23 Місячний День

Почалася четверта, остання фаза місячного місяця. Попереду дні Гекати — важкі, небезпечні дні. Вже сьогодні ви можете відчути, як у вас зароджується страх. Предмети падають з рук, організм ослаблений. Виникає апатія і небажання діяти. Це нормально, не звинувачуйте себе. Вам просто не вистачає енергії, адже Місяць поступово убуває. Двадцять третій день предки пов’язували з розгулом кровопивців, вампірів. Брак енергії змушує людину добувати її з інших людей. Сьогодні на вас можуть чинити моральний тиск, не піддавайтеся на провокації і проганяйте бажання мстити.

Сьогодні вами може оволодіти спокуса вступити в авантюру, посваритися з людьми. Навколишні напружені, атмосфера розжарюється. Так просто вступити в конфлікт або стати її причиною. Намагайтеся придушувати в собі будь-які негативні емоції. Захистите себе від людей на сьогоднішній день. Будьте уважні і обережні. Займіться зміцненням свого здоров’я і свого дому. В квартирі можна провести окроплення святою водою і освячення полум’ям свічки. Присвятіть день домашнім турботам. Перебувати на громадських заходах і в людних місцях не рекомендується. Натовп сьогодні непередбачувана.

Прощайте людей і вони пробачать вас. Уникайте збудженої, рассвирепевшей натовпу. Практикуйте види самооборони, але не перевантажуйте себе активними заняттями. Не можна розтрачувати енергію даремно, адже її стає все менше, а попереду не один важкий день. Займіться духовною практикою. Підведіть підсумки прожитого місяця. Все ви встигли зробити, що планували? Якщо ви все зробили правильно і не відступали від космічних законів протягом місяця, вам відкриється мудрість. Ви станете на один щабель вище в своєму духовному розвитку. Якщо ж щось залишилося невиконаним, не впадайте у відчай. Краще подумайте про тих уроках, які зуміли винести для себе. Думайте про те, що місяць пройшов не даремно.

23 Місячний День — Характеристика

Фаза Місяця: Стара Місяць

Енергетика дня: Активний

Стихія дня: Вогонь

Символ дня: Крокодил

Щасливе число: 5

Нейтральний день для домашніх справ і подорожей, сприятливий для заходів захисту житла, облаштування і прибирання. Період посту й помірності, обережності й акуратності, набуття сил і можливостей цілительства. Це день охорони будинку, у якому слід проводити прибирання та окроплення святою водою, очищення вогнем свічки порогів, обкурювання приміщень багно і кмином. Зберігайте внутрішній спокій, проявляйте зібраність, непохитність. Намагайтеся уникати багатолюдних заходів, невідомих місць, нових компаній.

Любов і відносини в 23 Місячний День

23 місячний день краще не призначати любовних побачень, особливо це стосується тих, у кого виникли напружені стосунки з партнером. Інакше можна погіршити ситуацію. Ви можете піддатися насильству (не обов’язково фізичній). Настійно рекомендується стриманість, упокорювання і контроль над емоціями. Стримуйте свої інстинкти, секс в цей день – протипоказаний. Він буде руйнівним для здоров’я. Чоловіки в цей день схильні до ризику «підхопити» венеричне захворювання. Для зачаття дитини день також несприятливий. Найкраще перетворювати сексуальну енергію в творчу.

Особливо складна і несприятлива буде друга половина цього дня. У робочих зв’язках і особистих стосунках може виникнути заздрість, ревнощі, образи, претензії з-за обманутих надій і нездійснених планів. Якщо ви вирішите з ким поділитися своїми думками, майте на увазі, що вас можуть неправильно зрозуміти. У цей день дуже легко втратити душевну рівновагу, а будь перетворити розмову у сварку. Для примирення цей час не підходить, воно налаштовує людей на агресивний лад. Ніхто не захоче поступатися, про компроміси не може йти мови. В цей день тягне сваритися і лаятися, але такі бажання треба стримувати.

Якщо ви розлучитеся з чоловіком двадцять третій місячний день, у вас є всі шанси згодом вдруге вийти за нього заміж. Дуже добре припиняти стосунки з людьми, підривають у вас віру в себе і принижающими ваші таланти і здібності.

Робота і творчість у 23 Місячний День

Один з найгірших днів для бізнесменів. Не починайте нічого нового. Краще доведіть до кінця те, що коли-то запланували. До вирішення питань підходите серйозно. Зважуйте і обмірковуйте доводи. Переговори краще відкласти, вони можуть лише породити нові проблеми. Займатися фінансами можна, якщо це не велике діло. Торгівля, операції з нерухомістю, судові розгляди — все це краще відкласти на інший день. Люди мистецтва випробують недостачу натхнення, можливо, настане творча криза. Єдині, чия робота сьогодні майже не схильна до темної енергії, це наукові співробітники.

Здоров’я і харчування в 23 Місячний День

23 місячний день відмовтеся від сексу (сьогодні він може сильно підірвати здоров’я), але не нехтуйте фізичними вправами. Небезпечно піддаватися гніву, обжерливості, не можна стригти нігті, піддаватися хірургічним операціям; не слід вести сидячий спосіб життя. У двадцять третій день людині слід бути особливо уважною до свого здоров’я: якщо ви захворієте в цей день, то до одужання пройде багато часу. Хороший день для здобуття сил і можливостей цілительства, самолікування і самовідновлення. У центрі всіх турбот повинен бути хребет: бажано проводити з ним зміцнюють і оздоровчі процедури, робити вправи на посилення його гнучкості.

Сьогодні — період посту й помірності, обережності й акуратності. Необхідно виключити з вживання м’ясну їжу, а включити молочну — пийте більше молока, їсти сир та інші молочні продукти. Корисні одноденне голодування і процедури по очищенню організму від шлаків.

Сни 23 Місячний День

Двадцять треті місячну добу приносять Сновидіння, пов’язані з проблемами соціального характеру, вони підказують варіанти виходу з внутрішньої конфліктної ситуацій, стану неприйняття самого себе.

Сновидіння цього періоду, як правило, болісні, неспокійні, наповнені величезною кількістю неприємних для нас образів і символів. Але якщо їх правильно витлумачити, то можна відкрити для себе багато корисного. Правда, подібну інтерпретацію може здійснити тільки фахівець. Якщо ви таким не є — поставтеся до сновидіння просто як до сновидіння і не більше.


Залишити відгук