День Народження 30 Грудня: Знак Зодіаку — Козеріг

Народжені в цей день поширюють навколо себе ауру юнацької енергійності, рідкісну для Козерогів. Фонтан кипучої енергії, ви сповнені ентузіазму, заражаючи їм навколишніх. Допитливість стимулює ваш інтерес до навчання і дозволяє вбирати величезна кількість дивовижною і корисної інформації. Ви чудово вмієте планувати і організовувати, здатні швидко засвоювати фантастичні ідеї і втілювати їх в реальність.

Народженим 30 грудня слід перебувати в стані активності і не піддаватися нападам жалості до себе або смутку. Хоча їм може бути важко організувати себе, все-таки корисно скласти суворий розпорядок фізичних вправ. Крім того, не зайвим буде налагодити регулярні обстеження у лікарів. Народженим 30 грудня потрібно побоюватися шпильки свого характеру, яка нерідко викликає протест з боку оточуючих. А це, в свою чергу, загрожує розладами нервової системи і може проявитися у формі безсоння, атрофії м’язів, мігрені, інших формах стресу.

Тридцятого грудня народжуються люди, які мають здатність переконати кого-небудь у своїй точці зору всього в кількох словах. Будучи, як правило, прихильниками традиційних методів, вони воліють робити вкладення тільки в надійність, перевірену досвідом. Народжені 30 грудня не переносять неефективність у роботі і всякого роду нераціональний витрата чого б те ні було, що робить їх просто безцінними управлінськими кадрами в будь-якій організації. Вони також мають здатність швидко виявляти помилки і недоліки в системах і методах роботи і завжди є прихильниками негайного усунення останніх або, принаймні, звести до мінімуму. Це ні в якому разі не означає, що народилися 30 грудня педантичні або не здатні розслабитися. Навіть навпаки, деякі вміють насолоджуватися, наприклад, вечерею в компанії хороших друзів більш повноцінно, ніж вони. Багато в чому це пов’язано як раз з тим, що основну частину доби вони проводять на службі в оточенні колег. Повертаючись додому, вони дійсно мають всі можливості вільного самовираження і вельми ефективно це використовують.

Знак Зодіаку 30 Грудня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку відноситься до земним знакам, які володіють наступними якостями: розсудливість, акуратність, незалежність, серйозність, дисципліна, цілеспрямованість, відповідальність.

Планета Управитель: Сатурн. Козеріг отримує від неї прагнення до порядку. Сатурн сприятливий для професій в сфері аграрного сектору, а також для прокурорів. Планета у вигнанні – Місяць. Несе відповідальність за суворість, а також брак почуттів.

Люди 30 грудня народжуються під знаком Козерога. Його представники – відмінні стратеги, організатори. Козероги – переконані трудоголіки. Вони віддаються роботі на 100%. Представники знаку, що народилися 30 грудня, володіють унікальною здатністю, даром переконання. Для того щоб схилити співрозмовника на свій бік, Козерогам достатньо кількох слів. Хто з представників знаку відрізняються організованістю. Але всі визнають її необхідність для ефективної діяльності. Цілеспрямовані представники знаку активно працюють над собою, виробляють потрібні навички.

Народжені 30 грудня, як правило, приємні в спілкуванні і щедрі, однак ні в якому разі не варто навіть намагатися суперечити їм, робити щось на зло або оскаржувати їх право на владу! Більшість з тих, хто народився в цей день повинні володіти владою — у них просто немає іншого вибору. Тим не менше, їм слід проявити деяку обережність: будучи призначеними на високу посаду, вони ризикують придбати спосіб мислення, який можна було б описати їх же словами: «Я і без вас знаю». Крім того, при призначенні на високі посади вони можуть з часом почати дотримуватися якихось певних принципів, що цілком законно викликає невдоволення їхніх колег, підлеглих і близьких людей.

У світлі вищесказаного не дивно, що у народжених 30 грудня нерідко виникають проблеми з їх керівництвом, якщо таке є. Це відбувається навіть не тому, що самі по собі вони досить волелюбні, а, швидше, тому, що звикли вважати людей, що займають високі посади, недостатньо компетентними або невідповідними своїм рангом. Часто у них є особисті міркування з приводу того, як спланувати все набагато краще. У цьому криється, між іншим, і одне з позитивних якостей цих людей — вони завжди мислять конструктивно, не маючи, однак, метою задоволення власного самолюбства. Дійсно важливим моментом для них є, як правило, не влада чи перевагу, а робота, зроблена найкращим чином.

