від якого буде залежати Ваше благополуччя, чекає на Вас, якщо Ви побачили в сні, що пасете гусей.

Гуси уві сні летять – тужити, остерігайтеся депресії. Смажені – зверніть увагу на підшлункову залозу. Не їжте жирного. Обскубувати – накупите непотрібних речей. Вбивати – спадок. Ви вбиваєте – чекають спадщини від вас, що безпосередньо впливає на ваш стан.

Літаючих – звістка, опрадание. Обскубувати гусей у сні – розчарування, вбивати – великий спадок. Їсти – велике щастя, смажити – відвідування, купувати – нерозумні дії.

Вбиваєш півня, гусака, качку — віщує велике щастя. Гусак і качка подорожують разом — додасться хороша наложниця.

Бачити – прибуток, продавати – збитки, скубти – розчарування, вбивати – велику спадщину, смажити – відвідування.

Гуси, снящиеся закоханому, означають, що йому треба уважніше ставитися до коханої і зберігати їй вірність.

Гусак – виграш, збагачення. Летять і дикі – прощання, вбити птаха – заміжжя.


Залишити відгук