Сонник Горн — до чого сниться ?

Чути сигнал горна — попередження про небезпеку або майбутній хвилюванні. Неприязно реагувати на сигнал горна є застереженням, що Вам не вдасться побути на самоті і зосередитися. Шукати горн — до майбутньої довгої та виснажливої роботи, яка, можливо, не принесе користі. Намагатися грати на горні — означає для чоловіка, що він надає минулого занадто велике значення; для жінки — це означає, що вона надмірно цікава і недовірливий, займає неправильну позицію по відношенню до свого партнера. Знайти старий або зламаний горн — вам раптом знадобиться те, що Ви давно втратили або викинули.

Чути звуки горна у сні — до змін у житті, які змусять вас переглянути свої цінності і безоглядно закохатися. Ви вперше відчуєте справжню пристрасть, тому вона захопить вас з головою, і ви будете реагувати на нове почуття дуже емоційно. Якщо вам сниться, що ви самі граєте на горні, це означає, що ви звикли афішувати свої амурні справи. Однак вам варто бути обережнішими, адже чуже щастя викликає у людей заздрість і навіть ненависть. Крім того, краще мовчати про свої сексуальні уподобання.

Чути звук горна уві сні – радісна звістка, зламаний інструмент — нещасний випадок, смерть. Якщо діти грають на горні – злагоду у Вашому домі. Для жінки — піднести до губ, щоб грати – Ваша мрія про подружнє життя не знаходить відгуку в душі Вашого коханого.

Якщо ви будете у сні грати на горні, то наяву друзі будуть вам віддані, а близькі — чуйні. Почути звуки горна або труби — це сон до гарних новин. Одруженим людям він віщує поповнення сімейства — дитина принесе в сім’ю величезну радість.


Залишити відгук