Народилися 30 грудня ненавидять безлад. З цієї причини вони і самі часто воліють вести спартанський спосіб життя. У самому крайньому випадку, якщо наведення порядку видається їм неможливим, вони просто збирають речі і йдуть в інше місце. Народжені в цей день зовсім не схильні до накопичення. Вони вважають за краще обмежити свої придбання найнеобхіднішими для них речами, що дозволяє їм створювати у своєму побуті безладу, який вони не переносять. Навколишні при цьому іноді вважають, що подібна невибагливість обумовлюється нестачею у них грошей, що насправді, як правило, не відповідає істині. У силу свого прагнення до ефективності у всьому (яке, власне, і утримує їх від нерозумної витрати коштів), вони просто вміють розпоряджатися своїми грошима, витягуючи з цього максимальну вигоду.

Народилися 30 грудня, як правило, погано переносять неприємності. Проблеми на роботі та інші джерела занепокоєння здатні позбавити їх сну. Найбільше їм звична розмірена робота над яким-небудь завданням без стороннього втручання. Тому, зустрічаючись з проблемою, що виникає, як їм здається, через чийогось недогляду або байдужості, вони приходять в повне замішання, що заважає їм нормально працювати. Кращий спосіб уникнути непотрібної витрати енергії в таких ситуаціях — це навчитися приймати речі, які вони не в змозі змінити, такими, які вони є. Також їм дуже корисно навчитися дисциплінувати свої думки і емоції з метою знаходити конструктивне рішення у всіх життєвих ситуаціях.

Чоловік Козеріг — народився 30 Грудня

Чоловіки, які народилися 30 грудня — можуть пишатися такими якостями: такий кавалер — працьовитий, амбітний, мудрий, передбачливий. Чоловік-Козеріг – дипломат і джентльмен, приємний у спілкуванні, що володіє мистецтвом етикету, але разом з тим впевнений у собі і небагатослівний. Він не говорить голосно і красиво, не обсипає компліментами, довго придивляється до вподобаної йому жінці, зазначає близькі йому риси – часто представники цього знака звертають увагу не тільки не зовнішність, але також на вміння жінки тримати себе.

Жінка Козеріг — народилася 30 Грудня

Жінки, що народилися 30 грудня, наділені такими якостями: така дама — лояльна, цілеспрямована, грунтовна. Жінки-Козероги дещо еротичні та влюбливі, ніж представники сильної статі цього знака. Жінка-Козеріг як ніхто інший вміє поводити себе як справжня леді – вона сувора дотримання зовнішніх пристойностей і на перший погляд здається холодною й неприступною, суворої і загадковою, але при цьому рідко в якій жінці криється такий вулкан пристрастей. Її шарм загадковий і неоднозначний, і в першу чергу він спрямований на те, щоб чоловік завойовував і домагався її, прикладав зусилля.

День Народження 30 Грудня

Як ця дата відбивається на особистості? Люди, народжені 30 грудня знак зодіаку Козеріг, володіють такою силою переконання, що здатні переконати співрозмовника у своїй правоті всього лише за кілька хвилин. Маючи досить консервативний характер, вони беруть участь тільки у надійних справах з гарантовано сприятливим результатом. До роботи вони підходять грунтовно, прораховуючи всі варіанти, вибираючи найбільш раціональний. До досягнення кращих результатів вони мають особливе ставлення і зворотного результату не сприймають. Їх стиль роботи добре відповідає ролі керуючого, чому сприяє також уміння швидко визначати причину неполадок, та недоліки в діях підлеглих. Вони знаходять більш прийнятні шляхи для досягнення найкращого результату з мінімальними втратами і в найкоротший термін.

Проте, люди, народжені 30 грудня знак зодіаку Козеріг, зовсім не відносяться до педантам, не мають уявлення про розваги та відпочинок. Вони люблять проводити час в хорошій компанії своїх друзів, і, повертаючись додому, отримують можливість відволіктися від проблем і віддати тим, що їм подобається. Надто багато часу забирає робота, щоб їм не захотілося відмовитися від неї і взяти перепочинок.

Люди з датою народження — 30 грудня знак зодіаку Козеріг, підтримують досить хороші стосунки з усіма, але категорично не сприймають найменшого заперечення і протиріччя. Вони розцінюють це як посягання на їх владу і свою думку вважають єдино вірним з існуючих. За своїм призначенням вони часто займають керівні посади і часто вважають себе більш компетентними в різних питаннях і будь-який сумнів у цьому сприймають у багнети. До того ж якісь нові віяння і прогресивні методи роботи вважаються ними відхиленнями від норми і категорично заперечуються, що може викликати критичне ставлення і негативні почуття з боку їхніх колег.

Такий підхід до справи викликає часте невідповідність з рішенням вищестоящого начальства, оскільки люди, народжені 30 грудня знак зодіаку Козеріг, переконані у правильності своїх методів роботи, що призводить до конфліктів та протистоянь з керівництвом. І це не питання їх ураженого самолюбства, а турбота якості роботи і досягнення кращих результатів.

