Сонник Губи — до чого сняться ?

Губи є символом жіночих статевих органів, а поцілунок, таким чином, є символом статевого акту. Якщо ви чіпаєте губи рукою, то ви прагнете до заняттям оральним сексом. Сигарета в губах говорить про можливу зраду вашого сексуального партнера. Шевелящиеся губи (говорять, жують і т. д.) говорять про легковажність вашого партнера. Нафарбовані губи говорять про те, що ваш сексуальний партнер вами незадоволений, але поки не повідомляє вам про це. Чисті, ніжні губи говорять про прагнення до пошуку ідеального партнера. Губи з тріщинами або іншими ушкодженнями говорять про гармонійні стосунки з вашим партнером і про ваші побоювання втратити його.

Красиві губи у сні бачити — до гарних новин і міцному здоров’ю. Але якщо вони нафарбовані, то остерігайтеся сказати зайве, щоб не накликати на себе біду. Сухі і потріскані губи у сні означає, що вас чекають сварки з друзями і подальше за ними розставання. Якщо уві сні ваші губи стали повніше або більше (але без каліцтва), то вас чекає поповнення сімейства. Обпалити губи у сні означає, що вам потрібно звинувачувати себе в положенні, що створилося. Дивіться тлумачення: Рот.

Якщо зі сну вам губи відрізнялися чуттєвістю, надмірною яскравістю, це передвіщає, що вам належить продемонструвати поганий норов, через що ви посварилися і розлучитеся (можливо, розлучитеся) з коханою людиною. Тонкі губи сняться до того, що ви зробите поспішні висновки. Красивий, чітко окреслений рот сниться до взаємності почуттів. Якщо ж побачений вам рот був неприродно великою, неакуратним або раззявленным, вас чекає хвороба.

Товсті, некрасиві на чиємусь обличчі – поспішні, необдумані рішення, неприємні зустрічі, погані стосунки в родині. Приємні, усміхнені Вам повні губи – гармонія у відносинах, достаток у домі. Для закоханих – взаємність. Тонкі губи – подолання труднощів, запалені і опухлі – нездорові бажання, позбавлення чогось. Також див. Обличчя.

Губи — це допомога людини. І хто побачить, що його губа відрізана, той є наклепником. Хто побачить у сні між своїми губами воду, того взаємини з друзями складаються не кращим чином. Тлумачення верхніх губ більш сприятливе, ніж нижніх.

Яскраві і чуттєві — сварливий характер, примхи, сварки, легковажність, егоїзм. Красиві, чітко окреслені — щастя в любові; бліді — погіршення стосунків, здоров’я; тонкі — помста, заздрість. См. Доп. Цілуватися.

Побачити окремо від особи — це знак туги за ласки протилежної статі. На обличчі, яскраві — подібний сон закликає приділити увагу зовнішності і привести в порядок свою косметичку.


Залишити відгук