День Народження 31 Грудня: Знак Зодіаку — Козеріг

Серйозний, але харизматичний вигляд Козерогів, які відзначають 31 грудня день народження, приховує дбайливість, увага і прагнення допомогти потрапившим в біду. Ви наполегливі, все бачите наскрізь і демонструючи надзвичайну наполегливість у досягненні поставлених цілей. Почавши займатися якоюсь ідеєю або проектом, ви з головою поринаєте в них. Серед народжених 31 грудня немає ледарів, і на вас завжди можна покластися: ви не уникаєте труднощів і не опустите руки при перших ознаках небезпеки, що насувається.

Народжені 31 грудня можуть бути дуже педантичними щодо стану своєї шкіри і зубів. У зв’язку з цим для них надзвичайно важливі питання гігієни. Крім того, слід виключити з їжі різного роду алергени. Обережність слід проявити і в споживанні алкоголю, цукру та кави, а також нікотину, особливо в юнацькі роки. Народжені 31 грудня схильні до того, щоб витрачати значні суми грошей на косметичні засоби, з тим щоб підтримати в порядок свою зовнішність. Їх любов до краси прекрасно сумісна з турботами про кухні. Кулінарні навички виключно сприятливі для цих людей. Для підтримки форми важливі регулярні фізичні навантаження.

У житті тих, хто народився 31 грудня, основною цінністю є культурні досягнення. Дуже часто їх робота і кар’єра бувають пов’язані з проголошенням краси і гармонії в тій чи іншій формі. Вони, як правило, дійсно схиляються перед світовими досягненнями у галузі літератури, живопису та музики. Але в силу того, що створення чогось прекрасного часто передбачає також знищення чогось негарного, потворного, ці люди можуть бути серйозно стурбовані пошуком і усуненням всіляких неприємних явищ навколо себе.

Знак Зодіаку 31 Грудня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Землі, які характеризуються наступними якостями: працьовитість, сумлінність, методичність, відданість, незалежність, ясність, реалізм.

Планета Управитель: Сатурн. Відповідає за прагнення до порядку. Ця планета — головний покровитель для професій у сфері будівництва, а також для начальників. Планета у вигнанні – Місяць. Несе відповідальність за брак емоцій, а також суворість.

31 грудня народжуються Козероги. Кожен з них – індивідуальність. Представників знаку об’єднують комунікабельність, вимогливість до оточуючих і себе, чесність, ініціативність, орієнтація на справу, вірність своїм ідеалам і принципам. Козероги, які народилися 31 грудня, легко долають життєві труднощі. Вони не опускають руки при небезпеки, завжди знаходять конструктивне рішення. Козероги раціональні, практичні. Вони не схильні дивитися на світ крізь рожеві окуляри. Більшість Козерогів свято вірять у свою правоту. Представники знаку схильні нав’язувати оточуючим свою думку.

Народжені 31 грудня часто схильні нав’язувати оточуючим свою особисту думку з приводу того, що красиво, а що ні. І все ж саме цього, між іншим, їм треба всіляко уникати. Оточуючі не повинні соромитися нагадувати їм про те, що їх думка, незалежно від того, наскільки воно обґрунтоване і підкріплене знанням, — це всього лише одна з безлічі можливих думок з певного питання. Незважаючи на все це, що народилися 31 грудня здатні практично безпомилково визначати потреби суспільства в цілому. Вони, крім того, мають свої міркування (часто не позбавлені здорового глузду) з приводу того, як задовольняти ці потреби. Народжені 31 грудня зазвичай володіють сучасним і прагматичним складом мислення, їх не так легко спровокувати на прояви сентиментальності або різко негативного ставлення. Мабуть, найкраще вони відчували б себе, перебуваючи на передньому краї боротьби за проголошення краси і випалювання з життя недосконалості. Будь-які прояви каліцтва вони схильні сприймати як образи у власний адресу.

Народженим 31 грудня часто властиво приділяти велику увагу своєму зовнішньому вигляду і тому враженню, яке вони справляють на оточуючих. З цієї причини вони, як правило, ретельно доглядають за собою, добре одягатися і, перебуваючи в суспільстві, намагаються проявляти себе з найкращого боку. При цьому їх важко звинуватити в надмірній нарцисизм, так як вони займаються собою, швидше з міркувань практичності. Вони прекрасно усвідомлюють важливість першого враження при спілкуванні з людьми, а також розуміють, що можливість змінити перше враження надається далеко не завжди.

