Сонник Гризуни — до чого сниться ?

Бачити уві сні гризунів — віщує домашні неприємності і нещирість друзів. Справи в бізнесі візьмуть несприятливий характер. Побачити, що ви вбили гризуна, означає, що ви переможете своїх недоброзичливців. Дозволити йому втекти — передвісник боротьби з сумнівним результатом. Молодій жінці побачена уві сні миша — попередження про таємних її ворогів. Можливий і обман, який планується ними. Якщо вона побачить грузунов на своїй сукні — це знак прийдешнього скандалу, в якому вона буде грати головну роль. См. Миша, Кріт, Заєць, Кролик.

Якщо вам сняться гризуни, ви будете здійснювати один за іншим дурні вчинки, з-за чого постійно будете потрапляти в халепу. Укус гризуна віщує або хвороба, або обставини, в яких ви пропустите важливий захід з власної недбалості. Якщо сплячий душив гризунів — будуть неприємності будинку через проявленого егоїзму. Снилося, що злякалися гризуна — знайдете собі пригод на голову.

не Можна сказати, що гризуни та комахи дуже часто приходять до нас в сон. Але якщо вони прийшли – значить, це передвісник деяких рефлексів, які з’являються з-за невеликих негараздів, які викликані роздратуванням або побутовими проблемами, не дають спокою. І тут вже залежить від того, хто приснився. Якщо гризун – значить, проблеми великі. Якщо комахи – значить, дрібні.

Дрібні гризуни уві сні символізують лицемірних друзів. Якщо вам приснилися якісь дохлі гризуни — це до бідності. Дивіться тлумачення: за назвами.

Гризун — таємний ворог, недруг; втрата через близьких, знайомих.


Залишити відгук