Сонник Труну — до чого сниться ?

Якщо приснився рухомий катафалк, траурна процесія з труною, і ви, підійшовши до них, побачили, що на гробі написано саме ваше ім’я, це сон-попередження: ви повинні поміняти звички і спосіб життя, адже люди з віком повинні змінюватися. Порожній гріб – це знак внутрішньої спустошеності і душевних поневірянь. Йти в траурній процесії і нести труну — такий сон означає, що вам належить зробити негарний вчинок, який принесе вашій близькій людині багато бід і неприємностей.

Якщо у сні ви, докладаючи певних зусиль, забивали цвяхи в кришку труни, то наяву оголосіть рішучу боротьбу власних слабостей і пороків, зробивши для позбавлення від них все можливе. Впав труну – це хороший знак: ангел-хранитель вбереже вас від небезпечної катастрофи. Засипаний землею уві сні труну видає присутність наяву жахливого зла, яке неможливо ні з чим не порівняти.

Якщо приснився труну, попереду у вас важкі втрати, якогось милого вашому серцю родича наздожене рання смерть. Всипаний квітами труну, що стоїть у церкві, сниться до невдалого шлюбу. Селян після такого сну чекає неврожай і хвороби домашньої худоби; ділових людей — невдачі.

Побачити труну, що перевозиться на катафалку, — теж недобрий сон, оскільки він обіцяє недуги, вступ у шлюбний союз, затьмарений попередніми подіями. Лежати в труні або сидіти на ньому — такий сон означає, що попереду важка хвороба, сварки, жаль про вчинках.

Побачений катафалк є передвісником сумі, неуспішного ведення справ, а також з неблагополучних взаємин з домочадцями. Якщо катафалк встав поперек шляху, наяву ви переможете противника, про який ви думали як про непереможного.

Труну у сні означає перешкоду у справах. Якщо труну стоїть поперек дороги у вашому сні, вас чекають зміни у кримінальних справах (хороші чи погані), але пов’язані з великими переживаннями. Все залежить від того, куди ви прямували у сні і куди не дійшли. Якщо уві сні ви так і не дійшли до місця, куди прямували, то сон пророкує вам, що в майбутньому ви перестанете відвідувати його. Лежати в труні у сні — до великим переживанням, які щасливо закінчаться. Побачити в сні труну з мотузками означає, що незабаром ви почуєте про смерть близької людини. Відкритий труну у сні означає важлива подія. Бачити, як несуть труну, — знак одержання дурних звісток. Закрити кришку труни у сні — знак закінчення якогось неприємного тривалого справи чи спору. Дивіться тлумачення: Катафалк, Похорон, Мрець.

Приснився труну – в майбутньому на вас чекає бідність, приниження. У той же час якщо труну уві сні мав дуже великі розміри і вагу, це передвістя миру і спокою в будинку, задоволень, якими обдарує вас життя. Золотий труну сниться до успіху, який прийде до вас звідкись здалеку. Майструвати уві сні труни – попереду важка робота, за яку ви отримаєте винагороду. Купівля уві сні гробу віщує достаток і злагода в домі. Побачений катафалк попереджає про несправедливе ставлення до вас якихось сильних і впливових людей.

Новий гроб — передрікає позбавлення від занепокоєння. У великій залі стоїть труна — передвіщає радість і спокій. Труну вносять до житла — буде підвищення по службі. Бачити труну, який пливе по воді — віщує велике багатство. Труну з’являється сам по собі могили — на щастя. Небіжчик встає з труни — приїде гість зі сторони. Небіжчика лежить у труні — віщує матеріальний зиск. Відкривати труну і говорити з небіжчиком — до нещастя.

Труну частіше всього є символом жіночих статевих органів, матки. Дорогий і красивий труну символізує здоров’я і можливу плодючість. Гнилий або зламаний труну символізує безпліддя. Дешевий труну символізує комплекс неповноцінності і говорить про недостатню самооцінці сновидця. Цинкову труну символізує можливі небезпеки і неприємності для сновидця, в тому числі і в сексуальній сфері.

Бачити труну у сні – до печалям і сварку з коханою людиною. Подружнім парам такий сон передвіщає втрату гармонії і, можливо, навіть смерть одного з подружжя. Труну, що стоїть у церкві і покритий квітами, обіцяє невдалий шлюб. Бачити рухомий труну – Вам доведеться випробувати ганьба із-за власної поведінки, а також повне нерозуміння з боку партнера.

Побачите труну — будуть перешкоди; лежати в ньому — проживете довге життя; з мотузками — хтось помре; перевірити, як несуть труну, — будуть сумні обставини і погані новини; копати могилу — подружжя буде благополучним; закопаний труну сниться до хвороби; відкритий — до участі у веселому святі. Катафалк віщує втрату близької людини.

Сон, в якому присутня труну, вважається поганим, оскільки за ним слідує смерть дорогого серцю людини, яка надовго залишить у вашій душі незагоєну рану. Крім біди особисто для сновидця, такий сон може стати передвісником великого нещастя, з-за якого загине безліч людей.

Порожній, закритий гріб сниться до загадкових подій, відкритий – до веселощів. Побачити в труні себе — життя буде довгою. У труні лежав хтось інший — попереду у вас риболовля, охота, збір грибів, ягід.

Відкритий з небіжчиком — завершення справ; порожній — небезпека, неспокій; сам в труні — успіх, щасливий шлюб. Знаходиться в закритій труні — хвороба, психологічний тупик: слава чи забуття.

Труну сниться до успіху в справах; побачити одного в труні — дізнаєтеся про його успіхи; молодим сон передвіщає вступ у шлюб; людям сімейним — прибуток, грошовий успіх.


Залишити відгук