Сонник Гість — до чого сниться ?

Якщо уві сні у вас в домі були гості, цей сон повідомляє, що рівень вашого добробуту стане більш високим. Згадайте, як ви приймали гостей — з задоволенням чи ні. Якщо так, то поліпшення настане, навіть якщо ви не докладете особливих зусиль — треба просто виконувати свої посадові обов’язки. Якщо гості викликали у вас відчуття невдоволення, то деякі зусилля для досягнення бажаного доведеться докласти. Вам доведеться працювати в поті чола, однак овчинка не буде коштувати вичинки: ви зумієте домогтися дійсно багато чого.

Побачити себе йдуть в гості — це до далекої поїздки, в успішності якого ви сумніваєтеся; до постійного неспокою. Покличте на допомогу всю свою внутрішню силу і нічого не бійтеся, адже ситуація складається не на вашу користь. Візит нежданих гостей, що відбувся у вашому сновидінні, — це відображення вашого нинішнього стану. Ви не знаєте, на що можна витратити свої сили, вам здається, що все не заслуговує вашої уваги, але гідного заняття ви теж не можете знайти. Спробуйте творчість.

Якщо в сновидінні проводжали гостей, скоро доведеться розлучитися з близькою людиною з волі життєвих обставин. Однак розлука виявиться недовгим, оскільки положення стане більш сприятливим.

Бачити уві сні гостей означає, що наяву вам доведеться мати справу з недоброзичливо налаштованими до вас людьми. Приймати гостей – значить накликати на себе чиюсь ненависть. Ходити в гості – до більших витрат або зустрічі з симпатичними вам людьми. Приймати гостя, гостей, що завітали з дуже терміновим і важливою справою, – це попередження, що ви повинні бути уважніше до порад, які дають вам близькі люди.

Бачити гостей на весіллі – до сімейного щастя, самим приймати таких гостей – ви підкорите чиєсь серце. Приймати гостей, які завітали на влаштований вами банкет, віщує велику удачу в будь-яких починаннях і щастя у колі вірних друзів.

Якщо, будучи в гостях, ви вивихнули ногу – значить, вам належить відвідати когось або ж вам нанесуть візит, який виявиться надзвичайно неприємним. Ваші справи стануть помітно погіршуватися з-за вашого довготривалої відсутності на місці. Бачити недружелюбність серед гостей, чути їхні пустопорожні розмови – це знак тяжких непорозумінь і чекають вас розчарувань. Повертатися у сні з гостей і піддатися нападу грабіжників віщує цінну знахідку. См. Банкет, Запрошення.

В сновидінні цей символ означає несподіванка, звістка, розставання, недоброзичливця, витрати. Сон, у якому ви готуєтеся до приходу гостей, наяву віщує нудне життєве одноманітність. Навряд чи найближчим часом ви зможете прикрасити своє життя. Поява неочікуваного гостя означає звістка, яку ви отримаєте від недоброзичливця.

Бачити уві сні себе в якості гостя — знак того, що в реальному житті вас чекають великі грошові витрати. У сні ви очікували гостей, але так ніхто і не прийшов — в реальному житті цей сон обіцяє вам розлуку з коханим чи близьким вам людиною. Сон, в якому до вас в гості прийшла незнайома білява жінка, означає тяжку хворобу або смерть.

У сновидінні ви готуєтеся до приходу гостя. У двері постукали, але, відкривши її, ви переконалися, що таємничий гість зник, — це знак того, що в реальному житті вам не варто боятися підступів недоброзичливців. Обставини складуться так, що всі їхні задуми будуть розкриті. Сидіти в гостях за порожнім столом означає порожні обіцянки і зраду. Бачити у себе в гостях померлих людей віщує несподіваний поворот долі.

Сни, в яких вам сняться гості, віщують отримання листів від людей, що живуть далеко від вас, або несподівані зустрічі, які змусять вас нервувати і переживати. Якщо уві сні ви очікуєте багатьох гостей і, готуючись до зустрічі, накриваєте на стіл, то сон прорицает неприємності, в яких вам потрібно буде розраховувати тільки на себе, так як ніхто з рідних чи близьких не протягне вам руку допомоги.

Сновидіння, в яких вам нічим пригостити наскочили гостей, передбачають непередбачені витрати, брехня, обман. Неприємний вам гість сниться до того, що наяву вам доведеться пережити болісний розрив з людиною, до якої ви відчували ніжні почуття. Якщо уві сні ви самі є гостем в чиєму-небудь будинку, то вам намагаються натякнути на вашу потурання і попереджають, що за нього доведеться платити дуже дорого. Не варто відкладати рішення, так як часу у вас обмаль. Сниться, як з гостем ви кружляєте в вальсі, — значить, відбудеться швидке знайомство з авантюристом, який спробує втягнути вас у свій сумнівний бізнес.

Брати в сні гостей по соннику – символ знаменної події у вашому особистому житті. Несподівано ви зустрінете людину, якого так давно і безуспішно шукали. Це обставина змінить все ваше життя незалежно від того, чи відповість вам ця людина взаємністю чи ні. Ви відчуєте широку гаму досі незвіданих почуттів, що допоможе вам відкрити для себе нові реальності і дізнатися самого себе з нової, кращої сторони.

Гість — радісна звістка про народження хлопчика. А хто побачить гостей і у нього немає вагітної дружини, той отримає від Аллаха швидкий доля. Бити уві сні гостя — до чиїмось брехливим словам, сприйняття їх тим, хто побачив сон, або до незмірного печалі. Бути в сні запрошеним в гості означає, що людина, відсутній у довгий час повернутися.

Звані гості, з’явилися уві сні, передвіщають багато шуму з нічого, клопоти і видимість корисної бурхливої діяльності; приймати непроханих гостей — посваритеся з-за дрібниці.

Звані гості – багато шуму з нічого, суєта і видимість справи. Непрохані сварка на порожньому місці, по соннику так розшифровується цей сон.

Гість прийшов по справі — має бути дуже уважним, бути гостем — великі витрати або розлука з чимось милим.


Залишити відгук