Сонник Бруд — до чого сниться ?

Бруд — символ багатства, бурхливої діяльності, великої кількості подій, пліток. Бачити непролазну бруд — це символ густіших хмар, важких часів і хвороб, які обрушаться в самий невідповідний момент на виснажені невдачами людські голови і тіла. Бачити місто, на який обрушується шквал бруду, — означає природне лихо, смерч, цунамі, які принесуть не тільки матеріальні труднощі, але і стануть причиною смерті або зміщення вождів.

Бачити золоті монети в грязі — сон, що передвіщає поклоніння і шанування негідної людини, який знаменує своє правління безмірним марнославством і витратами матеріальних багатств, нажитих багатьма поколіннями. Бачити людини, який намазує на себе бруд, — знак хвороби, яка буде мучити людей і від якої не буде ліки, люди будуть йти з міст і звертатися до сил природи за лікуванням. Бачити, як по тарілках розливають бруд, — передвістя багатства і ери загального процвітання, безтурботності та забезпеченості.

Бачити в колодязі замість чистої води каламуть і бруд, в якій стрибають жаби, — цей сон означає, що Франція буде відчувати труднощі з питною водою з-за великої аварії, на ліквідацію якої потрібно багато часу. Бачити дітей, які грають у багнюці, — знак того, що міста вичерпають себе як форма життя і люди захочуть наблизитися до природи. Намагатися змити бруд з рук — це символ, що передвіщає великі гроші, багатство, успіх у справах.

Якщо у сні ви наступили в бруд — наяву ваші слабкості стануть об’єктом чуток і домислів. Впасти в бруд — ваші необдумані дії послужать причиною сварки з близькими. Забруднити брудом одяг — наклеп і інтриги. Сон, у якому ви побачили забруднені брудом туфлі, означає ворожнечу і відчуження. Будьте стриманішими, не дайте втягнути себе у конфлікт. Прати забруднений брудом одяг — знак того, що ваша репутація під загрозою.

Бруд у сні означає безчестя або хвороба. Впасти в бруд — до ганьби або озлобленості. Йти по бруду — до невдач. Забруднити брудом одяг — до хвороб і неприємностей. Якщо уві сні ваші туфлі заляпані брудом, то остерігайтеся скандалу. Дивіться тлумачення: Взуття.

Будь-яка розмова про брудну погоду або брудних речах уві сні предзнаменует скандал, чвару або сварку. Самому валятися в грязі у сні означає, що вас чекає велика прибуток і заздрість оточуючих, які будуть схиляти ваше ім’я на кожному розі. Дивіться тлумачення: Погода.

Побачити в сні, що Ви йдете по бруду, означає, що Ви втратите довіру друзів і втратите світ у сімейному колі, чому самі з’явитеся виною. Побачити інших, що йдуть по бруду, віщує жахливі чутки про Вас, розпущені Вашим другом або товаришем по службі. Для селянина цей сон — знак поганого урожаю і зменшення прибутку. Побачити бруд на своєму одязі — означає, що вашій репутації загрожує небезпека. Якщо Ви очистите одяг від бруду — Вам вдасться уникнути наклепу ворогів. Також див. Одяг.

Забруднитися в грязі — сон до швидкої хвороби або виникнення підстав для великих печалей. Крім того, найближчим часом доведеться відстоювати свою честь і гідність, щоб не втратити їх. Хтось закидав вас уві сні брудом — значить, вам завдадуть великої шкоди таємні вороги. Особливо потрібна обережність у спілкуванні з тими, кому ви надаєте довіру: вони можуть виявитися зрадниками.

Забруднитися в грязі у сні означає, що Вам належить дуже близько познайомитися з людиною, зв’язок з яким триватиме дуже довго. Ця зв’язок принесе Вам проблеми зі здоров’ям, велика можливість інфекційного захворювання. Сон, у якому ви йдете по бруду, віщує безрадісне життя в родині. Проте винні в цьому будете тільки ви.

Якщо людині сниться, що він ступає ногами в бруд, це попереджає його про майбутні нещастя. Якщо бруд він бачить в своїх руках, потрібно побоюватися нещасть з близькими людьми. Прилиплий до черевиків бруд сниться до появи численних бар’єрів на шляху до досягнення поставленої мети. Сниться бруд у будинку — це обіцяє благополуччя.

бруду себе бачиш — усе те, до чого прагнеш. Набираєш воду в колодязі, а дістаєш тільки мул або бруд — віщує матеріальний добробут. Бруд тюремних катівень — удача у всіх справах. Бруд на дорозі бруд, терни, шипи — справа не закінчиться успіхом.

Бруд сниться до бідності. Якщо наснилося, що ви йдете по бруду, це сон до хвороби; забруднитися в грязі — теж до хвороби, а також на бідності і неприємностей. А ось діставати бруд з якого-небудь водоймища — сон до благополучного життя, яка буде у вас повною чашею.

Ходити по багнюці — утруднення в справах. Бруд на руках — неприємності у близьких родичів, швидше за все, у дітей. Змивати — доведеться виправдовуватися перед ближніми. Весь у багнюці — будуть зміни на краще.

Ті почуття і впливу від людей, які ми вважаємо «брудними», принизливими. Впасти втрата авторитету, промашка в головному. Забруднитися плітки, обмови, сварка; хвороба. Йти по бруду погана кампанія.

Різні види грязі є символами різних захворювань. Так рідка бруд може символізувати як захворювання статевих органів, так і ускладнення при вагітності.

Сон про бруду — це вказівка на ситуацію, яка, хоч і невигідна для суб’єкта, але потенційно преодолима.

Якщо пристала — до хвороби.


Залишити відгук