Сонник Горошок — до чого сниться ?

Побачити себе поїдають горошок — такий сон передвіщає вам доброго здоров’я і примноження стану. Фермери і їх дружини після цього сну будуть діяти більш активно. Побачити в сні зростаючий горох — це до вдалого підприємництва. Якщо уві сні ви сіяли горох, усі ваші надії стануть реальністю, оскільки для цього є всі підстави. Побачити прибирання — такий сон говорить про те, що вже в найближчому майбутньому ваші труди дадуть добрі сходи, які принесуть вам почуття глибокого задоволення. Консервований горошок сниться до того, що перспективи у протягом якогось часу не будуть відрізнятися визначеністю, однак у підсумку успіху ви зможете досягти. Є сушений горох — такий сон означає, що після удач підуть образи і зневага; просто бачити його — до сильної втоми.

Є горошок у сні – до доброго здоров’я і зростання доходів. Сіяти горох – знак того, що ваші надії мають всі шанси збутися. Зростаючий горошок сниться вдалим підприємствам. Бачити уві сні прибирання горошку віщує швидке і успішне здійснення всіх ваших планів.

Розсипали уві сні горох — виходить, саме із-за вас сталася сварка з партнером. Зривати стручки гороху — це означає, що ви одержимі прагненням до задоволень, при цьому самі не піклуючись про те, щоб доставити його комусь ще. А адже така поведінка неприпустимо.

Бачити або збирати — сон віщує зростання добробуту; є — вас чекає звинувачення в чомусь непристойну, чого ви не буде заслуговувати; бачити квітучий горох — підприємства будуть успішні; готувати до зберігання — це до домашнього спокою.

Сновидіння, в якому ви їсте горох, вважається вкрай сприятливим, оскільки воно обіцяє процвітання. Бачити зростаючий горох — сон до щасливого шлюбу; у коханні вас чекає удача. Сушений горох бачиться уві сні до багатства.

Приснився горох у стручку — це заклик перевірити зуби; у будь-якому іншому вигляді — чекайте гостей.


Залишити відгук