Сонник Гороскоп — до чого сниться ?

Якщо у сні ви вивчали гороскоп, то наяву всерйоз озаботитесь своїм майбутнім і станете приймати різноманітні заходи, щоб його поліпшити. Ви задумаєтеся про те, щоб знайти нову роботу, додаткові джерела заробітку. Ви можете прийти до вельми сумнівного висновку про те, що люди, складові ваш найближчий коло спілкування, вам не рівня, а тому треба пошукати іншу компанію. Однак такий шлях заведе вас у глухий кут, і ви залишитеся біля розбитого корита.

Самі складали гороскоп — такий сон говорить про те, що ви станете ставитися до людей занадто підозріло. Вивчивши насправді приналежність своїх знайомих до того чи определеннному знаку Зодіаку, ви будете записувати їх у лиходії, жаднюги, бабії і т. п., не звертаючи уваги на реальні індивідуальні якості. Бачили інших за вивченням гороскопу — значить, вам належить тісне спілкування з людиною чи людьми, які схильні ставитися до оточуючих упереджено.

Якщо у сні Ви розглядаєте гороскоп, складений астрологом — сон обіцяє Вам несподіваний поворот у справах і тривалу подорож. Можливо, Ви розширите коло свого спілкування. Якщо Ви впізнаєте свою долю за зірками — в реальному житті Вас чекає розчарування там, де, здавалося, фортуна та задоволення чекають на Вас.

Тримати в руках свій гороскоп, складений астрологом, пророкує несподівані зміни в справах і довгу поїздку; можливі цікаві зустрічі. Якщо зірки пророкують спящему хід його долі, то наяву це означає неприємності і розчарування саме там, де йому мнились удачі.

Гороскоп уві сні розглядати означає, що вам стануть відомі підступні плани сильного противника, який спробує підпорядкувати вас. Сон попереджає вас про те, що вам слід противитися цьому впливу.

Бачити в сні свій гороскоп означає удачу в справах і романтичну поїздку. Можливо, вас чекає знайомство з людиною, союз з яким буде довгим і міцним.


Залишити відгук