Сонник Горностай — до чого сниться ?

Нерухомий білий горностай сниться до того, що в реальній дійсності вам потрібно завмерти і не робити різких рухів, не робити жодних кроків. Горностай сниться в перші три дні тижня — це віщує біду: можуть відбутися такі події, які негативно позначаться на вашому подальшому житті. Якщо тварина снилося вам в останні дні тижня, це попереджає про те, що начальник-чоловік виявить до вас підвищений інтерес і поставить під загрозу ваше чесне ім’я в колективі.

Образ якоїсь особи, загорнуту в хутра горностая, пророкує, що ваші невпинні зусилля допоможуть вам заслужити високий соціальний статус, люди оточать вас пошаною і повагою. Якщо хутро горностая красувався на вас, ви також піднесеться в суспільстві: сімейне життя буде щасливим, життя прийде добробут.

Бачити на собі цей хутро – ніякі невдачі не зможуть зломити; бачити на інших – знайомство з людьми літератури і мистецтва; для чоловіка — бачити свою обраницю в хутрі – свідоцтво чистоти і вірності; замурзаний хутро – неприємності. Також див. Хутро.

Побачити цього маленького звірка в сні — знак швидкого отримання важливого известия. Хворим сон пророкує повільне одужання. Носити хутро горностая уві сні пророкує здійснення амбіцій. Дивіться тлумачення: Тварини.

Сон, у якому ви бачили горностая, обіцяє успіх, почесті і багатство, яких ви досягнете не без підтримки (можливо, непрямої) якоїсь впливової високопоставленої персони.


Залишити відгук