Сонник Гриб — до чого сниться ?

Жінці снилися гриби — це говорить про її одержимості маячними ідеями, сповіщає про наближення неординарних подій. Незаміжньою жінці гриби сняться до майбутніх випробувань: її можуть принизити, залучити до позорящую її зв’язок, сумнівне підприємство. Якщо вам сняться гриби, будьте обережні у всьому, так як на кожному кроці вас чекають неприємності і труднощі. Якщо уві сні ви вийшли на тихе полювання, то вам загрожують клопоти, які виникнуть із-за заздрості і злоби ненавидять вас колег.

Якщо ви бачили чоловіка, який тримав у руках гриби, то сон попереджає вас: будьте уважні, так як своїми словами або вчинками ви можете образити ні в чому не винного людини. Виростають на ваших очах гриби сняться до отримання такої інформації, яка зіграє вам на руку в бізнесі.

зі сну гриби уособлюють нездорові бажання, а також квапливість, причому невиправдану, в бажанні ще більше розбагатіти. Наслідком може стати судовий позов і фальшиві задоволення. Є гриби — такий сон пророкує, що ви переживете приниження і ганебну любов. Для молодої жінки сон, у якому вона їсть гриби, повідомляє, що вона в майбутньому зануриться в задоволення сумнівної властивості, виявляючи зневагу до власності.

Побачити в сновидінні гриби — життя буде довгою, сон до удачі. Збирати сморчки — до відмінного здоров’я; є білі гриби — до довгого життя; бачити гриби з червоними капелюшками — до успішному вирішенню тривалих питань; з чорними капелюшками — до смутку.

У сні збирали гриби — зусилля будуть винагороджені; їли — доживете до глибокої старості; їли приготованими в сметані — ваше життя буде забезпеченою; бачили отруйні — у небезпечному становищі виручить щасливий випадок.

Побачили гриби — отримаєте допомогу у вигляді чийогось ради; їли їх — це до довгого життя. Отруйні бачити — сон до щасливому випадку; збирати — вас винагородять за якісь заслуги.

Гриби збирати — сновидіння до вдалому шлюбу; сімейні відносини покращаться. Бачити — постарієте, погіршиться зовнішність. Є гриби — проживете довге життя, зберігши світлий розум.

Їстівні гриби уві сні — це уособлення короткочасного позитивного еротизму.


Залишити відгук