Сонник Вантаж — до чого сниться ?

Бачити його — до неприємностей або тяжким переживанням. Нести його в сні — до важким випробуванням і важкого періоду в житті. Бути присутнім при завантаженні судна або вантажівки — до скандалу або тривалої подорожі. Якщо побачите уві сні розвантаження, комусь потрібна ваша допомога. Іноді такий сон може пророкувати, що обставини зміняться на краще. Штовхати навантажену тачку в темному тунелі означає, що ваше існування безрадісне і безпросвітне. Однак якщо в сні ви вийшли з тунелю на яскраве світло і самі здивувалися цього, то вас чекають дивні і чудові зміни в житті. Дивіться тлумачення: Тачка, Тунель, Багаж.

Важкий вантаж, який ви, несучи, тремтіть і стенаете, сниться до того, що ваше життя буде наповнена клопотами і тяжкою роботою. Ви зустрінетеся з непосильними труднощами, з бар’єрами на шляху до свого щастя. Однак якщо в сні ви зумієте благополучно донести вантаж, куди потрібно, то вам вдасться з усім впоратися і прожити решту життя, в душевному спокої.

Побачити в сні, що Ви несете вантаж, означає довге життя, виконану турбот, любові і милосердя. Впасти під вагою вантажу — означає Вашу нездатність добути засобу для тих, хто розраховує на Вашу допомогу. Побачити інших у такому положенні — віщує випробування для тих, в кого Ви зацікавлені.

Якщо Ви несете вантаж у сні, згинаючись під його тягарем, це означає, що Вам набридли монотонні відносини з Вашим партнером і Вам хочеться внести різноманітність у своє інтимне життя. Проявіть ініціативу – можливо, Ви не самотні в подібному бажання.

Якщо вам сниться, що ви несете тягар, це означає, що в житті вам будуть супроводжувати щастя і любов. Сон, у якому інші люди падають під вагою вантажу, означає, що ваш коханий (або кохана) відчуває тяжкі нестатки і труднощі.

Побачити вантаж — такий сон пророкує, що ваша життєва ситуація зміниться на краще. Возити з собою — ваша робота буде оплачена.

Якщо уві сні несли якийсь вантаж — це до безсумнівної удачі.


Залишити відгук