Сонник Грім — до чого сниться ?

Бачити блискавку, чути потужні гуркіт грому — сон означає, що Ви піддастеся ризику і небезпек, від яких позбавлять Вас вірні друзі. Після такого сну слід бути уважним. Якщо Ви обрали невірний шлях до своєї мети, цей сон попереджає: Вам слід схаменутися, так як Ви даремно губіть себе. Якщо Ви бачите далеку блискавку і чуєте глухі удари грому далеко, це означає, що Ви здолаєте своїх ворогів і уникнете небезпеки, а може бути, і розбагатієте, і Ваші фінансові операції та інші справи будуть вдалі. Закохані (він або вона), як би не були вони ревниві і повні безотчетних страхів, успішно завоюють приз щасливого подружжя.

Звукові ефекти уві сні впливають, багато в чому схоже з тим, що надають звукові доріжки до фільмів. Грім у снах може прозвучати в сценах, які в реальності виключають усяку можливість бурі або грозовий погоди. Коли це відбувається, говорить про те, що існує психологічний дисбаланс, ЗАНЕПОКОЄННЯ, що все може бути не так гладко, як здається. Такий сон може приснитися, якщо наяву ваші стосунки з оточуючими носять руйнівний характер.

Якщо грім у сні без хмар і дощу, то це вказує на страх. Грім — це загроза і залякування від правителя. А іноді грім вказує на гарні обіцянки. Якщо грім гримить з молниее і темрявою, то це не до добра. Чути своєчасний грім є ознакою радісної звістки, добра і бараката (благодаті). Інший раз чути грім означає поклоніння і прославлення Всевишнього Аллаха.

Почули уві сні грім — ваші справи погіршаться; безперервний гуркіт грому віщують турботи і якусь біду. Найсильніші гуркіт грому, від яких трясеться земля, сняться до великої втрати і розчарування.

Удар грому був далеким, ледь чутним — це сон-попередження: готуйтеся до змін; сильний гуркіт грому обіцяє виконання бажань і не очікуване вами швидке благополуччя; це знак вісника долі.

Почути грім у сні — вразить яке-то звістка, з блискавкою вражає — добрі надії будуть марні, з блискавкою безпечною — несподівана зустріч.

Грім піднімається з землі — збудуться твої сподівання. Оглушливо гуркоче грім — отримаєш місце на службі.

Це позначення почуття страху, яке з’явилося як наслідок необґрунтованих загроз.

Грім — Чекайте звісток про зміни в суспільному житті, як «грім серед ясного неба».

Приголомшлива новина; щастя.


Залишити відгук