Сонник Город — до чого сниться ?

Великий місто бачити в сні — знак великих цілей і прагнень. Увійти в нього або приїхати означає здійснення ваших амбітних планів. Сільським жителям сон про великому місті пророкує марність їхніх надій на краще, а міським передбачає збільшення доходів і вигідну справу. Працювати у великому місті у сні означає невигідний працю і непотрібні клопоти. Дивіться тлумачення: робота.

Будувати місто в сні — знак того, що скоро ви візьміть участь у важливому проекті, здійснення якого сприятливо вплине на ваше майбутнє. Дивний місто побачити уві сні або опинитися в ньому — знак того, що з вами станеться якесь дивне подія. Дивіться тлумачення: Будувати, Архітектор, Вулиця, Будинок.

Це символ іншої цивілізації, ідеології або моралі, яких суб’єкт шукає і любить; сон служить активним нагадуванням про прихованому минулому. Місто знайомий і географічно певний служить вказівкою на реальне життєпис суб’єкта. Якщо приснився невелике містечко, то у цього сну множинне значення. Конкретне визначається контекстом певної дії, часто є вказівкою на дитинство або друзів дитинства, на отримані найпершими емоційно-чуттєві прихильності і оточення членів сім’ї. Крім того, це може слугувати узагальненим образом, який показує справжню ситуацію, де минуле допомагає осмислення сьогодення.

Хто побачить, що він увійшов в якій-небудь місто, той обезопасится від того, чого побоюється. Ібн Сирин завжди бажав бачити в сні, як він входить у місто, а не виходить з нього, із-за слів Всевишнього: «І він взмолил: О Боже мій, спаси мене від злочестивого народу» (СураКасас, 2). Якщо у сні весь місто або його невелика частина знаходиться в зруйнованому стані, то віра і релігія його мешканців прийде в занепад або ж вони втратять мирські блага через тягот і позбавлень. Деякі кажуть, що бачити уві сні зруйноване до підстави місто — до смерті відомого вченого.

Бойові коні входять в місто — віщує багатство і хорошу кар’єру, службові успіхи. Верхи на корові в’їжджаєш в місто — віщує радісна подія в недалекому майбутньому. Бачити великі і широкі міські стіни — велике багатство і багато радості. Всередині міської стіни — нещастя. Продниматься на міські стіни червоного кольору — велике щастя. Ворота, прохід в палацовий місто перекрито, заблоковані — віщує сварку, словесну суперечку. Ворота широко розчиняються у міській стіні — буде сварка, лайка.

На деякій відстані побачити велике місто — у вас з’являться якісь нові амбіції; увійти в нього — це благополуччя, якихось значних звершень; побачити багато веж — до незвичайного підприємству. Якщо приснився незнайоме містечко, то несподівано відбудеться ваше призначення на нову посаду, причому необов’язково на вищестоящу; на роботі складеться важка ситуація. Жінка після сну отримає дивна пропозиція, що її збентежило. Також див. Заблукати.

Місто є символічним зображенням жінки. Прогулянка або поїздка по місту символізує статевий акт. Водна прогулянка по місту говорить про прагнення мати дітей. Красиво освітлений або прикрашений місто говорить про хороше здоров’я і гармонійності ваших відносин з партнером. Сумовитий, брудний або запущений місто (нетрі) символізує захворювання статевих органів. Вид на місто зверху говорить про вашу схильність милуватися оголеним жіночим тілом.

Якщо уві сні ви побачили себе в якомусь незнайомому місті, то вам доведеться змінити рід діяльності, спосіб життя та, можливо, місце проживання, і все із-за якихось сумних подій. Їхали в сновидінні в інше місто і відчували при цьому позитивні емоції, надію — значить, майбутні зміни наяву вас не порадують. Якщо ж, навпаки, від’їзд був для вас морально важким, то насправді все буде добре.

Бачити маленький селище — наклеп, наклеп. Велике місто — призначення на роботу, відрядження. Знайомий з дитинства — зверніть увагу на серце! Ходити по місту маленькому — плітки, які ви поширюєте, вийдуть вам боком. Великим будуть пригоди. Знайомому з дитинства — дуже небезпечно! Смертельна небезпека виходить від «лихих» людей. Екзотичний — до головного болю.

Якщо приснився місто, який ви знаєте, і уві сні він виявився жертвою землетрусу, то це загрожує страшними нещастями — війною, смертю, жорстокістю влади, голодом. Місто був незнайомий — від цих нещасть постраждають інші країни. До величезним лих сниться і місто, постраждалий в результаті пожежі.

Бачити, просуватися по ньому, в цілому сам сплячий, власні переживання, стану душі, враження, хід справ, плани. Дивний, незнайомий місто зміна в житті. Загубитися у великому місті клопоти, турботи, марнота. Увійти в новий, гарний звершення, досягнення.

Бачити уві сні незнайоме місто – до змін на особистому фронті. Вам вдасться мирним шляхом порвати давно набридлі відносини і незабаром знайти нову зв’язок. Швидше за все, вона буде короткочасною, але внесе у Ваше життя частку різноманітності.

Великий місто — збереш багато відомостей, малий — зустрінешся з міщанством, будувати — будеш веселий і щасливий, з безліччю веж — почнеш незвичайна справа.

Будувати місто в сні – до веселощів і щасливим подіям. Присутність у цьому місті безлічі веж – до незвичайним починань.


Залишити відгук