Гармонія, стабільність і краса — ось ідеали, до яких прагнуть ті, хто народився 31 грудня, як в особистому, так і в суспільній (в тому числі і сімейне) життя. Вони ніколи нікому не доставляють неприємностей, якщо все йде так, як треба. Вони здатні задовольнити всі свої потреби, не викликаючи невдоволення чи будь-яких інших негативних емоцій з боку близьких людей. Вони прекрасно усвідомлюють свої сили, здібності і можливості, і тому знають, що вони можуть зробити самі, а що краще надати іншим. Вони рідко беруться за роботу, яку не в змозі виконати добре і до кінця, і тому часто досягають успіху у своїх починаннях. Таким чином, можна сказати, що ці люди ставлять перед собою скромні, але досяжні цілі. Менш освічені з числа тих, хто народився 31 грудня, повинні побоюватися можливості бути вибитими з колії негативним ставленням з боку оточуючих і можливими невдачами на шляху.

Їм необхідно навчитися робити свої справи спокійно, не відволікаючись на прояви емоцій, і домагатися того ж результату з меншими витратами сил. Емоційність у справах працює проти них, і більшість народжених 31 грудня прекрасно знають це. Народжені 31 грудня у всіх ситуаціях здатні точно оцінити, який варіант поведінки їм більш вигідний, і тому воліють «не розгойдувати човен», тобто не нариватися на неприємності. Але якщо з якої-небудь причини їм доводиться оприлюднювати свою думку, вони здатні здивувати оточуючих непопулярними поглядами. Успіх цих людей часто залежить від їх здатності збалансувати прояву властивих їм в однаковій мірі ідеалізму і прагматизму.

Чоловік Козеріг — народився 31 Грудня

Чоловіки, які відзначають день народження 31 грудня — можуть пишатися такими характеристиками: такий кавалер — економний, зрілий, законослухняний, відповідальний. Чоловік-Козеріг – дипломат і джентльмен, приємний у спілкуванні, що володіє мистецтвом етикету, але разом з тим впевнений у собі і небагатослівний. Він не говорить голосно і красиво, не обсипає компліментами, довго придивляється до вподобаної йому жінці, зазначає близькі йому риси – часто представники цього знака звертають увагу не тільки не зовнішність, але також на вміння жінки тримати себе.

Жінка Козеріг — народилася 31 Грудня

Жінки, що народилися 31 грудня, володіють наступними відмінностями натури: така дама — практична, цілеспрямована, щира. Жінки-Козероги дещо еротичні та влюбливі, ніж представники сильної статі цього знака. Жінка-Козеріг як ніхто інший вміє поводити себе як справжня леді – вона сувора дотримання зовнішніх пристойностей і на перший погляд здається холодною й неприступною, суворої і загадковою, але при цьому рідко в якій жінці криється такий вулкан пристрастей. Її шарм загадковий і неоднозначний, і в першу чергу він спрямований на те, щоб чоловік завойовував і домагався її, прикладав зусилля.

День Народження 31 Грудня

Що може означати дата народження — 31 грудня? Люди, народжені 31 грудня знак зодіаку Козеріг, велике значення в житті надають духовним цінностям. Навіть їх робота може мати відношення до творчості і мистецтву в їх різних втіленнях. Все, що створили кращі уми людства за багато століть існування земної цивілізації, викликає у них непідробне захоплення і знаходить відгук у їхніх душах. Вони намагаються оточити себе прекрасними речами, все потворне і недосконале повинно бути вигнано з їх оточення, щоб не порушувати гармонію і почуття прекрасного.

Що можна сказати про характер таких людей? Іноді люди з датою народження 31 грудня знак зодіаку Козеріг, перегинають палицю, намагаючись звернути оточуючих у свою віру і переконати їх своє розуміння стандартів і канонів краси. Це є помилкою з їх боку. Незважаючи на ступінь їх ерудиції, їх точка зору не може бути єдино правильним поглядом на навколишній світ. Інші люди можуть мати власну думку про кращих добутках літератури, живопису та музики. При цьому люди з такою датою народження звичайно добре інформовані про сучасні напрямки в мистецтві і мають уявлення про шляхи їх поширення у суспільстві. У них є різні ідеї про те, яким чином залучити оточуючих до участі у культурних заходах і схилити їх до підвищення свого духовного розвитку.

Люди, народжені 31 грудня знак зодіаку Козеріг, мають досить прагматичний склад розуму і цілком урівноважений і рівний характер. Їх важко вивести з себе, і розкисати з будь-якого приводу також не в їхніх звичках. Вони вірять в те, що красу душі повинна відповідати бездоганність тілесної оболонки і намагаються довести себе до необхідних параметрів. Прекрасна душа не може бути укладена в потворне тіло, в цьому вони твердо переконані. Думка оточуючих сильно впливає на душевну рівновагу людей, народжених 31 грудня знак зодіаку Козеріг. Найменший недолік у власній зовнішності здатний надовго кинути їх у зневіру. Те, як вони виглядають в очах інших людей, занадто сильно турбує їх. Це змушує їх вести себе в суспільстві як можна більш бездоганно, і зовсім не для задоволення власного марнославства. Їх мотиви куди більш приземлені, так як справити позитивне враження на оточуючих є їхньою головною метою.

