Сонник Гуси — до чого сниться ?

Якщо вам снилися гуси, насправді ви потрапили в мережу інтриг, вибратися з яких вам вдасться лише за допомогою вірного людини, що володіє силою і владою. У ніч на вівторок гусак сниться до появи заплутаних справ, які можуть накликати на вас недовіру оточуючих. Бачення на четвер, в яких снилися гуси, пророкують майбутній вам складний вибір, пов’язаний з рідними.

Сон, в якому гуси поскубли вас, передрікає появу недоброзичливця, який доставить вам багато клопоту і неприємних моментів у житті. Гуси, від яких ви рятуєтеся втечею, сняться до того, що в реальній дійсності вас чекають розчарування: близька людина не виправдає ваших сподівань і підведе вас.

Цей сон невдалий для холостого чоловіки. Жінка, яку він любить, виявиться дуже дурною і невмілої дружиною. Вона буде постійно брехати, сварячись зі своїми сусідами, засуджуючи всіх і вся і сварливо сварячись з чоловіком і його родичами. Побачив цей сон холостяку, у якого є вже на прикметі молода жінка, краще залишити її кому-небудь іншому і пошукати своє щастя де-небудь ще. Всім іншим цей сон обіцяє певний розлад у відносинах з друзями.

Сон обіцяє Вам участь у легковажних і безглуздих розмов. Мати в сні табуном гусей — до придбання в житті пошани, поваги, підтримки з боку впливових осіб. Якщо уві сні Ви чуєте гоготять гуси (кудкудакання курей), сон обіцяє Вам матеріальний достаток, стабільність у справах. Молодий гусак сниться до успіхів на науковій ниві. Відрізати у сні голову гусака — до набуття благополуччя та душевного спокою.

Досаждающее ґелґотанням гусей обіцяє нещастя. Якщо ж Ви дивитеся на пливучих гусей — це означає, що удача поступово повернеться до Вас. Особливо сприятливо бачити гусей на траві. Якщо гусей бачить люблячий — то цей сон нагадує йому про гідність у стосунках з коханою, про вірність слову. Скликати гусей і годувати їх — придбання майна.

Гусак — його бачення уві сні вказує на красивих жінок. Бачити уві сні гусака також вказує і на радісну звістку. Купається гусак у сні передвіщає народження дитини наяву. Приємне знайомство зі знатної сім’єю, від якого буде залежати Ваше благополуччя, чекає на Вас, якщо Ви побачили в сні, що пасете гусей.

Гуси уві сні летять — тужити, остерігайтеся депресії. Смажені — зверніть увагу на підшлункову залозу. Не їжте жирного. Обскубувати — накупите непотрібних речей. Вбивати — спадок. Ви вбиваєте — чекають спадщини від вас, що безпосередньо впливає на ваш стан.

Літаючих — звістка, опрадание. Обскубувати гусей у сні — розчарування, вбивати — великий спадок. Їсти — велике щастя, смажити — відвідування, купувати — нерозумні дії.

Вбиваєш півня, гусака, качку — віщує велике щастя. Гусак і качка подорожують разом — додасться хороша наложниця.

Бачити — прибуток, продавати — збитки, скубти — розчарування, вбивати — велику спадщину, смажити — відвідування.

Гуси, снящиеся закоханому, означають, що йому треба уважніше ставитися до коханої і зберігати їй вірність.

Гусак — виграш, збагачення. Летять і дикі — прощання, вбити птаха — заміжжя.


Залишити відгук