Сонник Гусак — до чого сниться ?

Гусак уві сні — символ тривоги, новина від одного, який попередить вас про небезпеку. Чути уві сні його крик — до успіху в справах, який буде супроводжуватися розкриттям якоїсь таємниці і засудженням. Летять гуси — знак одержання повідомлення від людини, яка хоче загладити перед вами свою провину. Купувати гусака — до скандалу. Готувати гусака — до несподіваної зустрічі. Є гусака або пригощати ним — знак несподіваного повороту у справах, який приведе вас до щастя. Вбити гусака у сні — до отримання великої спадщини. Обскубувати гусака у сні — до розчарувань і невдач. Перо гусяче побачити у сні — до отримання звістки. Відрізати голову гусака — знак одужання від хвороби і закінчення неприємної справи.Дивіться тлумачення: Птахи, Пір’я.

Якщо вам снилися гуси, насправді ви потрапили в мережу інтриг, вибратися з яких вам вдасться лише за допомогою вірного людини, що володіє силою і владою. У ніч на вівторок гусак сниться до появи заплутаних справ, які можуть накликати на вас недовіру оточуючих. Бачення на четвер, в яких снилися гуси, пророкують майбутній вам складний вибір, пов’язаний з рідними.

Сон, в якому гуси поскубли вас, передрікає появу недоброзичливця, який доставить вам багато клопоту і неприємних моментів у житті. Гуси, від яких ви рятуєтеся втечею, сняться до того, що в реальній дійсності вас чекають розчарування: близька людина не виправдає ваших сподівань і підведе вас.

Якщо гусак у вашому сні летів, то будете відчувати тугу. Постарайтеся не впасти в депресію: сон говорить, що є така загроза. Снилися смажений гусак — приділіть увагу підшлунковій залозі, не їжте жирної їжі. Обскубувати гусака — сон до придбання маси непотрібних речей. Бачити, як вбивають, — отримаєте спадщину, вбивали самі — спадок чекають від вас самих, і це безпосередньо позначиться на вашому стані.

Станете учасником легковажних, порожніх розмов. Якщо уві сні ви були господарем стада гусей, в житті вас будуть поважати, шанувати, впливові особи нададуть вам підтримку. Почути гоготять гуси — ви будете матеріально забезпечені, у справах встановиться стабільність. Побачити молодого гусака — на науковому терені чекають успіхи. Відрізати гусака уві сні голову — добробут і душевний спокій будуть вашою долею.

Якщо гуси наснилися нежонатому чоловікові, то сон не можна назвати доброю ознакою. З’ясується, що його кохана не буде гарною дружиною, а нерозумною недотепою, постійно сплетничающей і ругающейся з сусідами, чоловіком і його родичами. Якщо вже хтось є на прикметі, краще знайти новий об’єкт захоплення. Для решти сон означає розлад у відносинах з друзями.

Побачений гусак — символ сімейного благополуччя; їх гоготание і крики означають, що попереду у вас розкриття таємниці, судова тяганина, неприємність.

Бачити гусей — до прибутку; смажити — до візиту; продавати — до збитків; скубти — до розчарування; вбивати — до отримання великого спадщини.

Є гусака у сні — до деяких сумнівів у справах. Мертвий гусак — знак втрат близьких і незадоволеності.


Залишити відгук