Сонник Горбань — до чого сниться ?

Горб — це уособлення фізичного недоліку, заважає позитивній самооцінці. Ви постійно піддаєте свою зовнішність критиці і тому часто скуті, в тому числі в інтимних стосунках, з-за чого, в свою чергу, нерідко відчуваєте по відношенню до партнера відчуженість. Саме час згадати, що іноді в ліжку недоліки чарівним чином стають достоїнствами, не кажучи вже про те, що вони абсолютно не заважають справі.

Горбань сниться до того, що в реальній дійсності людині не потрібно будувати наполеонівських планів, так як виникають перешкоди зведуть нанівець всі зусилля і приведуть до розчарування в собі. Якщо сниться, що ви самі є горбуном, то сон пророкує тяжкі труди, за які ви будете винагороджені сторицею. Снилося, що навколо вас стовпилися горбані, — сновидіння вказує на те, що ви занадто жорстко оцінюєте оточуючих.

Бачити уві сні горбаня означає стати смішним в очах коханої людини. Можливо, Ви занадто жертвуєте собою і своїми інтересами, що змушує Вашого партнера іноді нехтувати Вами. Не дозволяйте грати своїми почуттями і розпоряджатися Вами, постарайтеся здобути незалежність і самодостатність.

Горбань — (дуже хороший сон!) велика вигода, везіння, повна удача; успіх в любові для жінки. Бути самому хороше здоров’я, незвичайне щастя і багатство. Багато темних літаючих горбунов демони повітря (sil’fy ) підступні демонічні впливи.

Горбань уві сні — передвісник змін і судних справ, які закінчаться незвичайним любовною пригодою. Бачити горбаня у сні — до прибутку і вигідному справі. Самому бути горбатим — до багатства і виграшу. Дивіться тлумачення: Урод.

Побачити у себе — належить багато клопотати про близьких людей. Бачити у кого-то — це підказка: не беріть на себе зайвих турбот. Горбань — це знак того, що хтось хоче зробити так, щоб за чужі помилки відповіли саме ви.

Горб побачити у себе — до великого виграшу; в іншої людини — отримання користі, вигоди з чогось; бачити горб, не бачачи іншого тулуба та обличчя, — вас чекає радість.

Побачити себе горбатим — до швидкого багатства, великого виграшу; інших — буде радість і успіх у справах.

Приснився горбань — це означає, що ваші плани на майбутнє несподівано зіткнуться з труднощами.


Залишити відгук