Сонник Волоський горіх — до чого сниться ?

Якщо хвора людина бачить уві сні, що він їсть смачні волоські горіхи — це значить, що він скоро видужає. Якщо такий сон бачить здорова людина — це знак того, що і в найближчим часом, і до самої старості він залишиться здоровим і міцним. Це прекрасний сон для закоханих, які збираються вступити в шлюб. Якщо уві сні горіхи виявляються порожніми або червивими — сон передвіщає крах надій або підступи невірних друзів, які підведуть Вас у важку пору. А закоханим доведеться оплакувати невірних коханих. Якщо Ви раскалываете горіхи — це означає, що той, хто доглядає за Вами, або та, за якою Ви доглядаєте, байдужі до Вас і не дуже вірні.

Якщо приснилися волоські горіхи, вам належить пережити багато радощів; доля буде вам у всьому сприяти. Клацати гнилі волоські горіхи — це значить, ваші очікування приведуть до прискорбному розчарування. Для молодої особи бачити у сні, що вона тримала в руках забруднені волоські горіхи, — такий сон розповідає їй, що її коханий захопиться інший, а їй доведеться пошкодувати про власне неблагоразумном поведінці.

Це сон, що позначає здорове використання чоловіком своїх статевих органів для отримання задоволення сексуального характеру.

Волоські горіхи сняться до того, що у вас чекають благополуччя і безтурботність.


Залишити відгук