Сонник Гранат — до чого сниться ?

Гранат (Фрукт) — Збирати в сні ці фрукти означає, що хтось впливовий допоможе вам зміцнити ваше положення в суспільстві і розбагатіти. Незрілі і кислі гранати є в сні — знак нездужання і занепокоєння з-за ваших недоброзичливців. Гнилі гранати у сні передвіщають втрати і нещастя, які можуть статися з кимось із ваших близьких. Є гранат у сні означає, що ваші знайомі будуть здивовані. Обрызгаться соком граната у сні — до хвороби. Кислі або гнилі гранати є в сні — до важкої хвороби. Дивіться тлумачення: Плоди, Сад.

Гранат (Коштовний Камінь) — прикраси з гранатів бачити або носити в сні означає, що вам довго доведеться тягнути жалюгідне існування і працювати за копійки. Бачити на інших прикраси з гранатів означає, що вам слід замислитися про своє майбутнє. Дивіться тлумачення: Коштовності, Дорогоцінні камені.

Гранат (Коштовний Камінь) — це камінь концентрації і порядку. Якщо ви знайшли або прийняли його в дар, багато ваші складності вирішаться. Крім того, ситуація свідчить про вміння проявляти при прийнятті важливого рішення спокій і ясність розуму. Якщо ви втратили камінь, стан ваших справ може погіршитися з-за недбалого ставлення до їх відання. Подарували комусь сам гранат, кільце або інший виріб з ним — побачений людина, точніше, його безвідповідальна поведінка, стане для вас джерелом неприємностей.

Сон, якому ви бачите гранат, означає задоволення і насолоду. Якщо вам сниться, що ви ласуєте гранатом, це говорить про те, що ви спробуєте нестандартний секс і вам це сподобається. Ви відчуєте масу позитивних емоцій, і вас охоплять пристрасть і бажання. Якщо вам сниться, що ви очищаєте гранат від шкірки, це означає, що ви любите відкладати задоволення, щоб потім насолодитися нею повною мірою. Це робить вас чудовим коханцем, а займатися сексом з вами — справжнє задоволення.

зі сну гранати означають, що Ви мудро використаєте свої дарування для морального самовдосконалення, — а не станете віддаватися порожнім утіх, які шкодять душевному і фізичному здоров’ю. Якщо Ваша кохана пригощає Вас гранатом — це означає, що Вас будуть спокушати підступними і згубними жіночими чарами, але у Вас вистачить внутрішніх сил, щоб врятуватися від їхнього полону. З’їсти уві сні гранат — означає, що Ви піддастеся чиїмось чарівності.

Жінці гранати сняться до того, що завдяки мудрості її честь вознесена на недосяжну для заздрісників і недоброзичливців висоту, тому турбуватися їй не було про що. Якщо жінці сниться, як вона їсть гранати, те наяву їй належить спокуса, якій вона, швидше за все не зможе протистояти: чарівність представника протилежної статі буде настільки сильним, що вона здасться на милість таємничого завойовника.

Якщо чоловікові сниться, що улюблена пригощає його гранатом, це означає, що в реальному житті йому доведеться протистояти підступним жіночим чарам. Якщо людина, якій приснився такий сон, виявить достатню самовладання, він зможе з гідністю вийти з делікатної ситуації, не скомпрометувавши себе в очах коханої. Сон, у якому ви з’їли гранат, означає, що ви закохаєтесь в чарівного людини.

Гранат означає легке добування засобів до існування. Іноді гранат — це жінка, а іноді це населений пункт або процвітаючий район. Якщо гранат уві сні у тлумаченні символізує жінку, то вона володіє неабиякою красою, а якщо гранат цілий і не зіпсований, то — незаймана.

Зривали зрілі гранати — значить, вам будуть протегувати високопоставлені персони; зі сну недостиглі плоди обіцяють біду; є гранати — це означає, що ви частенько дивуєте оточуючих.

Бачити або їсти гранат — такий сон говорить про те, що ви переживете незабутню любовну пристрасть. Вичавити з нього сік — ризикуєте наробити масу дурниць заради любові.


Залишити відгук