Сонник Град — до чого сниться ?

Сон, в якому вам пригрезился град, віщує отримання баришів. Вкриває землю град сниться до того, що наяву ви продасте що-небудь або проведете вдалу операцію і отримаєте солідний куш. Якщо у сновидіннях ви складаєте градини в долоню, то сон передвіщає багатство. Якщо впали у вашу долоню градини боляче вдарили вас, хоч ви й повинні були отримати прибуток, залишитеся ні з чим. Людині, якому снилося, що він ховається від граду, в реальності не вистачає рішучості для того, щоб взяти відповідальність на себе, вкласти гроші в ризиковану операцію і після вдало проведеної операції випити шампанського.

Сон на п’ятницю віщує отримання подарунка, на суботу – вдале завершення угоди. Крім того, град сниться до епохальним подіям. Якщо у вашому сні град йде в сонячний день, то це значить, що наяву доля насміхається над вами і вам належить купа проблем і турбот. Сон, у якому сплячий чує, як у дах вдаряються градини, сповіщає про те, що близькі люди бажають йому добра і дають хороші поради. На понеділок град сниться до отримання сюрпризів, на середу – до спадкоємства, на четвер – стрімкого зростання кар’єри і підвищення зарплати, на п’ятницю – повернення давнього боргу. Якщо такий сон припав на суботу, то він свідчить, що розмір отриманого прибутку приємно здивує вас.

Приснився град або сніг — такий сон вважається несприятливим, оскільки обіцяє розчарування і крах надій. Селянам сон загрожує поганим, неврожайним роком; закоханим людям — безуспішним залицянням, зайнятим у торгівлі — важкими втратами. Розчарують друзі, і навіть власні діти не виправдають покладених на них надій. Однак все це не стане причиною замішання і відчаю, що вам вдасться встояти перед усіма випробуваннями.

Град у сні означає провал планів, невиконання надій або несподівану небезпеку. Якщо поява граду у вашому сні супроводжувалося відчуттям радості, то сон передвіщає несподівану зміну в справах і удачу. Якщо уві сні ви потрапили під сильний град, то у вас багато заздрісників з-за вашої надзвичайної удачливості. Якщо град потрапить на вас у сні, то вас боляче зачеплять заздрісні зауваження і злісні чутки. Дивіться тлумачення: Камені.

Приснилося, як падав град, — це означає, що ви демонструєте занадто необачне поводження і тим самим створюєте грунт для пліток. Вам не здається поганим, що воно далеко від високої моральності, тому численні домисли навколо вас самих і ваших численних партнерок (партнерів) — це виключно ваша заслуга. Вам слід бути скромнішим у своїх любовних пригодах.

Потрапити під град уві сні — обіцяє Вам незначні удачі. Якщо ж Ви спостерігаєте град в сонячний день — то це віщує Вам турботи і навіть глузування долі. Якщо такий сон бачить молода жінка — це обіцяє їй зустріч з любов’ю після деяких невдач. Стук градин по даху — не дуже сприятливий знак.

Дівчина, якій наснився такий сон, випробує багато неприємностей і втрат, але в кінці зустріне справжню міцну і любов.

Бачити — плани твої проваляться, падаючий — мінлива небезпека.

Випробування; попередження не втручатися в чуже діло.

Град — Чекайте покарання за свої помилки і гріхи.

Досада


Залишити відгук