Сонник Гуркіт — до чого сниться ?

Почута вами гуркіт сниться до нещасть і бід. Таке сновидіння закликає вас бути напоготові. Чим голосніше був гуркіт у вашому сновидінні, тим більше на вашу голову звалиться проблем. Особливо погано, коли ви в сні лякаєтеся гучних звуків. Це означає, що неприємності абсолютно виб’ють вас з колії, паралізують вашу волю.

Якщо приснилося що «автором» гуркоту були ви, значить, вам уготована незавидна роль винуватця чужих нещасть. Однак якщо такий же сюжет ви побачите в ніч на пісні дні, то він означає, що в своїх нещастях будете винні ви самі. Сниться, що з гуркотом падає річ, яка в житті не здатна виробляти таких звуків, — це передвіщає вам неприємне здивування.

Почули уві сні гуркіт — ваші справи погіршаться; безперервний гуркіт грому віщують турботи і якусь біду. Найсильніші гуркіт грому, від яких трясеться земля, сняться до великої втрати і розчарування.

Чути гул або гуркіт уві сні, як перед землетрусом, — передвісник великих неприємностей, сумних пригод або втрат. Дивіться тлумачення: Вибух.

Оглушливо гуркоче грім — отримаєш місце на службі.


Залишити відгук