Сонник Гора — до чого сниться ?

Підійматися на круту гору: чекайте виникнення серйозних труднощів. Якщо ви піднімалися на гору з працею, постійно спотикаючись і щохвилини зупиняючись, щоб перевести подих: значить, рішення цієї проблеми прийде не відразу і на час ви опинитеся в глухому куті. Якщо підйом дався вам легко: значить, ви скоро зможете дуже швидко впоратися з труднощами, хоча, можливо, для цього буде потрібна допомога близьких. Бачити безліч гір: сон символізує вашу неспокійне життя, причому найнеприємніше полягає в тому, що ви не відчуваєте себе впевнено, постійно сумніваєтесь і чекаєте підступу. Чи Не краще заспокоїтися і жити без постійного страху в душі? Бачити, як хтось ходить по горам: вам доведеться прийняти важке рішення, що стосується вашого особистого життя. Можливо, ви почуваєте себе скривдженим, обділеним увагу. Але навіть якщо виявиться, що ви праві і уваги отримуєте мало, не варто приймати поспішне рішення, інакше потім ви пошкодуєте, але справу буде зроблено.

Круті гори, на яких майже немає рослинності: кажуть, що в реальному житті ті, хто оточує вас, прагнуть будь-які питання вирішувати без вашої участі, хоча вам здається, що ваша думка для них дуже важливо. Насправді їм набагато простіше домовитися між собою, не питаючи про те, як ви дивитеся на те чи інше подія. Постарайтеся виправити це становище і бути активнішими в ситуаціях, коли потрібно щось вирішувати. Може бути, друзі не прислухаються до вашої думки тому, що не чекають від вас цінного ради? Але якщо ви хоча б пару разів проявіть розсудливість і мудрість, ваші близькі зрозуміють, що ви падати з гори: наяву ви зробите нечесний вчинок по відношенню до людини, яку не дуже добре знаєте, але сам він належить вам як не можна краще.

Гора сниться до перешкод і попереджає про те, що ваша мрія, якій ви останнім часом віддавали всі свої сили, так і залишиться мрією. Прийміть це як даність, залиште Сізіфова праця комусь іншому і виберіть яке-небудь інше заняття. Вкрита снігом гора сниться до того, що ви не маєте права відступати – сконцентруйте свої сили і зробіть рішучий крок. Снилася гола гірська вершина — всі ваші спроби привернути удачу на свою сторону будуть безрезультатними.

Якщо у сні ви піднімаєтеся на вершину гори, то сон пророкує, що ви як ніколи близькі до своєї мрії і ваша наполегливість буде винагороджена. Людини, який у снах бачить себе на вершині гори, в найближчому майбутньому очікують кардинальні зміни у життя (на жаль, передбачити, якими саме вони будуть, неможливо).

Сни, в яких людина підкорює вершину, передбачають успіхи у будь-яких починаннях. Якщо снилося, що на шляху до вершини чоловік поранився і у нього пішла кров, то наяву він потрапив у глухий кут і не може знайти виходу із ситуації. Сниться, що в горах ви знайшли дорогоцінні камені, — значить, незабаром отримаєте хорошу пропозицію про співпрацю. Якщо у снах людина зірвався з гори, то в реальному житті всі його починання чекає повний крах. Якщо сплячий бачить себе у гірської річки, він перегляне свої закостенілі погляди.

Гори — це уособлення священної землі, величі або небезпеки. Ви, може бути, просто любите бувати в горах, а тому вони з’являються у сні. Гори здатні вселити в вас почуття любові до життя, природи, породити відчуття відродження.

У ряді випадків перед вами постає необхідність самому перетнути гору. Це або ваш власний вибір, або вам потрібно йти тому, що ви опинилися на горі з-за ряду обставин — пов’язаних між собою, але не завжди зрозумілі. Ви повинні згадати, з ким, вирушаючи в похід, ви прощалися, з-за чого вирішили піти, що хотіли знайти в горах своєї мрії.

Досить довго гірська вершина розглядалася як идиоматической ілюстрації всього найкращого, що можна отримати від цього життя. Зараз ви щось шукаєте? Чи ви відчуваєте, що не можете досягти успіху в якійсь області? Проаналізуйте, можливо, все ж ви досягли вершини хоча б у чомусь.

Гори зазвичай символізують жіноче тіло з явно вираженими формами. Якщо вам сниться гориста місцевість, то ви віддаєте перевагу фігуристих жінок. Ви любите насолоджуватися видовищем оголеного жіночого тіла. Прогулянка в горах для чоловіка символізує статевий акт, а для жінки — схильність до лесбійського кохання. Сніг або дощ в горах говорять про прагнення мати дітей. Ураган або каменепад в горах символізує наявність проблем зі здоров’ям або в статевій сфері.

