День Народження 3 Грудня: Знак Зодіаку — Стрілець

Найбільш помітними перевагами народжених 3 грудня є енергійність, інтелігентність і чарівність. Ви розглядаєте життя, як постійний пошук знання, досвіду та пригод, з задоволенням досліджуєте все нове і цікаве, а потім діліться цим з оточуючими. Але особливо ви любите подорожувати і зустрічатися з незвичайними людьми. У вас широке коло інтересів і філософський склад розуму, тому духовні подорожі цікавлять вас не менше, ніж ті, що відбуваються в реальності.

Часто надто поглинуті власними ідеями та гіперактивністю, народжені 3 грудня абсолютно забувають про своє здоров’я. Все, що їм потрібно в цьому зв’язку, — встановити для себе графік відвідування домашнього лікаря, якому вони повністю довіряють. Вони досить поінформовані про шляхи лікування фізичних і розумових хвороб, проте цього замало, потрібно, крім того, дотримуватися корисних порад. Технічну жилку з користю можна застосувати в дієті — при підрахунку калорійності їжі, вмісту в ній корисних речовин. Це допоможе виробити здоровий підхід до харчування. У тому, що стосується фізичних вправ, що рекомендуються лише помірні навантаження — ходьба, їзда на велосипеді, плавання. Як правило, емоції і сексуальні пристрасті народжених 3 грудня — питання для них суто інтимні, тому скромність і потайність цих людей слід поважати.

Народжені 3 грудня не дозволяють кому-небудь стояти на шляху здійснення своїх задумів. Винахідливі у втіленні власних ідей, вони можуть бути досить скритними і спритними в досягненні поставленої мети. І все-таки цей день можна вважати днем особистих амбіцій.

Знак Зодіаку 3 Грудня — Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків Вогняної стихії, які володіють наступними якостями: ентузіазм, щирість, грубість. Стрілець — людина добрий і великодушний, любить коней, має велику жагу до духовної свободи.

Планета Управитель: Юпітер. Зумовлює пристрасть до всього солідному, успіх у вивченні іноземних мов, інтерес до того, що відбувається далеко. Ця планета — головний покровитель для викладачів вузів. Планета у вигнанні – Меркурій. Її Стрільці можуть подякувати за вибіркове ставлення до інформації, а також відсутність об’єктивності.

3 грудня на світ з’являються Стрільці. Вони – природжені дослідники. Представники знаку живуть в постійному пошуку: знань, ідей, досвіду, цікавих тем для роздумів і партнерів для спілкування. Народилися 3 грудня Стрільці тяжіють до зміни місць. Подорожі для них – краще хобі. Для багатьох ця сфера стає професійною. Стрільці, що з’явилися на світ 3 грудня, відрізняються філософським складом розуму. Вони мають широке коло інтересів. Стрільці люблять спілкуватися, легко заводять друзів. У родині представники знаку віддають перевагу стабільності.

Народжені 3 грудня, швидше, більш зацікавлені у своїх ідеях, сім’ю, роботу, хобі, як таких, а не в тому, щоб здобути славу чи домогтися влади. Можливо, до незадоволення членів сім’ї, народжені 3 грудня не надто переймаються власним фінансовим благополуччям. «Коником» народжених 3 грудня можна вважати воістину неабияку творчу обдарованість. Орієнтовані на технічні науки, вони допитливі і скрупульозні, і все ж, незважаючи на деяке занудство, їм вдається зачепити потрібну струну в серцях колег і сподвижників, які в підсумку переймаються спільністю поставлених завдань. Втім, народженим 3 грудня зовсім не обов’язково схвалення з боку оточуючих, вони можуть обходитися і без нього, продовжуючи робити те, що вважають за потрібне. Нерідко вони взагалі вважають за краще працювати на самоті.

насправді народжені 3 грудня потребують самоті, а в певні, вирішальні моменти життя їм просто необхідно самоізолюватися від світу. У такі періоди (зазвичай після тридцяти років) вони набувають репутацію пустельників. Створюється враження, що тільки в самоті вони досягають граничної концентрації думки і занурюються у вивчення предмета вищої духовності. У самому справі, завдання, які ставлять перед собою народжені 3 грудня, іноді здаються незрозумілими, немов вони пройняті якимсь вищим призначенням. Однак це зовсім не означає, що народжені 3 грудня надто побожні або віддані того чи іншого вченню люди, навпаки, — найчастіше вони являють собою пропащих циніків і матеріалістів.

