Сонник Груша — до чого сниться ?

Якщо у сні ви восторгаетесь висячими на дереві стиглими грушами, це означає, що перед вами відкриються реальні перспективи, які змінять ваше особисте і професійне життя. Якщо людині снилося, що він їсть грушу, то наяву у нього можуть з’явитися проблеми зі здоров’ям, а розпочаті справи не будуть вдаватися. Сновидіння, в яких ви збираєте стиглі груші, прорицает приємні сюрпризи, фінал яких непередбачуваний і може розчарувати або засмутити вас. Якщо в сні ви консервуєте груші, то вас повідомляють, що насправді ви повинні взяти тайм-аут, відпочити і подивитися на своє життя з філософської точки зору: не все, що здається чорним, таким і є. Висушені груші сняться до прісним відносин і смутному флірту, який викличе ваше стійке відраза до залицяльникові.

Людині, якій приснилася груша, сон обіцяє удачу в справах, налагодження тісних контактів із начальством і дружніх відносин з колегами. Сон, у якому їдять грушу, віщує грошовий дощ і хвалебні оди від начальства. Цей же сон на неділю пророкує повернення боргу, на який ви давно махнули рукою. Гнилі груші сняться до майбутніх конфліктів людини з високопоставленими особами, недостиглі – до мереж інтриг, які плетуть навколо нього на роботі. Якщо уві сні вам попалася червивая груша, то насправді вам варто звернути увагу на стан свого здоров’я, так як можливі проблеми і ускладнення. Якщо сниться, як ви потрапили в чужий сад і накрали груш, то сон указує, що наяву ви намагаєтеся використовувати чужу працю в своїх цілях.

Якщо вам приснилися груші, це означає, що вже недалекий той день, коли ви розбагатієте, високо підніметеся на соціальній драбині. Для жінки побачити груші — це означає, що вона стане дружиною людини, який займає дуже високе становище, і буде проживати свої дні в розкоші і щастя. Зайнятим у торгівлі сновидіння обещат успіх у діловому житті, придбання стану і матеріальної незалежності. Ще одне значення сну — дуже благополучне сімейне життя, стабільність любовних відносин.

Побачити в сні, що Ви їсте грушу, передвіщає не надто успішні справи і ослаблення здоров’я. Захоплюватися золотими плодами на прекрасному дереві — означає, що доля відкриє Вам багатообіцяючі перспективи. Побачити в сні збір стиглих груш — означає приємні несподіванки, які послідують за деяким розчаруванням. Консервувати груші — означає, що Ви філософськи ставитеся до мінливостей долі. Сушити груші — означає нудну і безбарвну любов і дружбу.

Груша, як і більшість фруктів, символізують вигини жіночої фігури, тобто груди і сідниці. Якщо такий сон бачить чоловік, це означає, що він познайомиться з неординарною особливої протилежної підлоги. Сон, у якому чоловік ласує грушею, віщує секс з дуже ласкавою й уважною партнеркою. Якщо такий сон сниться жінці, він означає знайомство, яке дуже швидко перейде в бурхливий роман.

Якщо уві сні їли груші, то наяву не приймайте близько до серця свої невдачі. Бачили плоди — над своїми проблемами вже скоро тільки посмієтеся. Гнилі груші означають, що хтось цілеспрямовано заважає вам, але його спроби марні.

Є груші — неповагу; бачити плоди на деревах — до щасливого шлюбу; обтрясать груші — до поваги; зривати — затеете каакое-то вигідну справу.

Стан любовних відносин (в залежності від виду і смаку).

Є груші — втрата багатства, матеріального стану.

Буде втрата.


Залишити відгук