Однак самотньо стоїть гора, скеля або пік є фалічним символом зі всіма витікаючими звідси тлумаченнями. Процес підйому або спуску з гори для жінки символізує прагнення встановленню контакту з новим партнером, а для чоловіка — схильність до занять онанізмом. Чоловік, що знаходиться на вершині, задоволений своєю сексуальною формою, а жінка мріє про ідеального чоловіка.

Корова чи бик піднімаються на схил гори — велике щастя і процвітання, успіх. Бачити гору землі — накопичення великих багатств, багато грошей і цінностей. Навалено дорогоцінні камені величезною горою — велике багатство, знатність. Піднімаючись у гору, відчуваєш страх — буде просування у службовій кар’єрі. Прибулий дракон піднімається в гору — збудеться те, чого бажаєш. Проникаєш всередину гори — буде удача у всіх справах. Руйнування і втрати при підйомі в гори — віщує зло і нещастя. Сам падаєш з землі на гору — втратиш місце роботи. Сонце і Місяць ховаються за горою — слуга обманює господаря.

Хто побачить у сні, що падає з гори або скелі, той зробить гріх і його спіткає шкоду в його тіло або його ступінь знизиться і зміниться те положення, в якому він раніше перебував. Якщо він побачить, що сходить на гору, то гора — це мета в житті, яку він досягне. І кожне сходження людини, будь-то на гору, підйом, пагорб, дах, або що-небудь інше, означає досягнення того, чого він бажав досягти. Якщо їй насниться, що гори стали трястися, а потім заспокоїлися і стоїте, то жителів цього міста чекають великі страхи і жахи.

Сон про горах — це позначення прагнення побачити з вершини щось нове, розширити обрій свого онтического бачення (цілісного бачення реальності), вказівка на потребу в самореалізації. З цієї причини рух до вершини гори уособлює усунення різних вытеснений, вивільнення пригнічених функцій і, в першу чергу, високий ступінь взаємодії Ін-се і «я», коли здійснюється розширення меж розуміння природи речей — аж до появи онтического бачення.

Для молодої жінки — минути гору в компанії двоюрідної сестри померлого усміхненого брата – великі зміни в кращу сторону, але і попередження про зраду друзів. Втомитися в дорозі – розчарування. Підніматися з гарною зеленою стежкою – багатство, видатне положення. Гора нерівна, не можете дістатися до вершини – мінливості долі. Дістатися до найнебезпечнішої точки і прокинутися – знайдете рішення проблеми. Також див. Кінь, ПутешествиеПутешествие, Трава.

У сні ви підіймалися на круту скелясту гору — це говорить про те, що наяву ваше життя буде обтяжена тяжкими трудами і великою кількістю приводів для смутку. Всі спроби завоювати для себе кращу долю будуть переможені непередбаченими несприятливими обставинами. Є ймовірність, що вам ніколи не вдасться піднятися з-за лиха, які обрушаться на вас. Але якщо ви зростив у собі терпіння і філософське ставлення до подій, то все зможете подолати.

Побачити гори — отримаєте захист; ходити по горах і рухатися вгору — до труднощів і бар’єрів; вкриті лісом — до зради; з руїнами — до виграшу; вогнедишні — до величезної небезпеки; зі сніговими верхівками — помисли будуть піднесеними; голі — до тривозі; бути оточеною горами — задіюєте свої здібності; піднімаючись на вершину, втратити сили для подальшого сходження — значить, положення ваших справ погіршиться.

Підйом в гору стежкою – відмінний знак. Ваші справи і справді «підуть у гору»: Вас чекає нове захоплення, яке захопить Вас повністю занурить в море любові і пристрасті. Ви піднесеться в очах коханої людини, що доставить Вам величезне задоволення. Якщо Ви спускаєтеся з гори або, що ще гірше, скочується з неї, Вас чекають великі втрати. Можливо, у Вас розчаруються і захочуть перервати відносини.

Бачити символ звершення, цілі, труднощі; кількісна міра будьчого у значенні «дуже багато». Стояти на вершині успіх, досягнення в особистому; одужання. Рухатися всередині гори несподіваний щасливий випадок.

Побачили гору — задумаєте новий проект, який виявиться вдалим. Підніматися — ваш шлях буде успішний. Спускатися — до марним зусиллям. Скочуватися — такий сон закликає до особливої обережності.

Вкриті деревами гори віщують невірність; голі — тривогу. Підійматися і потрапити на вершину — до успіху; спускатися — до невдачі; бачити — до складнощів.


Залишити відгук