Небезпеку для народжених 3 грудня полягає в тому, що, надто поглинуті роботою, вони забувають про персональне розвитку. Справді, індивідуальність як категорія їх не цікавить. Вони слідують власною логікою, згідно з якою їх природні таланти і здібності — всього лише необхідний інструмент для роботи. Але, на щастя, рано чи пізно вони осягають велику мудрість самопізнання на найглибшому рівні. Якщо їм вдається зробити цей крок, їх життя в кінцевому рахунку набуває велику яскравість і орієнтованість на загальнолюдські цінності.

Чоловік Стрілець — народився 3 Грудня

Чоловіки, c датою народження 3 грудня — володіють наступними якостями: такий кавалер — спортивний, експансивний, волелюбний, легко пристосовується, веселий. Чоловіки-Стрільці – напористі, а часом навіть агресивні, на шляху до мети їх не може зупинити ніщо. Відносини з таким чоловіком яскраві та емоційні, однак його практично неможливо втримати на місці або зв’язати якимись зобов’язаннями. Тому жінці, яка вирішить скласти щастя Стрільця, доведеться застосувати всю свою мудрість і винахідливість, щоб не набриднути своєму коханому. Крім того, Стрільці дуже цінують свободу і не допускають обмежень свого особистого простору.

Жінка Стрілець — народилася 3 Грудня

Жінки, що народилися 3 грудня, наділені такими рисами: така дама — жіночна, цікава, філософічна, радісна. У стосунках з чоловіками жінки-Стрільці не терплять патріархату. Вони звикли бути на рівних з партнером, не бояться проявити ініціативу і брати ситуацію в свої руки. Завоювати таку жінку здатні тільки яскраві та харизматичні чоловіки, ні в чому не поступаються своєю коханою і здатні скласти їй достойну пару.

День Народження 3 Грудня

Стрільці, які народилися 3 грудня, винахідливі, цілеспрямовані і творчі люди. Вони сповнені чарівності, ентузіазму і відмінно розбираються в людях. У них з’єднується прагматизм, гостра інтуїція і тяга до інтелектуального розвитку, ці риси відіграють основну роль у формуванні їх ідеалів і переконань.

Народжені 3 грудня знак зодіаку Стрілець, повільно, але впевнено йдуть до своєї мети і не дозволяють нікому стояти на їх шляху. Для якнайшвидшого досягнення вони з дивовижною швидкістю генерують цікаві і унікальні ідеї, які в найкоротші терміни здатні наблизити до бажаного результату. Ідеї найчастіше виявляються прибутковими, але якщо вони суперечать власним цінностям, то будуть без жалю відкинуті. Вони досить забобонні і недовірливі, і можуть кілька місяців над чим працювати, але нікому не говорити, боячись наврочити. У постановці цілей, за орієнтир вибирають те, що може принести користь іншим: родині, близьким, бізнесу, і не очікують слави і похвали.

Особисті амбіції, завжди на другому плані особистостей, народжених 3 грудня знак зодіаку Стрілець. Їм не важлива фінансова сторона життя, хоч вони і хочуть забезпечувати сім’ю, дати їм гідний рівень життя і бути гідною опорою. Люди, які народилися в цю дату, творчо обдаровані і неординарні. На диво, мають схильність до точних і технічних наук, в яких розбираються до дрібниць. Досконале уявлення кінцевої мети і захопленість її досягненням заражають азартом і мотивує колег і соратників.

Але для народжених 3 грудня знак зодіаку Стрілець, це не сильно важливо, їм достатньо власного завзяття і ентузіазму, вони відмінно справляються і поодинці. При спільній діяльності вони з радістю йдуть на компроміси і готові прийняти іншу сторону, якщо вважають це ефективним для досягнення поставлених завдань. Цим людям слід навчитися концентрувати свої зусилля на чомусь одному, найбільш важливому, щоб не витрачати свої сили даремно і не втратити запал раніше часу. Людина, народжена 3 грудня знак зодіаку Стрілець, сповнений енергії і рішучості, які допомагають справлятися з труднощами і не опускати руки. Його мотивує наполегливе прагнення будь-якими способами розширювати свої можливості, а непосидючість змушує постійно рватися в бій. Задатки керівника, цікаве мислення, наполегливість і пошук найкоротших шляхів для реалізації ідей практично завжди призводять до успіху.

