Сонник Готель — до чого сниться ?

Готелі займають у житті багатьох особливе місце. Якщо дешеві готелі викликають асоціації з брудом, розпусним життям, то дорогі готелі — з розкішшю, хорошим смаком і романтичністю. Все сновидіння, що стосуються готелів, в обов’язковому порядку пов’язані з одним з цих понять. Зрадивши своїй другій половині або зробивши щось негоже, ви шукаєте притулок у готелі або ж отримаєте величезне задоволення від любовного побачення або перебування у розкішній, чудовій обстановці. Третій варіант — в залежності від того обставини, служить готель постійним або тимчасовим місцем перебування, ви можете відчувати непевність свого економічного становища або відносин, що мають життєво важливе значення. Чи змогли ви знайти вільний номер або всі номери виявилися зайняті? Нерідко до готелів мають відношення почуття відчуження або єднання, прийняття.

Сон про готелі означає неприємності і погану компанію. Чоловікові сон про те, що обставини змусили його зупинитися в якомусь готелі, пророкує, що незабаром він несподівано для себе буде заручений з дівчиною з іншого міста. Дівчині такий сон пророкує, що робота її майбутнього чоловіка буде пов’язана з безліччю переїздів. Зупинитися у сні в невеликій провінційній готелі — до бідності і неосуществлению ваших планів. Іноді сон пророкує, що хтось із ваших близьких знайомих може потрапити у в’язницю. Хворим сон пророкує, що вони ніколи не оговтаються від своєї недуги, а торговцям — втрати, збитки чи навіть банкрутство. Закоханим сон пророкує розчарування і розлуку. Хворому побачити власника готелі у сні такий сон пророкує швидку кончину.

Побачити простору і добре обставлену готель — означає добробут і задоволення. Перебувати в старій нечистої готелі з хворим господарем — обіцяє неуспіх або сумний життєвий урок. Вид красивою готелі у сні може передвіщати цікаві подорожі та яскраві враження. Якщо Ви бачите себе господарем готелю — наяву Вас чекає щасливий збіг обставин, який Ви використовуєте для здійснення мрії. Шукати в сні готель — до перешкод, які необхідно подолати на шляху до щастя.

Побачити готель або перебувати в ньому — це сон до дороги. Зайти в готель — у поїздку ви підете вже дуже скоро. Поселившись в готелі, ви побачили його у вкрай занедбаному, неохайному стані, з дешевою обстановкою і пошарпаним білизною — ваша подорож приведе до проблем зі здоров’ям або створить у подальшому складності. Чудовий готель сниться до відмінних результатів вашої поїздки. Побачити у своєму номері багато людей — ваші попутники будуть вам неприємні через нав’язливості і поганих манер.

Сон про готелі вважається несприятливим, оскільки перебування в ній загрожує невдачами в бізнесі, злиднями, тюремним ув’язненням, недугою і навіть летальним результатом. Зайнятим у торгівлі сон обіцяє розорення і проблеми. Закоханої людини після такого сну кине кохана дівчина, вийшовши заміж за іншого.

Простора, добре обставлений готель у сні – знак добробуту і задоволення. Вид красивою готелі у сні може передвіщати цікаві подорожі та яскраві враження. Занепала, брудна готель обіцяє неуспіх або сумний життєвий досвід.

Побачити в сні простору багату готель означає, що вас чекають успіх і добробут. Красива готель сниться до романтичних подорожей та появі нових шанувальників. Бачити себе господарем готелю означає успіх в любові.

До поїздки, діловим відносинам. Якщо уві сні ви жили в готелі, це відображення дискомфорту, який ви відчуваєте будинку. Перебувати в готелі — такий сон пророкує, що у вас буде занепад сил, невмотивована хандра.

Символ застою, який призводить до регресу або негативного впливу, не виявляється явно.

Жити в Готелі — домашній дискомфорт. Перебувати — до занепаду сил, невмотивованої нудьги.

Готель у сні вказує на подорож, подорож.

Поїздка, відрядження.


Залишити відгук