Люди, народжені 31 грудня знак зодіаку Козеріг, намагаються дотримуватися своїх поглядів як у суспільному, так і в особистому житті. Якщо ніщо не порушує навколишню атмосферу рівноваги і впорядкованості, то рівне ставлення до близьким і знайомим є відмінною їх рисою. Оскільки всі їх бажання і нахили ніяк не зачіпають інтереси оточуючих і не заподіюють їм ні найменшого збитку. Межі їх можливостей прекрасно відомі і те, що не в їх силах зробити, вони без коливань довірять іншим. Вони ніколи не починають проекти, в успішному завершенні яких не впевнені, що виключає можливість невдачі. Внаслідок цього цілі, намічені ними, досить невибагливі і легко реалізовані.

Зазвичай люди, народжені 31 грудня знак зодіаку Козеріг, намагаються вести себе так, як від них цього чекають оточуючі, підлаштовуючись під їх бажання. Якщо ж їх змушують все ж висловити свою думку, воно виявляється абсолютно не відповідає загальноприйнятим стандартам.

Любов і Сумісність

В любові Козероги наполегливо дотримуються таких ідеалів, як гармонія, стабільність і краса, і рідко створюють проблеми, якщо все відбувається гармонійно.

Ідеальний партнер для Козерогів у всіх сферах життя – це Тілець. Практичність і стабільність стануть самим міцним фундаментом їх відносин. Також хороший союз чекає Козерогів з іншим земним знаком – Дівами, представників цих знаків зближує прагнення до простого здорового життя, до смачної їжі і приємного сексу. Гармонійні відносини Козерогів чекають з Вагами, а також з представниками свого знака. Рівні відносини очікують з Рибами і Раками. Рішуче протипоказані Козерогам відносини з Водоліями і Левами: представники цих знаків – люди різних стихій і темпераментів. Абсолютний антипод Козерогів – Близнюки, з якими у Козерогів практично немає спільних точок дотику. Один з найбільш складних для Козерогів знаків – Овен, чия шалена енергія буквально деморалізує врівноваженого та стабільного Козерога.

Робота і Кар’єра

Свій день народження 31 грудня відзначають особистості серйозні, але дуже харизматичні. Вони уважні, небайдужі до чужої думки, дбайливі. Такі люди товариські, але і наодинці з собою їм нудно не буває. 31 грудня народжуються натури наполегливі, цілеспрямовані. Ледарів серед таких людей не буває. Робота для них – спосіб самореалізації, а не самоціль. Народилися 31 грудня цінують матеріальну мотивацію і визнання. Останньому надається велике значення.

Козероги, які народилися 31 грудня, цікавляться всім, що пов’язане з культурою. Також їм близька сфера краси. Часто діяльність представників знаку пов’язана з модою, художнім ремеслом, театром, музикою, літературою. Кар’єру Козероги роблять стрімко. Конкурентів вони обходять швидко завдяки талантам, прагненню до перемоги і копіткій праці. Козероги працюють ефективно як самостійно, так і в команді. На відміну від інших представників знаку, що народилися 31 грудня легко сходяться з людьми, якщо останні є їх однодумцями.

Здоров’я і Хвороби

Козероги, які народилися 31 грудня, педантично ставляться до свого здоров’я. Вони особливу увагу приділяють питанням гігієни. Особливо ретельно Козероги стежать за станом зубів і шкіри. Представники знаку схильні до алергії. Потенційні алергени їм рекомендується виключати з ужитку і раціону. Як і інші представники знаку, Козероги, які народилися 31 грудня, схильні до залежності від алкоголю, тютюну, фармпрепаратів (особливо заспокійливих). Споживання цих речовин рекомендується звести до мінімуму.

Доля і Удача

Вібрації цього дня такі, що посилюють позитивні якості людини, наділяючи його дотепністю, унікальними творчими здібностями. Це пестуни долі, вольові, рішучі, їм багато чого дається легко, успіх і удача всюди супроводжують їм. Це працьовиті люди. У них зазвичай багато друзів і високих покровителів. За життя вони йдуть легко, доброзичливі і привітні. Ранній шлюб буде невдалим і принесе багато проблем і розчарувань; одружившись у більш зрілому віці, вони будуть щасливі.

Поради Козерогам, Народженим 31 Грудня

Що потрібно взяти до уваги таким людям? Не варто занадто сильно наполягати на власній точці зору, що оточують це не переконає, а відносини з ними погіршить. Повна гармонія неможлива, завжди доводиться вдаватися до компромісів. Критика може боляче ранити чутливого Козерога. Перестаньте ображатися на критиків, виймайте уроки з кожної ситуації.


Залишити відгук