Інша сторона їх натури, це потреба в самоті, особливо вони потребують побути на самоті у важливі і переломні моменти їх життя. Наодинці зі своїми думками, їм вдається досягнути максимальної концентрації, зважено і розмірено прийняти необхідні рішення.

Стрільці, які народилися 3 грудня, через завантаженість роботою мало часу приділяють саморозвитку, але в загальному контексті життя це їх не сильно хвилює. Індивідуальність для них-лише інструмент, який допомагає продуктивно виконувати свою роботу. Але коли вони розуміють важливість самопізнання, їх життєвий шлях і орієнтири змінюються. У відносинах намагаються досягти миру і гармонії, будинок для Стрільців, народжених 3 грудня, набуває особливе значення, саме там, у спокійній атмосфері вони прагнуть сховатися від навколишнього світу.

Любов і Сумісність

Товариський, щиро цікавиться людьми, ви володієте безліччю друзів і приятелів. У романтичних стосунках ви прагнете до змін і гострих відчуттів, однак, незважаючи на любов до свободи, залишаєтесь відданим сім’ї і друзям.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

Народилися 3 грудня чарівні, активні, енергійні. Вони також комунікабельні, вміють привернути до себе. Для народжених 3 грудня завести знайомство – не проблема. Вони легко сходяться з людьми, можуть підтримати розмову на будь-яку тему. Життя народилися 3 грудня розглядають як джерело знань, досвіду. Вони люблять вчитися, пробують себе в різних видах діяльності. Для народжених 3 грудня практично не існує нерозв’язних завдань. Вони готові докласти максимум зусиль до того, щоб домогтися бажаного. Народжені 3 грудня в усьому прагнуть до досконалості. Якщо ідеал недосяжний, такі люди змінюють мету.

Стрілець на роботі – самовідданий трудівник. Особливо це стосується проектів, в основу яких лягли його ідеї. Цілеспрямований представник знака швидко добивається бажаного. У Стрільця вистачає витримки, терпіння дійти до кінця. На кар’єрі як такий представник знака не зациклений. Підвищення він сприймає як даність, визнання його заслуг і внеску в загальну справу.

Здоров’я і Хвороби

Для Стрільців, які народилися 3 грудня, звичайною справою є наплювацьке відношення до свого здоров’я. Про необхідність підтримки останнього гіперактивні особистості, захоплені власними ідеями, просто забувають. Результату доводиться чекати недовго. Найчастіше у Стрільців дає збій травна система. Представникам знаку рекомендовано дотримання режиму харчування. Другою проблемою для гіперактивної особистості може стати бажання виплеснути якомога більше енергії. Інтенсивні фізичні навантаження Стрільцям, народився 3 грудня, не на здоров’я. А ось ходьба, плавання, йога – те, що потрібно.

Доля і Удача

В цей день народжуються вольові, впевнені в рє і своїх силах люди. За життя вони йдуть легко. Володіючи багатогранними талантами і здібностями, вони можуть вибрати будь-яке заняття і досягнуть висот майстерності в будь-якій справі. Це захоплені люди, іноді створюється враження, що вони прийшли в цей світ не пізнавати, а навпаки, нести знання. Вони проявляють інтерес до містики, окультизму. Особливо успішно можуть проявити себе в цілительстві, театральної діяльності. Якою буде їх життя, залежить від того, в якій о6становке вони будуть рости. Події дитинства і юності будуть закладати фундамент їх долі.

Поради Стрільцям, Народженим 3 Грудня

Проявляйте більше інтересу до себе й розвитку власної індивідуальності. Іноді корисно перекласти відповідальність на плечі інших — хвилюватися не варто. Остерігайтеся відлюдництва — підтримуйте зв’язок зі світом і допомагайте тим, хто вас оточує. Стрілець – людина скромна і скритний. Останнім багатьом не до вподоби. Але не варто міняти свої звички в догоду друзям, родині. Робити інтимні таємниці надбанням громадськості – не найкраще рішення.


Залишити відгук