Будь-який безлад і порушення правил викликає огиду у Козерогів з датою народження — 30 грудня. Тому їх оточує мінімум необхідних речей і обстановка в кабінеті носить явно виражений спартанський характер. Таке ставлення до зручностей вони виявляють і вдома, що іноді справляє враження матеріального нестатку. Однак це не відповідає дійсності, оскільки присутність тільки необхідних для життя речей, забезпечує підтримання порядку. А саме систематичність і акуратність є синонімами комфорту і зручності для цих людей.

У разі виникнення будь-яких проблем на роботі, до яких їм не вдалося знайти рішення, люди з датою народження 30 грудня знак зодіаку Козеріг, впадають у смуток. Свідомість того, що правильний хід справи порушено і тепер в ньому є вади, заважає їм нормально існувати і продовжити свою роботу. Щоб не витрачати даремно нерви, потрібно зрозуміти, що помилки в будь-якій справі неминучі, а досконалість недосяжна, і прийняти існуючий стан справ.

Любов і Сумісність

Ви дуже компанійська людина і отримуєте величезне задоволення від спілкування з творчими, розумними людьми. У любові ви шукаєте стабільні і тривалі стосунки. Бажаючи значної свободи для себе, ви очікуєте повної відданості і вірності від вашого партнера.

Ідеальний партнер для Козерогів у всіх сферах життя – це Тілець. Практичність і стабільність стануть самим міцним фундаментом їх відносин. Також хороший союз чекає Козерогів з іншим земним знаком – Дівами, представників цих знаків зближує прагнення до простого здорового життя, до смачної їжі і приємного сексу. Гармонійні відносини Козерогів чекають з Вагами, а також з представниками свого знака. Рівні відносини очікують з Рибами і Раками. Рішуче протипоказані Козерогам відносини з Водоліями і Левами: представники цих знаків – люди різних стихій і темпераментів. Абсолютний антипод Козерогів – Близнюки, з якими у Козерогів практично немає спільних точок дотику. Один з найбільш складних для Козерогів знаків – Овен, чия шалена енергія буквально деморалізує врівноваженого та стабільного Козерога.

Робота і Кар’єра

Народжені в цей день дуже енергійні. Вони чарівні, життєлюбний. Енергія представників знаку має нестандартний відтінок. Її часто називають юнацьким. Це нетипово для представників знаку. Народилися 30 грудня фонтанують ентузіазмом. Вони буквально заряджають своєю енергією оточуючих. Натури надзвичайно діяльні, що народилися 30 грудня просто не можуть сидіти без діла. Такі люди є дуже допитливими. Вони цікавляться всім новим, незвичайним.

Тяга до знань – відмітна риса особистості народилися 30 грудня. Такі люди вбирають інформацію, як губка. Вони акумулюють її, аналізують і використовують для генерації ідей, причому дуже ефективно. Козероги, які народилися 30 грудня, можуть зробити блискучу суспільну кар’єру. Вони люблять бути на виду, комунікабельні, красномовні. Крім того, Козероги володіють даром переконання. Рідкісний представник громадськості може похвалитися такою якістю.

Здоров’я і Хвороби

Козероги часто страждають розладами нервової системи. Їх прояви можуть бути різними. Серед найбільш частих відзначаються безсоння, депресія, атрофія м’язів, парестезії, судоми, мігрень, різні форми стресу. Психологічні проблеми провокують жалість Козерогів до себе і зневіру. Представникам знаку не можна піддаватися цим станам. Активність для підтримки здоров’я Козерогам життєво необхідна. Краще віддавати перевагу помірним навантаженням. Змагальні види спорту підійдуть далеко не всім представникам знаку. А ось релакс практики і фітнес напрямки є універсальними.

Доля і Удача

Вібрації цього дня такі, що посилюють основні властивості натури. Від виховання, отриманого в батьківському домі, залежатиме подальше життя людини. Ці люди прийшли у світ відпрацьовувати кармічні борги. Від природи вони наділені волею, організаторськими і ораторськими здібностями, умінням передбачати майбутні події, але обставини складатимуться так, що вони не зможуть повною мірою проявити всі свої здібності. Вони можуть піднятися до висот і вмить все втратити, причому не в силах будуть нічого зробити для того, щоб якось поправити ситуацію. Доля як би грає ними. Тільки через смирення, доброту, щедрість, допомога іншим вони здатні поліпшити своє життя.

Поради Козерогам, Народженим 30 Грудня

Працювати Козеріг, народився 30 грудня, вміє на відмінно. А ось з відпочинком у нього виникає безліч проблем. Козеріг не завжди розуміє, навіщо йому вільний час. Вчіться проводити дозвілля цікаво і з користю для себе. Уникайте впертості, постарайтеся як можна більш повно виразити себе. Обережніше поводьтеся зі своєю принциповістю — інакше неминучі конфлікти з оточуючими. Постарайтеся залишити минуле в минулому і вчіться прощати. Терпимістю ви зможете уникнути багатьох проблем.


Залишити відгук