Сонник Горло — до чого сниться ?

Здорове, міцне горло сниться до стабілізації або покращення вашого фінансового та соціального стану. Якщо приснилося, що у вас болить горло, значить, ви помиляєтеся у своєму другові чи подрузі. Ви будете боятися несправедливо його(її) звинуватити, а він(вона) це сприйме як свою безкарність. Сниться, що ваше горло перевязано шарфом, — це може свідчити про вашу схильність до перестрахування.

Сниться людина з перерізаним горлом — це означає, що вам в найближчому майбутньому зусиллями недоброзичливців буде «перекрили кисень» у службовому просуванні або бізнесі. Самотнім людям такий сюжет пророкує, що в їх особистому житті ще довго нічого не налагодиться.

Побачити своє горло у сні означає, що ви зможете переконати ваших партнерів у вашій правоті і домогтися успіху, якщо тільки побажаєте. Побачити себе в сні з перерізаним горлом, але живим — передвісник успіху або удачі. Якщо уві сні вам перерізали горло ножем, то вам завдадуть образу, яке ви будете дуже переживати. Перерізати горло іншій людині уві сні означає, що ви дуже скривдите його і принесете йому багато горя. Дивіться тлумачення: Голова.

Якщо хто-небудь побачить у сні, що з його горла виходить волосся або нитку, і він прагне витягнути його, але не може зробити це повністю — це означає, що між ним і його начальником буде мати місце тривалий процес з якогось спірного питання. Якщо хто побачить у сні, що мокрота слизової оболонки носа опустилася і заповнила горло — до обмеженість коштів прожитку і близькості смерті.

Якщо Ви побачите в сні здорове бездоганне горло — воно стане предвестьем поліпшення Вашого становища. Якщо в сні Ваше горло болить — значить, Ви помиляєтеся в оцінці свого друга і незабаром це стане причиною Вашого неспокою.

Якщо у сні ви перерізали комусь горло, то люблячі люди, самі того не бажаючи, стануть джерелом ваших неприємностей. Рана виявилася невелика — друга половина виявиться невірна вам.

Якщо уві сні у вас болить горло, значить, ви наділяєте свого обранця такими якостями, які йому не властиві. Такий сон обіцяє розчарування в улюбленому.

Опухле — щастя. Перерізане — успіх у наміченому. Ковтати з працею або чутливо — удача. Хвороба горла — наяву (Ангіна).

Горло не в порядку — до удачі.


Залишити відгук