Сонник Груди — до чого сниться ?

В цілому — аспект долі (майбутнє подія, яка дається за долю): гідність, сила; дитяча залежність; материнські почуття самовіддачі, жіночність. Грудна клітка в цілому — зберігаються емоції, забуті переживання, гордість і сила сплячих. Поранення в груди — любов, щасливі зміни, творчі сили або сердечні хвилювання, переживання.

Чоловіча, волохата — багатство; успішне заміжжя. Чоловіча, широка, богатирська — вигідний, щасливий шлюб для жінки і повний успіх у творчості і інших справах для чоловіка. Красива жіноча — виконання таємних бажань, удача. Погана, худа — для жінки невдачі в любові і зради, для чоловіка — у справах, життя без дружини.

Якщо уві сні ваша груди болить чи палить усередині, то вас чекає серйозне захворювання. Жінкам сон про те, що в них гарна груди, пророкує приємні романтичні пригоди або гарні звістки від коханої людини. Годувати груддю під сні — знак щастя і благополуччя для заміжніх дам; дівчатам такий сон пророкує недовге щастя. Годувати пташенят грудьми уві сні — жінкам віщує швидке любовну пригоду. Чоловікам і жінкам однаково добре бачити у сні, що у них волохаті груди, так як це означає прибуток і виграш. Однак іноді жінкам такий сон віщує розлучення або вдівство. Дивіться тлумачення: Волосся.

Широка і гарна груди уві сні для невіруючого знак того, що він прийме Іслам, а для грішника — знак його каяття у своїх гріхах і випробування задоволення від служіння Аллаху. Вона також вказує на полегшення труднощів. А вузькість і тіснота грудей вказує на оману. Рана в грудях — ознака закоханості. Відчувати біль в грудях у сні означає марне марнотратство. Деякі вчені кажуть, що широка груди уві сні свідчить про добродушність і щедрості і навпаки.

Для молодої жінки бачити у сні, що вона поранена в груди, передвіщає, що їй загрожує якась біда. Бачити свою груди забрудненого або засохлої — значить, величезне розчарування в любові, багато суперниць. Якщо груди біла і повна — Вас чекає незабаром удача і щастя. Бачити уві сні, як шанувальник крадькома кидає погляди на її груди — для жінки віщує поступку наполегливих залицянь.

Приснилася груди годуючої матері — це до швидкої весіллі. Заміжня жінка, груди якої гола, сниться до вдалим її майбутнім пологах. Якщо уві сні кормящемй мамою була літня жінка, на вас несподівано звалиться багатство. Оголена, закривавлена груди сниться до втрати дитини або безпліддя. Уві сні груди хворіла — наяву загрожує небезпека.

Якщо в сні ви бачите, що ваша груди постаріла, обвисла або чомусь виглядає брудною, то життя підкине вам кілька впертих суперниць, які врешті-решт зруйнують ваші стосунки з коханою людиною. Однак якщо вам подобається ваша груди, так як її шкіра практично ідеальна, вона дуже молода і красива, то удача не відвернеться від вас.

Груди для чоловіка є символом його сильних, але не цілком ясних сексуальних бажань і фантазій. Стара, млява груди символізує можливі захворювання статевих органів або імпотенцію. Для жінки груди символізує її прагнення до чистого і взаємної любові. Стара або млява груди символізує крах її надій.

Жіноча груди сниться чоловікам — незадоволена потреба в материнській ласці, сон попереджає, що у своєї коханої ви шукайте мати. Жіноча жінкам — бажання бути сексуально привабливою.

Якщо сниться, що у вас біла, повна груди – чекайте незабаром удачі і щастя. Бачити свою груди забрудненого або засохлої – до сильного розчарування в коханні, більш удачливим суперницям.

Притискатися до чиєїсь грудей — такий сон говорить про наявність у вас люблячого, надійного, відданого товариша.

Це завжди позитивний символ буяє благодаті, виключної материнській жіночності.

Жіноча — щастя, придбання. Груди як частину тіла людини, птаха, тварини — майбутнє.


Залишити відгук