Сонник Градусник — до чого сниться ?

Якщо в сні Ви дивитеся на градусник — значить, Ви переживаєте сімейні негаразди і незадоволені своєю роботою. Розбитий градусник передвіщає хворобу. Якщо Вам сниться, що ртутний стовпчик на градуснику опускається — значить, незабаром положення Ваших справ почне вселяти Вам занепокоєння. Якщо ртутний стовпчик піднімається — значить. Ви подолаєте всі неприємності, пов’язані з Вашим бізнесом.

Побачити градусник — такий сон говорить про те, що наміченої цілі ви досягнете без особливих труднощів. Користуватися ним — значить, примериваться до чого-небудь. Поки не обміркуєте деталі та можливі наслідки, не приймайте важливих рішень і не робіть серйозних кроків.

Дивитися на градусник у сні – до негараздів у сім’ї та на роботі. Якщо ртутний стовпчик на градуснику опускається – поганий знак; якщо піднімається – ви обов’язково подолаєте всі неприємності, пов’язані з вашими справами. Розбитий градусник передвіщає хворобу.

Люди, яким сниться термометр, не дуже задоволені своїм сімейним життям і відчувають сімейні негаразди. Якщо ртутний стовпчик опускається, вас чекають сімейні конфлікти.

На роботі складуться не цілком ясні відносини з колегами. Якщо ви не будете терплячі і не стримаєте свої емоції, атмосфера сильно нагріється, і буря не змусить себе чекати.

Градусник у сні служить попередженням про те, що вам слід подбати про свою репутацію і обачнішою.

Розбити градусник — до низки неприємностей. Бачити — треба бути уважнішими до себе.

До внутрішнього жару (застуді) або погодних перепадів (холоду або сильної спеки).


Залишити відгук