Сонник Гравій — до чого сниться ?

Якщо у сні ви ходили по гравію у сні, означає, що між вами і вашим партнером намітилися якісь розбіжності, але ви не обговорюєте всього цього, боячись поставити один одного в незручне становище. Повірте — це не та тактика, яка здатна допомогти. Якщо уві сні ви ходили босоніж по гравію, значить, близькі стосунки для вас найближчим часом буде супроводжуватися неприємними відчуттями. Бачити уві сні, як з кузова машини висипається щебінь — ваша безвідмовність може зіграти з вами поганий жарт, і вам доведеться слухати душевні виливи сторонньої людини.

Снився гравій — це говорить про те, що до мети вас буде вести непроста дорога. Ви будете постійно стикатися з перешкодами у вигляді підступів недоброзичливців, несхвалення ваших дій людьми, чиїм думкою ви дорожите; фінансовими труднощами, несприятливими обставинами.

Якщо у сні ви виявите гравій у своїй їжі, то скоро хтось із ваших знайомих засмутить вас. Якщо уві сні ви йдете по гравійної доріжці, то вас чекає багато дрібних неприємностей і розчарувань. Дивіться тлумачення: Їжа, Дорога, Їхати.

Бачити уві сні гравій — означає неплодотворные, проекти і підприємства. Якщо Ви бачите гравій, змішаний з брудом — це віщує Вам невдалу операцію і велику втрату власності.

Гравій у сні передвіщає невдалі проекти і підприємства. Гравій, змішаний з брудом, застерігає від невдалої угоди, що призводить до великої втрати власності.


Залишити відгук